Ohjelma IKM aluekilpailut 2021 ES 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
T10,11,12-15 50m SU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
183 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
264 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
185 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
274 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
205 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
253 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
307 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
306 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
288 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
286 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
266 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
262 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
224 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
373 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
435 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.90 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
19 |
249 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
289 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
326 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
301 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
35 |
|
Lumi Oura |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
287 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
154 |
|
Milja Ylitalo |
2011 |
Simmis Grani |
FIN |
42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
330 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
168 |
|
Lilli Lehto |
2010 |
Simmis Grani |
FIN |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
294 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
256 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
324 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
389 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
338 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
320 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
272 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
322 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
310 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
395 |
|
Maia Jauhonen |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
328 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
319 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
129 |
|
Aino Tuhkanen |
2011 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
423 |
|
Elsa Olivia Koivula |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
419 |
|
Isla Ovaskainen |
2011 |
ORCA Helsinki |
FIN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
392 |
|
Aida Herranen |
2011 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
396 |
|
Maria Laperie |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
426 |
|
Oona Salo |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
397 |
|
Ada Sunnarborg |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
297 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
391 |
|
Minni Rajalin |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
428 |
|
Ina Broumand |
2010 |
ORCA Helsinki |
FIN |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
341 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
385 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
336 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
331 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
351 |
|
Sanni Romppanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
421 |
|
Emma Kaiser |
2011 |
ORCA Helsinki |
FIN |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
323 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
132 |
|
Siiri Rossi |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
349 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
170 |
|
Matilda Koskela |
2011 |
Simmis Grani |
FIN |
1:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
72 |
|
Helmi Vuorinen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
77 |
|
Edith Santavirta |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
424 |
|
Selma Pelkonen |
2011 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
70 |
|
Matilda Elo |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
429 |
|
Peppi Ratinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
127 |
|
Helmi Onkamo |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
427 |
|
Lumi Sutinen |
2011 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
60 |
|
Lilja Ahvenlampi |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
75 |
|
Riia Koskela |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
65 |
|
Ilona Marjanen |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
69 |
|
Meri Koskipää |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
79 |
|
Greta Santavirta |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
352 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-10-2021 09:04:26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|