Program for IKM aluekilpailut 2021 Länsi-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Pori keskustan uimahalli |
Järjestäjä: |
Porin uimaseura ry |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
P12,13,14,15,16 100m RU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
58 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Erik Kotanen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Konsta Joensuu |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Viljo Varsanpää |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
257 |
|
Jasu Nieminen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
228 |
|
Joonas Arponen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Juho Kallio |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
81 |
|
Eemeli Nygård |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
34 |
|
Oskari Tavast |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
39 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
276 |
|
Kaapo Jokinen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
15 |
|
Herman Sandbacka |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
162 |
|
Julius Hilaja |
2007 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
FIN |
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Konstantinos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
113 |
|
Sylvester Pihlaja |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
232 |
|
Vilho Okkonen |
2006 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
183 |
|
Eino Luhtanen |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
20 |
|
Wili Laiho |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
91 |
|
Kie Roukus |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
11 |
|
Elis Luomala |
2009 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
87 |
|
Iivari Launonen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
245 |
|
Elias Heino |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
32 |
|
Topias Ruuska |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Vili Lahtinen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
143 |
|
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
110 |
|
Verneri Viljanen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
275 |
|
Olli Vanne |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Eemil Sytchak |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
31 |
|
Luka Hemminki |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:37.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
52 |
|
Valtteri Tavast |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
79 |
|
Michail Angelos Karagiannis |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
106 |
|
Karl Wik |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
159 |
|
Topi Lehtinen |
2009 |
Kankaanpään Uimarit |
FIN |
1:40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
235 |
|
Daniel Przado |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
234 |
|
Veeti Elonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
89 |
|
Lukas Friman |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
237 |
|
Eero Silander |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
264 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
16 |
|
Edvin Pulkkinen |
2008 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
28 |
|
Johannes Nikko |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
96 |
|
Anton Qvisén |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
188 |
|
Jose Bly |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
199 |
|
Viljami Rautiainen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:52.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
120 |
|
Patu Kärki |
2009 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:53.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
277 |
|
Veeti Jalava |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
1:54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
98 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:57.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
69 |
|
Valtteri Lahtinen |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
236 |
|
Eeli Mikkonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
243 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
209 |
|
Oskari Salminen |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
185 |
|
Olavi Mäkinen |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
248 |
|
Markuss Justovics |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-10-2021 14.56.17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Porin Uimaseura |
|
|
|
|