Ohjelma Aquarapid Knattesim
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4X50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
377 |
|
Täby Sim tjejer lag grön |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
123 |
|
Simklubben Neptun Lag Hulken |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
124 |
|
Simklubben Neptun lag Svärdfiskarna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Danderyd Simklubb |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Simklubben Neptun lag Hajarna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
443 |
|
Väsby Simsällskap |
|
Väsby Simsällskap |
|
2:31.79 |
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
7 |
549 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
2:38.92 |
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
8 |
230 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb lag 1 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
2:41.64 |
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
127 |
|
Simklubben Neptun lag Turbo |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
378 |
|
Täby Sim tjejer lag gul |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
126 |
|
Simklubben Neptun lag lag Idolerna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
281 |
|
Södertörns Power Puff Pinglor |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
379 |
|
Täby Sim tjejer lag röd |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
444 |
|
Väsby Simsällskap lag 2 |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Gustavsbergs Simsällskap |
2009 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
3:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
484 |
|
Västerås Simsällskap fl 11-12 lag 1 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
380 |
|
Täby Sim tjejer lag blå |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
485 |
|
Västerås Simsällskap fl 11-12 lag 2 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
381 |
|
Täby Sim tjejer lag lila |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
486 |
|
Västerås Simsällskap fl 11-12 lag 3 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
487 |
|
Västerås Simsällskap fl 11-12 lag 4 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
321 |
|
Turebergs Simklubb lag 1 |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
550 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 lag 2 |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
551 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 lag 3 |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
234 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb lag 2 |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
282 |
|
Södertörns Blixten Mcqueen |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
322 |
|
Turebergs Simklubb lag 2 |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4X50m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
384 |
|
Täby Sim killar lag grön |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
385 |
|
Täby Sim killar lag gul |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
448 |
|
Väsby Simsällskap |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Simklubben Neptun lag Hulken |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Simklubben Neptun lag superhjältarna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Danderyd Simklubb |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
386 |
|
Täby Sim killar lag röd |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:53.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
387 |
|
Täby Sim killar lag blå |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
133 |
|
Simklubben Neptun lag Cobra |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
489 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 Lag 1 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
490 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 lag 2 |
|
Västerås Simsällskap |
|
3:05.00 |
|
|
|
|
2000 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
449 |
|
Väsby Simsällskap lag 2 |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
491 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 lag 3 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
235 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
323 |
|
Turebergs Simklubb |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
553 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
395 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
400 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
337 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
204 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
483 |
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
206 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
272 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
403 |
|
Ella Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
344 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
250 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
348 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
37.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
172 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
74 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
401 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
213 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
399 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
362 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
38.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
|
Liv Fahlen |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
474 |
|
Märta Proos |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
342 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
402 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
253 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
481 |
|
Selma Hekne |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
149 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
72 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
219 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
471 |
|
Stina Jansson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
75 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
438 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
352 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
214 |
|
Rafaela Panagiotidou |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
311 |
|
Janina Höjertz |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
274 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
294 |
|
Yuetong Nikki Li |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
468 |
|
Thilde Visti |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
218 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
347 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
437 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
364 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
269 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
203 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
158 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
216 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
181 |
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
538 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Astrid Gladh |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
275 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
470 |
|
Ina Rhodin |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
151 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
217 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
363 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Leontine Olsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
361 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
459 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
360 |
|
Matilda Nobel Stenström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
318 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
425 |
|
Sara Bitskinashvili |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
475 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
482 |
|
Molly Vestholm |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
546 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
29 |
|
Stella Österman |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
245 |
|
Nora Eidebo |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
47 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
310 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
53.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
450 |
|
Olivia Wiklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
510 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
170 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
312 |
|
Julia Steene |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
430 |
|
Ellie Björklund |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
317 |
|
Oihane Guzman |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
265 |
|
Anna Martina Brown |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
302 |
|
Isabella Araya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
556 |
|
Freja Nixey |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
83 |
514 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
257 |
|
Zoey Nolan |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
515 |
|
Alva Lönnerstam |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
516 |
|
Olivia Vikbladh |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
32 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
246 |
|
Lova Öhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
76 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
454 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
397 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
376 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
35.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Albert Strigén |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
398 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
411 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
78 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
455 |
|
Svante Lignell |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
353 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
343 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
183 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
307 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
479 |
|
Jakov Zoric |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
79 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
345 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
341 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
82 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
365 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
156 |
|
Didrik Lindgren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
461 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
346 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
545 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
458 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
467 |
