Ohjelma Køge Open 2021 Herfølge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 37.49 | |
2 | 206 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 39.05 | |
3 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 39.26 | |
4 | 208 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 39.39 | |
5 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 39.99 | |
6 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 40.13 | |
7 | 51 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 41.76 | |
8 | 167 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 42.39 | |
9 | 141 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 42.68 | |
10 | 85 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 44.24 | |
11 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 44.76 | |
12 | 251 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 45.15 | |
13 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 46.27 | |
14 | 146 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 46.36 | |
15 | 43 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 48.05 | |
16 | 147 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 48.97 | |
17 | 108 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 49.51 | |
18 | 227 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 50.00 | |
19 | 171 | Berner-Magnusson Vera | 2010 | GLADSAXE | 1088AI | 25 m | 51.55 | |
20 | 204 | Frostholm Frederikke Lohmann | 2011 | GTI-TUNE | 1152AF | 25 m | 52.98 | |
21 | 143 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 53.43 | |
22 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 54.03 | |
23 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 55.00 | |
24 | 111 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HVIDOVRE | 1046AA | 25 m | 55.08 | |
25 | 21 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 55.89 | |
26 | 203 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 56.45 | |
27 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 58.01 | |
28 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:07.76 | |
29 | 87 | Iskov-Eskebæk Victoria | 2011 | GTI-ISHØJ | 1186AG | 25 m | 1:09.73 | |
30 | 83 | Weiss Lea Marie | 2011 | GTI-ISHØJ | 1124AC | 25 m | 1:16.12 | |
31 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | ||
32 | 19 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | ||
33 | 41 | Hildebrandt Anna | 2011 | KØGE | 1116AD | 25 m | ||
34 | 52 | Henriksen Olivia | 2010 | KØGE | 1078AM | 25 m | ||
35 | 79 | Danielsen Clara Funch | 2011 | GTI-ISHØJ | 1180AG | 25 m | ||
36 | 80 | Hansen Eva | 2010 | GTI-ISHØJ | 1076AM | 25 m | ||
37 | 81 | Kasapinova Isidora | 2010 | GTI-ISHØJ | 1094AN | 25 m | ||
38 | 82 | Skive Kaja Dam | 2010 | GTI-ISHØJ | 1096AN | 25 m | ||
39 | 84 | Lundtoft Lærke Have | 2011 | GTI-ISHØJ | 1184AG | 25 m | ||
40 | 86 | Rasmussen Mina | 2010 | GTI-ISHØJ | 1020AO | 25 m | ||
41 | 142 | Aufeldt-Hjort Celina | 2011 | GTI-GREVE | 1134AF | 25 m | ||
42 | 144 | Chu Clara Stougaard | 2011 | GTI-GREVE | 1146AF | 25 m | ||
43 | 145 | Olsen Ida Ravn | 2011 | GTI-GREVE | 1142AF | 25 m | ||
44 | 166 | Christensen Emma Klug | 2011 | GLADSAXE | 1184AC | 25 m | ||
45 | 168 | Seitzberg Lara Viig | 2011 | GLADSAXE | 1106AD | 25 m | ||
46 | 169 | Hansen Sofie Juhl | 2011 | GLADSAXE | 1132AC | 25 m | ||
47 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | ||
48 | 205 | Gass Frida | 2011 | GTI-TUNE | 1150AF | 25 m | ||
49 | 207 | Svendsen Kathrine R. | 2010 | GTI-TUNE | 1010AP | 25 m | ||
50 | 290 | Ulrichsen Ida | 2012 | HOLBÆK | 1292AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 32.43 | |
2 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 35.76 | |
3 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 38.14 | |
4 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 38.44 | |
5 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 39.70 | |
6 | 115 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 40.15 | |
7 | 179 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 40.31 | |
8 | 193 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 40.83 | |
9 | 140 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 41.84 | |
