Ohjelma Sum-Sim Regionfinal 2021, Ängelholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim Regionfinal 2021 Ängelholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400m Frisim P13-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålde r |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
429 |
|
Albin Nyholm |
14 |
SK Triton |
SWE |
4:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Victor Sandrup |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
4:31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
438 |
|
Albin Björnström |
14 |
SK Triton |
SWE |
4:40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Axel Wöhl |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
4:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Kasper Prahl |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
4:55.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Ludvig Bartolek |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
5:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Filip Jälminger |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
5:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
244 |
|
Anton Vitazka |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:04.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
175 |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
14 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
5:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
408 |
|
Cristian Stefan Nicoara |
13 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
5:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
207 |
|
Oliver Björk |
14 |
Simklubben Lödde |
SWE |
5:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
259 |
|
Melvin Falk |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:12.82 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
13 |
243 |
|
Alp Naoumov |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
507 |
|
Joel Eidenhag |
14 |
Ängelholms Simsällskap |
SWE |
5:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
236 |
|
Dag Bäckerud |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
255 |
|
Samuel Ask |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
231 |
|
Joris Jokubka |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
252 |
|
Melker Thalin |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
5:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
31 |
|
Lucas Langell |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
5:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
57 |
|
Elliot Sandberg |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
5:49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
422 |
|
Oscar Samberg |
13 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
6:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
419 |
|
Alfred Freijs |
13 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
6:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
434 |
|
Noah Tsiparis |
13 |
SK Triton |
SWE |
6:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 11:44:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|