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
152 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Vilfred Lindgren |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
457 |
|
Noel Ericsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
439 |
|
Vincent Martin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
472 |
|
Christian Georges |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
52 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
293 |
|
Haobo Zhao |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200 |
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
424 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
80 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
244 |
|
Hugo Cednell |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
308 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
309 |
|
Sean Sawander |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
476 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
460 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
44 |
|
Adrian Ishan |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
456 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
52.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
81 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Rune Helander |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
|
Moltas Sundberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
558 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
52 |
31 |
|
Nikita Cernovs |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
441 |
|
Arian Abbas ghomi |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
559 |
|
Lucas Sundkvist |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
55 |
266 |
|
Maksym Madon |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
427 |
|
Anand Ochirbat |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
417 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
37 |
|
Kerem Kocer |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
349 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Felicia Forss |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:10.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
118 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:12.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
174 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
394 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
495 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
453 |
|
Julia Singelman |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
147 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
405 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:16.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
497 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
503 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
271 |
|
Emelie Dahlborn |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
335 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
536 |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
465 |
|
Leira Sandvall |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
462 |
|
Alicia Körberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:20.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
529 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
404 |
|
Alva Lagerberg |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:21.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
60 |
|
Doga Calik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
329 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
333 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
528 |
|
Daria Silinski |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
541 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
62 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
155 |
|
Stina Håkansson Bravell |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
59 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
531 |
|
Hedda Revsäter |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
339 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
463 |
|
Myra Fresk Sakar |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
279 |
|
Nisa Bartin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
469 |
|
Lova Willför |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
28 |
|
Amanda Gustafsson |
2009 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
507 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
533 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
537 |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
473 |
|
Klara Segerström |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
262 |
|
Melina Tsampazis |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
534 |
|
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:39.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
543 |
|
Amira Ein-Shouka |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
532 |
|
Isabelle Kashani |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
201 |
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
207 |
|
Hanna Gustafsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
355 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
301 |
|
Ella Rosengren |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
502 |
|
Linn Berggren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
316 |
|
Alicia Melin |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
412 |
|
Alisa Levashova |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
530 |
|
Hanna Sundström |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
264 |
|
Linn Hänström |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
431 |
|
Freja Loberg Ek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
27 |
|
Tora Brattgård |
2009 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
305 |
|
Natalie Skytte af Sätra |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
220 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
357 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
535 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
303 |
|
Lovisa Tiselius |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
202 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
359 |
|
Isabella Akhras |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
61 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
198 |
|
Ella Svanholm |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
208 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
157 |
|
Hedda Lindgren |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
499 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
340 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
163 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
331 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
396 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
338 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
526 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
410 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:19.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:20.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
440 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
66 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
436 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
351 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
452 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
540 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
336 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
356 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
500 |
|
Theo Aster |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
210 |
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
547 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
268 |
|
Jiarui Jerry Du |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
64 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
211 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
505 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
478 |
|
Leo Groth |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
527 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
199 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
196 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
451 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
12 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
209 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
521 |
|
Jules Mercier |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
221 |
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
542 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
306 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
197 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
509 |
|
Vlad Rojas |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
562 |
|
Jimmie Boström |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
49 |
513 |
|
Elyan Kadri |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
15 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-19 13:43:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
272 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
249 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
337 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
250 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
270 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
318 |
|
Ebba Bergtass |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
483 |
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
149 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
46.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
395 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
362 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
19 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
400 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
214 |
|
Rafaela Panagiotidou |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
399 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
348 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
474 |
|
Märta Proos |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
49.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
468 |
|
Thilde Visti |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
75 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
344 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
352 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
470 |
|
Ina Rhodin |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
403 |
|
Ella Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
203 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
481 |
|
Selma Hekne |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
294 |
|
Yuetong Nikki Li |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
342 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
437 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
402 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
438 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
213 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
311 |
|
Janina Höjertz |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