10 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | 41.92 | |
11 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 41.97 | |
12 | 153 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI-GREVE | 0927AE | 25 m | 42.77 | |
13 | 44 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 43.83 | |
14 | 150 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | 44.19 | |
15 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 46.91 | |
16 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 47.62 | |
17 | 148 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 48.97 | |
18 | 228 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 49.02 | |
19 | 106 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 49.84 | |
20 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 50.45 | |
21 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 50.99 | |
22 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 51.24 | |
23 | 226 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143AE | 25 m | 52.86 | |
24 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 55.00 | |
25 | 211 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 55.42 | |
26 | 154 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 55.77 | |
27 | 89 | Olesen Bjørn | 2010 | GTI-ISHØJ | 1029AA | 25 m | 56.73 | |
28 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 57.94 | |
29 | 219 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 59.35 | |
30 | 225 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137AE | 25 m | 1:00.03 | |
31 | 170 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:00.63 | |
32 | 156 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 1:00.83 | |
33 | 178 | Frederiksen Jens Ole H. | 2010 | GLADSAXE | 1065AE | 25 m | 1:01.76 | |
34 | 214 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 1:03.08 | |
35 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 1:03.39 | |
36 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 50 m | 1:33.88 | |
37 | 110 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | ||
38 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | ||
39 | 149 | Svenstrup Axel | 2010 | GTI-GREVE | 1031AI | 25 m | ||
40 | 151 | Jensen Jeppe | 2010 | GTI-GREVE | 1033AI | 25 m | ||
41 | 152 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | ||
42 | 155 | Sødahl-Borres Marcus | 2010 | GTI-GREVE | 1045AI | 25 m | ||
43 | 157 | Yellidag Yagiz Mikail | 2011 | GTI-GREVE | 1101AC | 25 m | ||
44 | 176 | Rasmussen Emil Tihic | 2010 | GLADSAXE | 1045AF | 25 m | ||
45 | 209 | Völkner Benjamin | 2010 | GTI-TUNE | 1043AI | 25 m | ||
46 | 210 | Rask Magnus Nordal | 2010 | GTI-TUNE | 1041AI | 25 m | ||
47 | 212 | Vedel Oliver | 2010 | GTI-TUNE | 1035AI | 25 m | ||
48 | 213 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103AC | 25 m | ||
49 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 44.39 | |
2 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 44.59 | |
3 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 45.05 | |
4 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 45.20 | |
5 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 45.30 | |
6 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 45.41 | |
7 | 39 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 46.94 | |
8 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | 47.25 | |
9 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 47.68 | |
10 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 49.87 | |
11 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 51.31 | |
12 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 52.58 | |
13 | 49 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 52.90 | |
14 | 19 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 52.95 | |
15 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | 53.30 | |
16 | 116 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 53.71 | |
17 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | 54.18 | |
18 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 54.45 | |
19 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 55.49 | |
20 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 55.88 | |
