Program för UGP 3 2021, Stockholm (Norrtälje)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Simhall |
Arrangör: |
SDF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
3 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
4 |
|
Erik Talipov |
2007 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
5 |
|
Oliver Martin |
2008 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
1 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
332 |
2 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
3 |
|
Matteo Costa |
2008 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Simon Siljekvist |
2008 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
5 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
6 |
|
Carl Olsson |
2008 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
7 |
|
Eric Risland |
2006 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Bilal Mustefa |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
10:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
2 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
TÄBY SIM |
10:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
327 |
3 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
TÄBY SIM |
9:45.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
4 |
|
Robin Suves |
2006 |
TÄBY SIM |
9:09.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
328 |
5 |
|
Caspian Humble |
2005 |
TÄBY SIM |
9:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
376 |
6 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
TÄBY SIM |
9:49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
7 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
TÄBY SIM |
10:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
8 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
VÄSBY SS |
10:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-16 08:26:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|