245 |
|
Nora Eidebo |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
54.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
347 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
364 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
219 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
361 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
47 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
206 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
310 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
510 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
57.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
538 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
217 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
|
Leontine Olsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
218 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
158 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
170 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
450 |
|
Olivia Wiklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
459 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
556 |
|
Freja Nixey |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
59 |
317 |
|
Oihane Guzman |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
265 |
|
Anna Martina Brown |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
363 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
275 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
425 |
|
Sara Bitskinashvili |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
515 |
|
Alva Lönnerstam |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
216 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
29 |
|
Stella Österman |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
514 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
516 |
|
Olivia Vikbladh |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
269 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
475 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
360 |
|
Matilda Nobel Stenström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
546 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
253 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
246 |
|
Lova Öhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
181 |
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
454 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
251 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
353 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
77 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
345 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
346 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
376 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
461 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
398 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
458 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Albert Strigén |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
539 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
49.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
17 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
411 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
152 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
11 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
455 |
|
Svante Lignell |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
545 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
350 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
307 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
467 |
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
82 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
341 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
343 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
365 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
476 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
244 |
|
Hugo Cednell |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
460 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
79 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
293 |
|
Haobo Zhao |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
424 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
457 |
|
Noel Ericsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:02.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50 |
|
Moltas Sundberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
308 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
456 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
81 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
472 |
|
Christian Georges |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
427 |
|
Anand Ochirbat |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
417 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
309 |
|
Sean Sawander |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
266 |
|
Maksym Madon |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
156 |
|
Didrik Lindgren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
441 |
|
Arian Abbas ghomi |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
439 |
|
Vincent Martin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
349 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
44 |
|
Adrian Ishan |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Rune Helander |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
52 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
120 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
116 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
394 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Doga Calik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
529 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
436 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Otto von Arronet |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
395 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
400 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
213 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
344 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
10 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
249 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
348 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
205 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
337 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
26 |
|
Liv Fahlen |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
270 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
204 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
468 |
|
Thilde Visti |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
362 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
72 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
401 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
471 |
|
Stina Jansson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
74 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
403 |
|
Ella Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
352 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
172 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
347 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
481 |
|
Selma Hekne |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
275 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
53.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
399 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
402 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
342 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
203 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
363 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
149 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Leontine Olsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
151 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
317 |
|
Oihane Guzman |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
437 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
483 |
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
253 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
251 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
353 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
455 |
|
Svante Lignell |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
350 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
341 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
376 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
78 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
454 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
343 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
82 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
79 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
345 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
458 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
397 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
183 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
457 |
|
Noel Ericsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Vilfred Lindgren |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
365 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
307 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
346 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
559 |
|
Lucas Sundkvist |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
25 |
539 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
308 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
558 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
115 |
|
Felicia Forss |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
335 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
503 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
118 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:33.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
536 |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
316 |
|
Alicia Melin |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
174 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
453 |
|
Julia Singelman |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:37.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
465 |
|
Leira Sandvall |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
469 |
|
Lova Willför |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
477 |
|
Meja Stål |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
405 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
462 |
|
Alicia Körberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
544 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
473 |
|
Klara Segerström |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
495 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
497 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
14 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
535 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
329 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
119 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:47.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