21 | 45 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 55.96 | |
22 | 125 | Pedersen Lea | 2011 | HOLBÆK | 1126AG | 25 m | 57.25 | |
23 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 59.12 | |
24 | 59 | Giedraite Austeja | 2012 | KØGE | 1284AB | 25 m | 59.21 | |
25 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 1:00.00 | |
26 | 135 | Ljunggren Sofie | 2011 | HOLBÆK | 1178AF | 25 m | 1:00.78 | |
27 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 1:01.08 | |
28 | 40 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 1:01.17 | |
29 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 1:05.00 | |
30 | 182 | Fosbøl Magda | 2011 | GLADSAXE | 1144AG | 25 m | 1:05.12 | |
31 | 172 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:05.70 | |
32 | 68 | Kvisgaard Silje | 2012 | KØGE | 1268AB | 25 m | 1:05.88 | |
33 | 55 | Muus Sofie Nørgård | 2011 | KØGE | 1178AC | 25 m | 1:06.08 | |
34 | 284 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:06.62 | |
35 | 42 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 1:07.78 | |
36 | 35 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | 1:09.15 | |
37 | 251 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:11.45 | |
38 | 286 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:12.14 | |
39 | 13 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | 1:20.58 | |
40 | 29 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | 1:21.53 | |
41 | 181 | Engedal Liv | 2010 | GLADSAXE | 1068AA | 25 m | 1:25.47 | |
42 | 57 | Jensen Astrid | 2013 | KØGE | 1334AA | 25 m | 1:45.91 | |
43 | 18 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
44 | 25 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | ||
45 | 31 | Holmfjord Nanna | 2010 | RINGSTED | 1076AQ | 25 m | ||
46 | 50 | Mikkelsen Natacha | 2011 | KØGE | 1118AD | 25 m | ||
47 | 56 | Kaiser Andrea | 2012 | KØGE | 1270AE | 25 m | ||
48 | 62 | Sehuusen Carolina | 2012 | KØGE | 1256AF | 25 m | ||
49 | 64 | Fijalkowska Emilia | 2012 | KØGE | 1272AE | 25 m | ||
50 | 65 | Nissen Ida | 2012 | KØGE | 1254AF | 25 m | ||
51 | 79 | Danielsen Clara Funch | 2011 | GTI-ISHØJ | 1180AG | 25 m | ||
52 | 80 | Hansen Eva | 2010 | GTI-ISHØJ | 1076AM | 25 m | ||
53 | 81 | Kasapinova Isidora | 2010 | GTI-ISHØJ | 1094AN | 25 m | ||
54 | 82 | Skive Kaja Dam | 2010 | GTI-ISHØJ | 1096AN | 25 m | ||
55 | 83 | Weiss Lea Marie | 2011 | GTI-ISHØJ | 1124AC | 25 m | ||
56 | 84 | Lundtoft Lærke Have | 2011 | GTI-ISHØJ | 1184AG | 25 m | ||
57 | 86 | Rasmussen Mina | 2010 | GTI-ISHØJ | 1020AO | 25 m | ||
58 | 87 | Iskov-Eskebæk Victoria | 2011 | GTI-ISHØJ | 1186AG | 25 m | ||
59 | 112 | Hansen Emma Antonia Lund | 2010 | HVIDOVRE | 1090AQ | 25 m | ||
60 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | ||
61 | 142 | Aufeldt-Hjort Celina | 2011 | GTI-GREVE | 1134AF | 25 m | ||
62 | 144 | Chu Clara Stougaard | 2011 | GTI-GREVE | 1146AF | 25 m | ||
63 | 145 | Olsen Ida Ravn | 2011 | GTI-GREVE | 1142AF | 25 m | ||
64 | 204 | Frostholm Frederikke Lohmann | 2011 | GTI-TUNE | 1152AF | 25 m | ||
65 | 205 | Gass Frida | 2011 | GTI-TUNE | 1150AF | 25 m | ||
66 | 207 | Svendsen Kathrine R. | 2010 | GTI-TUNE | 1010AP | 25 m | ||
67 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | ||
68 | 282 | Hansson Maja Ingemann | 2013 | ROSKILDE | 1368AD | 25 m | ||
69 | 283 | Kristiansen Clara | 2013 | ROSKILDE | 1370AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 43.69 | |
2 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 45.12 | |
3 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 46.04 | |
4 | 173 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 46.28 | |
5 | 156 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 46.81 | |
6 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 46.97 | |
7 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 46.98 | |
8 | 153 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI-GREVE | 0927AE | 25 m | 47.55 | |
9 | 140 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 47.70 | |
10 | 102 | Sabic Daniel | 2009 | HVIDOVRE | 0957BG | 25 m | 48.13 | |
11 | 174 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 48.30 | |
12 | 164 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 48.66 | |
13 | 106 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 48.81 | |
14 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 49.05 | |
15 | 150 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | 49.45 | |
16 | 117 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 49.95 | |
17 | 114 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 50.18 | |
18 | 152 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | 50.27 | |
19 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 50.73 | |
20 | 211 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 51.14 | |
21 | 175 | Jacobsen Emil Slot | 2010 | GLADSAXE | 1043AF | 25 m | 51.25 | |
22 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 51.70 | |
23 | 110 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | 51.74 | |
24 | 202 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 53.37 | |
25 | 26 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 53.41 | |
26 | 177 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 54.96 | |
27 | 132 | Kristensen David Fjord | 2011 | HOLBÆK | 1101AF | 25 m | 55.00 | |
28 | 130 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 56.63 | |
29 | 288 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 1:00.01 | |
30 | 214 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 1:00.03 | |
31 | 148 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 1:00.81 | |
32 | 180 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:01.23 | |
33 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 1:03.12 | |
34 | 129 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | 1:03.21 | |
35 | 89 | Olesen Bjørn | 2010 | GTI-ISHØJ | 1029AA | 25 m | 1:04.35 | |
36 | 220 | Nielsen Christoffer | 2012 | VI39 | 1203AD | 25 m | 1:05.00 | |
37 | 66 | Kjellerup Lau | 2011 | KØGE | 1153AC | 25 m | 1:09.63 | |
38 | 287 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101AH | 25 m | 1:10.00 | |
39 | 6 | Severinsen Mads | 2011 | ROSKILDE | 1157AB | 25 m | 1:10.86 | |
40 | 154 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 1:14.80 | |
41 | 70 | Johannessen Theo | 2012 | KØGE | 1253AB | 25 m | 1:16.31 | |
42 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | ||
43 | 58 | Jensen August Emil Madvig | 2011 | KØGE | 1129AC | 25 m | ||
44 | 61 | Jensen Carl Ørum | 2012 | KØGE | 1203AC | 25 m | ||
45 | 63 | Kaiser Emil | 2010 | KØGE | 1043AK | 25 m | ||
46 | 69 | Enevoldsen Solbjørn | 2012 | KØGE | 1257AB | 25 m | ||
47 | 105 | Cour-Mosholt Elliott Bjørn La | 2010 | HVIDOVRE | 1035AM | 25 m | ||
48 | 113 | Pohlentz Louie | 2010 | HVIDOVRE | 1025AL | 25 m | ||
49 | 137 | Jensen Mathias | 2012 | HOLBÆK | 1217AD | 25 m | ||
50 | 149 | Svenstrup Axel | 2010 | GTI-GREVE | 1031AI | 25 m | ||
51 | 151 | Jensen Jeppe | 2010 | GTI-GREVE | 1033AI | 25 m | ||
52 | 155 | Sødahl-Borres Marcus | 2010 | GTI-GREVE | 1045AI | 25 m | ||
53 | 157 | Yellidag Yagiz Mikail | 2011 | GTI-GREVE | 1101AC | 25 m | ||
54 | 163 | Markersen Malthe | 2009 | GLADSAXE | 0941BI | 25 m | ||
55 | 183 | Deurs Mikas Van | 2010 | GLADSAXE | 1047AF | 25 m | ||
56 | 184 | Andersen Richard | 2010 | GLADSAXE | 1041AF | 25 m | ||
57 | 209 | Völkner Benjamin | 2010 | GTI-TUNE | 1043AI | 25 m | ||
58 | 210 | Rask Magnus Nordal | 2010 | GTI-TUNE | 1041AI | 25 m | ||
59 | 212 | Vedel Oliver | 2010 | GTI-TUNE | 1035AI | 25 m | ||
60 | 213 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103AC | 25 m | ||
61 | 281 | Kejser Jonathan | 2013 | ROSKILDE | 1307AC | 25 m | ||
62 | 291 | Holst Lukas | 2011 | HOLBÆK | 1133AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Skaaning Johanne Højmark | 2012 | AIF | 1210AF | 25 m | 2:01.02 | |
2 | 222 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | 2:01.41 | |
3 | 3 | Beyarslan Emilia Nora | 2012 | ROSKILDE | 1286AE | 25 m | ||
4 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | ||
5 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 1:41.64 | |
2 | 228 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 1:54.37 | |
3 | 221 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | 2:00.48 | |
4 | 60 | Lyngby Bertram | 2012 | KØGE | 1251AB | 25 m | 2:06.34 | |