533 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
262 |
|
Melina Tsampazis |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
543 |
|
Amira Ein-Shouka |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
507 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
534 |
|
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:52.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
537 |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
279 |
|
Nisa Bartin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
13 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
463 |
|
Myra Fresk Sakar |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
532 |
|
Isabelle Kashani |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
201 |
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
155 |
|
Stina Håkansson Bravell |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
357 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
412 |
|
Alisa Levashova |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
301 |
|
Ella Rosengren |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
502 |
|
Linn Berggren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
264 |
|
Linn Hänström |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
207 |
|
Hanna Gustafsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
27 |
|
Tora Brattgård |
2009 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
541 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
339 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
333 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
60 |
|
Doga Calik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
305 |
|
Natalie Skytte af Sätra |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
220 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
202 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
359 |
|
Isabella Akhras |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
61 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
208 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
355 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
157 |
|
Hedda Lindgren |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
121 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
410 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
499 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
526 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
351 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
306 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
331 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
334 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
67 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
340 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
540 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
356 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
452 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
547 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
338 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
268 |
|
Jiarui Jerry Du |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
336 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
65 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
175 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
215 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
500 |
|
Theo Aster |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
2:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
478 |
|
Leo Groth |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
211 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
505 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
64 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
196 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
451 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
209 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
210 |
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
12 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
509 |
|
Vlad Rojas |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
542 |
|
Axel Sköld |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
15 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
395 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
206 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
205 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
401 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
344 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
403 |
|
Ella Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
204 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
337 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
348 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
213 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
275 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
45.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
362 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
399 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
72 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
471 |
|
Stina Jansson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
214 |
|
Rafaela Panagiotidou |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
219 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
172 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
74 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
363 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
352 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
538 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
48.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
158 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
437 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
438 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
402 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
218 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
481 |
|
Selma Hekne |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
274 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
312 |
|
Julia Steene |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
203 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
361 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
347 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
364 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
151 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
29 |
|
Stella Österman |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
342 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
217 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
475 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
468 |
|
Thilde Visti |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
510 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
55.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
482 |
|
Molly Vestholm |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
470 |
|
Ina Rhodin |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
310 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
425 |
|
Sara Bitskinashvili |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
459 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
450 |
|
Olivia Wiklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
75 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
265 |
|
Anna Martina Brown |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
1 |
|
Astrid Gladh |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
514 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
47 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
170 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
516 |
|
Olivia Vikbladh |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
360 |
|
Matilda Nobel Stenström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
257 |
|
Zoey Nolan |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
294 |
|
Yuetong Nikki Li |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
546 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
32 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
216 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
146 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
454 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
398 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
40.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
397 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
376 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
353 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
78 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
343 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
458 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
77 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
455 |
|
Svante Lignell |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
411 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
346 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
345 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
365 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
341 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
307 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
461 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
156 |
|
Didrik Lindgren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200 |
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
349 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
80 |
|
August Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
52 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
456 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
467 |
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
479 |
|
Jakov Zoric |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
439 |
|
Vincent Martin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
472 |
|
Christian Georges |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Vilfred Lindgren |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
457 |
|
Noel Ericsson |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
460 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
424 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
476 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
308 |
|
Maximilian Mazya |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
57.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
50 |
|
Moltas Sundberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
309 |
|
Sean Sawander |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
59.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
|
Adrian Ishan |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
427 |
|
Anand Ochirbat |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
417 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
545 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
81 |
|
Isak Myrberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
266 |
|
Maksym Madon |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
31 |
|
Nikita Cernovs |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
539 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