5 | 33 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
6 | 67 | Schimmel Matti | 2013 | KØGE | 1313AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:34.69 | |
2 | 114 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:44.46 | |
3 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 1:52.92 | |
4 | 132 | Kristensen David Fjord | 2011 | HOLBÆK | 1101AF | 25 m | 2:00.00 | |
5 | 219 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 2:01.74 | |
6 | 58 | Jensen August Emil Madvig | 2011 | KØGE | 1129AC | 25 m | 2:10.76 | |
7 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | ||
8 | 6 | Severinsen Mads | 2011 | ROSKILDE | 1157AB | 25 m | ||
9 | 157 | Yellidag Yagiz Mikail | 2011 | GTI-GREVE | 1101AC | 25 m | ||
10 | 213 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Skaaning Johanne Højmark | 2012 | AIF | 1210AF | 25 m | 1:46.41 | |
2 | 68 | Kvisgaard Silje | 2012 | KØGE | 1268AB | 25 m | 1:47.58 | |
3 | 57 | Jensen Astrid | 2013 | KØGE | 1334AA | 25 m | 2:36.02 | |
4 | 3 | Beyarslan Emilia Nora | 2012 | ROSKILDE | 1286AE | 25 m | ||
5 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | ||
6 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
7 | 13 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | ||
8 | 59 | Giedraite Austeja | 2012 | KØGE | 1284AB | 25 m | ||
9 | 65 | Nissen Ida | 2012 | KØGE | 1254AF | 25 m | ||
10 | 158 | Köppen Ellen | 2012 | GTI-GREVE | 1258AG | 25 m | ||
11 | 161 | Dithmar Marie | 2012 | GTI-GREVE | 1220AB | 25 m | ||
12 | 162 | Veggerby Vigga | 2013 | GTI-GREVE | 1394AA | 25 m | ||
13 | 215 | Koch Anabella | 2012 | GTI-TUNE | 1260AG | 25 m | ||
14 | 216 | Keller Anna Stendal | 2012 | GTI-TUNE | 1262AG | 25 m | ||
15 | 217 | Klingsey Astrid | 2012 | GTI-TUNE | 1264AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:15.41 | |
2 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 1:32.62 | |
3 | 66 | Kjellerup Lau | 2011 | KØGE | 1153AC | 25 m | 1:36.05 | |
4 | 69 | Enevoldsen Solbjørn | 2012 | KØGE | 1257AB | 25 m | 1:42.39 | |
5 | 226 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143AE | 25 m | 1:48.36 | |
6 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | 1:58.81 | |
7 | 287 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101AH | 25 m | 2:00.00 | |
8 | 289 | Junior Storm | 2012 | AIF | 1221AE | 25 m | 2:00.00 | |
9 | 225 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137AE | 25 m | 2:00.85 | |
10 | 70 | Johannessen Theo | 2012 | KØGE | 1253AB | 25 m | 2:05.71 | |
11 | 33 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | 2:23.53 | |
12 | 17 | Pych Albert | 2011 | RINGSTED | 1131AI | 25 m | ||
13 | 60 | Lyngby Bertram | 2012 | KØGE | 1251AB | 25 m | ||
14 | 92 | Kasapinov David | 2011 | GTI-ISHØJ | 1121AI | 25 m | ||
15 | 93 | Weiss Jan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1117AI | 25 m | ||
16 | 94 | Kirkan Mirxan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1119AI | 25 m | ||
17 | 95 | Pedersen Nicklas Agri | 2011 | GTI-ISHØJ | 1123AI | 25 m | ||
18 | 159 | Zhang Kai | 2011 | GTI-GREVE | 1111AI | 25 m | ||
19 | 160 | Nielsen Leonardo Nedergaard | 2011 | GTI-GREVE | 1197AB | 25 m | ||
20 | 218 | Milani Nikolas | 2011 | GTI-TUNE | 1127AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 11, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Gudbrand Isabel | 2011 | AIF | 1124AI | 25 m | 18.37 | |
2 | 189 | Skaaning Johanne Højmark | 2012 | AIF | 1210AF | 25 m | 19.77 | |
3 | 285 | Engelhardt Ronja Berthou | 2011 | AIF | 1136AE | 25 m | 19.87 | |
4 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | 21.82 | |
5 | 133 | Falkensted Helena | 2011 | HOLBÆK | 1174AF | 25 m | 22.00 | |
6 | 223 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 22.82 | |
7 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 25.00 | |
8 | 227 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 25.00 | |
9 | 62 | Sehuusen Carolina | 2012 | KØGE | 1256AF | 25 m | 26.43 | |
10 | 22 | Gydemand Cecilia | 2011 | RINGSTED | 1152AK | 25 m | 27.14 | |
11 | 224 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 28.00 | |
12 | 222 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | 28.79 | |