37 |
|
Kerem Kocer |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Rune Helander |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
86 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
33.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
434 |
|
Lina Almayahi |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
36.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
494 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
354 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
240 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
212 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
432 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
276 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
150 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
83 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
296 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
153 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
426 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
496 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
295 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
501 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
99 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
498 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
46 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
429 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
185 |
|
Aya Kramti |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
414 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
368 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
105 |
|
Saara Järvelin |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
300 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
45.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
366 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
89 |
|
Alice Rosenborg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
423 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
101 |
|
Saga Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100 |
|
Tyra Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
298 |
|
Alva Lund |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
297 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
418 |
|
Ingrid Käller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
38 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
420 |
|
Joni Liljequist |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
512 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
39 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
110 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
186 |
|
Mumtaz Mohamed |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
43 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
243 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
289 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
415 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
242 |
|
Saga Melin |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
168 |
|
Ingrid Löfling |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
419 |
|
Iveel Ochirbat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
184 |
|
Alice Bergek |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
51.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
248 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
506 |
|
Sigrid Lindfors Bach |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
159 |
|
Matilda Lagergren |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
51.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
511 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
464 |
|
iris Tanskanen |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
277 |
|
Stella Mclvor |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
229 |
|
Celeste Wiklund |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
504 |
|
Meya Nissen |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
466 |
|
Alma Ermis |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
259 |
|
Angela Du |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
102 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
287 |
|
Naya Ndure |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
255 |
|
Lilja Svensson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
103 |
|
Astrid Hedenborg |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
49 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
112 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
104 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
252 |
|
Cecilia Silver |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
225 |
|
Matilda Bernås |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
193 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
35 |
|
Lina Ibrahim |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
304 |
|
Saga Nordlander |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
258 |
|
Julia Dorch |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
228 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
548 |
|
Astrid Värna |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
375 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
179 |
|
Agnes Carlde |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
195 |
|
Johanna Svenheim |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
292 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
33 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
288 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
51 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
6 |
|
Heidi Slotte |
2011 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
7 |
|
Eira Delkertz |
2012 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
34 |
|
Freja Kviblad |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
88 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
517 |
|
Yara Ein-Shouka |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
260 |
|
Julia Lundell |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
48 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
557 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
94 |
247 |
|
Siri Karlstedt |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
319 |
|
Ebba Settling |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
256 |
|
Ida Nystedt |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
518 |
|
Ines Kadri |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
182 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
367 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
263 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
370 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
176 |
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
428 |
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
369 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
192 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
173 |
|
Viking Söderström |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
222 |
|
Maximilian Bilands |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
238 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
108 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
314 |
|
Erik Wei |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
95 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
223 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
421 |
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
94 |
|
Sixten Ekström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
166 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
373 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
45.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
422 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
480 |
|
August Thulin |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
371 |
|
Robin Aurich |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
96 |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
224 |
|
Tom Thyberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
111 |
|
Noah Verdier |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
358 |
|
Alexander Ivansson |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
45 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
169 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
313 |
|
Victor Bernström |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
106 |
|
Marc Nordlander |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
164 |
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
91 |
|
Maximilan Parnfors |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
180 |
|
Mark Van Den Heuvel |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
50.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
92 |
|
Max Junlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
41 |
|
Bruno Eriksson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
406 |
|
Finn Labuda |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
53 |
|
Harry Grogan |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
Noah Ekstrand |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
409 |
|
Axel Karlsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
160 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
372 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
435 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
261 |
|
Lex Fridh |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
525 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
433 |
|
Leon Ahl Wiiand |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
291 |
|
Knut Wijk |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
237 |
|
Samuel Strid |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
407 |
|
Gabriel Kiesel |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
413 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
520 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
519 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
560 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
60 |
286 |
|
Albin Hedberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
442 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
416 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
408 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
315 |
|
Erik Holkedahl |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
374 |
|
Harry Hamrin |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
36 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
54 |
|
Axel Landhagen |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
523 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
524 |
|
Mio Mittermaier |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
227 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
299 |
|
Charles Kirchner |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
522 |
|
Sixten Viknäs |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
561 |
|
Maksim Liske |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
115 |
|
Felicia Forss |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:50.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:51.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:57.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:03.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
453 |
|
Julia Singelman |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
3:08.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
271 |
|
Emelie Dahlborn |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
495 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:12.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
174 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
503 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
3:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
62 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:25.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
541 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
533 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
534 |
|
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
335 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
329 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
405 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
497 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
14 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
477 |
|
Meja Stål |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
473 |
|
Klara Segerström |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:53.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:58.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
331 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
3:56.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
526 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:59.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
499 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
340 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
334 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
338 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
452 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
500 |
|
Theo Aster |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
273 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
505 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
396 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
64 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
67 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
267 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
494 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
86 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
83 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
98 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
84 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
354 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
276 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
52.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
368 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
243 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
496 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
53.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
434 |
|
Lina Almayahi |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
53.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
228 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
304 |
|
Saga Nordlander |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Alice Rosenborg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
432 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
55.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
277 |
|
Stella Mclvor |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
511 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
56.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
239 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
297 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
498 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
154 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
298 |
|
Alva Lund |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
464 |
|
iris Tanskanen |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
48 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
296 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
255 |
|
Lilja Svensson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
104 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
423 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
300 |
|
Julia Erustes Anderberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
415 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
366 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
100 |
|
Tyra Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:01.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
414 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
420 |
|
Joni Liljequist |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Matilda Lagergren |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:02.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
419 |
|
Iveel Ochirbat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
101 |
|
Saga Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
179 |
|
Agnes Carlde |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
43 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
178 |
|
Clara Eld |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
292 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
506 |
|
Sigrid Lindfors Bach |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
105 |
|
Saara Järvelin |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
252 |
|
Cecilia Silver |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
295 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
259 |
|
Angela Du |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
102 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
466 |
|
Alma Ermis |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
287 |
|
Naya Ndure |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
512 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
38 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
193 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
258 |
|
Julia Dorch |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
9 |
|
Maja Ter Alhazin |
2011 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
288 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
247 |
|
Siri Karlstedt |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
418 |
|
Ingrid Käller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
167 |
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
504 |
|
Meya Nissen |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
242 |
|
Saga Melin |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
51 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
248 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
110 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
184 |
|
Alice Bergek |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
177 |
|
Amelie Eld |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Eira Delkertz |
2012 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
112 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
375 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
88 |
|
Vilma Vakkila |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
195 |
|
Johanna Svenheim |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
185 |
|
Aya Kramti |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
501 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
260 |
|
Julia Lundell |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
165 |
|
Helen Bono |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
290 |
|
Hanna Rohman Hamrin |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
150 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
8 |
|
Daniella Ter Alhazin |
2013 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
426 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
289 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
39 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
314 |
|
Erik Wei |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
50.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
370 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
223 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
182 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
369 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Max Junlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Sixten Ekström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
56.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
263 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
57.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
171 |
|
Owen Ringh Harding |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
58.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
421 |
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
238 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
166 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
367 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
41 |
|
Bruno Eriksson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
109 |
|
Noah Ekstrand |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
169 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
373 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
372 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
111 |
|
Noah Verdier |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
374 |
|
Harry Hamrin |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
435 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
524 |
|
Mio Mittermaier |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
291 |
|
Knut Wijk |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
53 |
|
Harry Grogan |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
407 |
|
Gabriel Kiesel |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
224 |
|
Tom Thyberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
560 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
37 |
173 |
|
Viking Söderström |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
519 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
194 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
422 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
442 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
160 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
416 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
40 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
561 |
|
Maksim Liske |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
46 |
413 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
227 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
315 |
|
Erik Holkedahl |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
358 |
|
Alexander Ivansson |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
54 |
|
Axel Landhagen |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
409 |
|
Axel Karlsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
226 |
|
Ernst Kockum |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
180 |
|
Mark Van Den Heuvel |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
286 |
|
Albin Hedberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
299 |
|
Charles Kirchner |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
261 |
|
Lex Fridh |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
96 |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
525 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
237 |
|
Samuel Strid |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
480 |
|
August Thulin |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
174 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
118 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
453 |
|
Julia Singelman |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
394 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
495 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
497 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
60 |
|
Doga Calik |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
462 |
|
Alicia Körberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
329 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
503 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
529 |
|
Ester Nilsson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
463 |
|
Myra Fresk Sakar |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
333 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
537 |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
59 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
473 |
|
Klara Segerström |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
1:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
339 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
155 |
|
Stina Håkansson Bravell |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
357 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
359 |
|
Isabella Akhras |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
536 |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
530 |
|
Hanna Sundström |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
207 |
|
Hanna Gustafsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
220 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
502 |
|
Linn Berggren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
528 |
|
Daria Silinski |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
202 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
477 |
|
Meja Stål |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
61 |
|
Amanda Overödder |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
431 |
|
Freja Loberg Ek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
535 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
208 |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
28 |
|
Amanda Gustafsson |
2009 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
355 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
499 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
340 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
273 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
331 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
148 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
338 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
410 |
|
Erik Andrén |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
440 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
351 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
336 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
209 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
David Johansson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
527 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
215 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
526 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
211 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
508 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
500 |
|
Theo Aster |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
436 |
|
Oorjit Borra |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
67 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
210 |
|
Alex Azimi |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
334 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
175 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
478 |
|
Leo Groth |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
451 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
547 |
|
Kalle Värna |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
199 |
|
Amos Svenns |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
521 |
|
Jules Mercier |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
513 |
|
Elyan Kadri |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
562 |
|
Jimmie Boström |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
37 |
505 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
197 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-19 13:43:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
267 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
434 |
|
Lina Almayahi |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
240 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
212 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
494 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
354 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
432 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
84 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
83 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
501 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
366 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
496 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
296 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
154 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
89 |
|
Alice Rosenborg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
423 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
466 |
|
Alma Ermis |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
Johanna Svenheim |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
297 |
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
228 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
511 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
420 |
|
Joni Liljequist |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
225 |
|
Matilda Bernås |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
292 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
498 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
415 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
368 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
504 |
|
Meya Nissen |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
426 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100 |
|
Tyra Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
557 |
|
Amanda Forsberg |
2011 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
295 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
276 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
243 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
263 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
369 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
367 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
108 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
370 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
192 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
222 |
|
Maximilian Bilands |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
313 |
|
Victor Bernström |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
428 |
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
223 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
373 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
422 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
164 |
|
Victor Behring |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
5:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
495 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
5:50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
332 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
394 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
404 |
|
Alva Lagerberg |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Victoria Jensen |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Signe Roos |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
326 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
335 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
405 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
497 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
328 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
469 |
|
Lova Willför |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
120 |
|
Adele Ramm-Ericson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
327 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
5:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
440 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
396 |
|
Erik Dalhielm |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
527 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
452 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
122 |
|
Leo Junlén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
86 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
434 |
|
Lina Almayahi |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Blanka Schröder |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
494 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Märta Fahlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
354 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
84 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
432 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
83 |
|
Kenzie Schnellenberg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
46 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
167 |
|
Anna Quas |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
366 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
241 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
295 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100 |
|
Tyra Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
153 |
|
Wilma Brandberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
228 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
38 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
368 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
501 |
|
Nova Westman |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
496 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
429 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
420 |
|
Joni Liljequist |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
39 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
43 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
168 |
|
Ingrid Löfling |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
105 |
|
Saara Järvelin |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
498 |
|
Sigrid-Lee Pettersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
298 |
|
Alva Lund |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
53.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
101 |
|
Saga Leinder |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
89 |
|
Alice Rosenborg |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
464 |
|
iris Tanskanen |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
54.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
296 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
466 |
|
Alma Ermis |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
242 |
|
Saga Melin |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
418 |
|
Ingrid Käller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
177 |
|
Amelie Eld |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Matilda Lagergren |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
426 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
375 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
415 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
178 |
|
Clara Eld |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
186 |
|
Mumtaz Mohamed |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
110 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
58.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
49 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
165 |
|
Helen Bono |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
419 |
|
Iveel Ochirbat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
423 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
504 |
|
Meya Nissen |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
103 |
|
Astrid Hedenborg |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
102 |
|
Edith Salomonsson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
506 |
|
Sigrid Lindfors Bach |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
112 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
260 |
|
Julia Lundell |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
48 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
35 |
|
Lina Ibrahim |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
258 |
|
Julia Dorch |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
288 |
|
Mathilde Arvidsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
33 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
287 |
|
Naya Ndure |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
51 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
225 |
|
Matilda Bernås |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
248 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
193 |
|
Klara Hellberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
252 |
|
Cecilia Silver |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
255 |
|
Lilja Svensson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
195 |
|
Johanna Svenheim |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
517 |
|
Yara Ein-Shouka |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
229 |
|
Celeste Wiklund |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
289 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
512 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
34 |
|
Freja Kviblad |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
256 |
|
Ida Nystedt |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
304 |
|
Saga Nordlander |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
104 |
|
Ingrid Heggland Bylund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
518 |
|
Ines Kadri |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
254 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
428 |
|
Anton Eriksson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
90 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
367 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
176 |
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
313 |
|
Victor Bernström |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Bruno Eriksson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
108 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
369 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
50.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
223 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
50.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
94 |
|
Sixten Ekström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
42 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
166 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
45 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
371 |
|
Robin Aurich |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
222 |
|
Maximilian Bilands |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
422 |
|
Josef Almayahi |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
370 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
373 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
56.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
53 |
|
Harry Grogan |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
92 |
|
Max Junlén |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
358 |
|
Alexander Ivansson |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
106 |
|
Marc Nordlander |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
96 |
|
Tobias Wächter |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
109 |
|
Noah Ekstrand |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
224 |
|
Tom Thyberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
372 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
406 |
|
Finn Labuda |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
91 |
|
Maximilan Parnfors |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
435 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
560 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
519 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
421 |
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
194 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
561 |
|
Maksim Liske |
2012 |
Simförening Basilisk |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
42 |
442 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
238 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
413 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
227 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
374 |
|
Harry Hamrin |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
299 |
|
Charles Kirchner |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
36 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
191 |
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
192 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
523 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
314 |
|
Erik Wei |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
286 |
|
Albin Hedberg |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
416 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
261 |
|
Lex Fridh |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
522 |
|
Sixten Viknäs |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
525 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
480 |
|
August Thulin |
2011 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
111 |
|
Noah Verdier |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4X50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
388 |
|
Täby Sim lag gul |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Danderyd Simklubb |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
137 |
|
Simklubben Neptun Lag Hökarna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
389 |
|
Täby Sim lag blå |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
138 |
|
Simklubben Neptun lag Hajarna |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
390 |
|
Täby Sim lag grön |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
236 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
391 |
|
Täby Sim lag röd |
|
Täby Sim |
|
2:29.80 |
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
9 |
139 |
|
Simklubben Neptun lag Silverfiskarna |
|
Simklubben Neptun |
|
2:32.17 |
|
|
|
|
2009 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
492 |
|
Västerås Simsällskap mix Lag 1 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
493 |
|
Västerås Simsällskap mix lag 2 |
2000 |
Västerås Simsällskap |
SWE |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
552 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4x50m Frisim Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
141 |
|
Simklubben Neptun lag Silverfiskarna |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
140 |
|
Simklubben Neptun lag Hajen |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
142 |
|
Simklubben Neptun lag Delfinerna |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
231 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb lag 1 |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
283 |
|
Södertörns Hitta Doris |
|
Södertörns Simsällskap |
|
2:41.35 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
6 |
445 |
|
Väsby Simsällskap |
|
Väsby Simsällskap |
|
2:42.62 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
7 |
392 |
|
Täby Sim lag grön |
|
Täby Sim |
|
2:45.07 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
8 |
187 |
|
Spårvägen Simförening |
|
Spårvägen Simförening |
|
3:01.94 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
9 |
393 |
|
Täby Sim lag gul |
|
Täby Sim |
|
3:02.34 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
10 |
144 |
|
Simklubben Neptun lag Hökarna |
|
Simklubben Neptun |
|
3:04.70 |
|
|
|
|
2011 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
232 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb lag 2 |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb lag 3 |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
188 |
|
Spårvägen Simförening lag 2 |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
143 |
|
Simklubben Neptun lag Spiggarna |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
3:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
145 |
|
Simklubben Neptun lag laxarna |
|
Simklubben Neptun |
|
3:29.91 |
|
|
|
|
2012 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
55 |
|
Järfälla Simsällskap lag 1 |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
190 |
|
Spårvägen Simförening lag 4 |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
446 |
|
Väsby Simsällskap lag 2 |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
284 |
|
Södertörns Hitta Nemo |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
552 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
555 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 lag 2 |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
447 |
|
Väsby Simsällskap lag 3 |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
189 |
|
Spårvägen Simförening lag 3 |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
325 |
|
Turebergs Simklubb lag 2 |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Järfälla Simsällskap lag 2 |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
324 |
|
Turebergs Simklubb lag 1 |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-18 18:45:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|