13 | 136 | Christiansen Caroline | 2011 | HOLBÆK | 1122AL | 25 m | 30.00 | |
14 | 64 | Fijalkowska Emilia | 2012 | KØGE | 1272AE | 25 m | 30.45 | |
15 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | 30.62 | |
16 | 56 | Kaiser Andrea | 2012 | KØGE | 1270AE | 25 m | 31.75 | |
17 | 23 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | 34.07 | |
18 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | 34.88 | |
19 | 34 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | 38.02 | |
20 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
21 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
22 | 18 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
23 | 20 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
24 | 21 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | ||
25 | 195 | Johnson Mathilde | 2011 | SHS-STEVNS | 1120AL | 25 m | ||
26 | 282 | Hansson Maja Ingemann | 2013 | ROSKILDE | 1368AD | 25 m | ||
27 | 283 | Kristiansen Clara | 2013 | ROSKILDE | 1370AD | 25 m | ||
28 | 290 | Ulrichsen Ida | 2012 | HOLBÆK | 1292AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 12, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Langkær Gustav | 2009 | SHS-STEVNS | 0931BI | 25 m | 14.46 | |
2 | 110 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | 19.39 | |
3 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 20.00 | |
4 | 228 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 20.00 | |
5 | 289 | Junior Storm | 2012 | AIF | 1221AE | 25 m | 20.08 | |
6 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | 21.72 | |
7 | 226 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143AE | 25 m | 22.01 | |
8 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | 22.85 | |
9 | 17 | Pych Albert | 2011 | RINGSTED | 1131AI | 25 m | 23.35 | |
10 | 15 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | 23.79 | |
11 | 132 | Kristensen David Fjord | 2011 | HOLBÆK | 1101AF | 25 m | 25.00 | |
12 | 219 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 25.00 | |
13 | 221 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | 25.00 | |
14 | 225 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137AE | 25 m | 26.48 | |
15 | 67 | Schimmel Matti | 2013 | KØGE | 1313AA | 25 m | 27.31 | |
16 | 220 | Nielsen Christoffer | 2012 | VI39 | 1203AD | 25 m | 29.86 | |
17 | 63 | Kaiser Emil | 2010 | KØGE | 1043AK | 25 m | 29.99 | |
18 | 4 | Nørskov Gustav Caning | 2010 | ROSKILDE | 1047AN | 25 m | ||
19 | 6 | Severinsen Mads | 2011 | ROSKILDE | 1157AB | 25 m | ||
20 | 16 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | ||
21 | 30 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | ||
22 | 61 | Jensen Carl Ørum | 2012 | KØGE | 1203AC | 25 m | ||
23 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | ||
24 | 137 | Jensen Mathias | 2012 | HOLBÆK | 1217AD | 25 m | ||
25 | 163 | Markersen Malthe | 2009 | GLADSAXE | 0941BI | 25 m | ||
26 | 198 | Seyer-Hansen Villads | 2009 | SHS-STEVNS | 0925BI | 25 m | ||
27 | 281 | Kejser Jonathan | 2013 | ROSKILDE | 1307AC | 25 m | ||
28 | 291 | Holst Lukas | 2011 | HOLBÆK | 1133AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Gsc Piger 1 | 2010 | GLADSAXE | 25 m | 2:42.02 | ||
2 | 264 | Crazy Flamingokøer | 2010 | GTI | 25 m | 2:49.17 | ||
3 | 74 | C-Holds Piger 1 | 2010 | KØGE | 25 m | 2:51.31 | ||
4 | 265 | Crazy Flamingokøer Ii | 2010 | GTI | 25 m | 2:56.45 | ||
5 | 262 | Svømsk Piger | 2010 | SVØMSK | 25 m | 2:56.58 | ||
6 | 118 | Hvidovre | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | 3:04.17 | ||
7 | 188 | Gsc Piger 2 | 2010 | GLADSAXE | 25 m | 3:10.94 | ||
8 | 77 | C-Holds Piger 2 | 2010 | KØGE | 25 m | 3:11.14 | ||
9 | 138 | Holbæk Piger 1 | 2010 | HOLBÆK | 25 m | 3:19.82 | ||
10 | 266 | Crazy Flamingokøer Iii | 2010 | GTI | 25 m | 3:39.96 | ||
11 | 73 | Hurtige Hajer | 2012 | KØGE | 25 m | |||
12 | 238 | Wonder Women | 2011 | VI39 | 25 m | |||
13 | 267 | Crazy Flamingokøer Iv | 2010 | GTI | 25 m | |||
14 | 268 | Crazy Flamingokøer V | 2010 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 14, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Gsc Drenge 1 | 2009 | GLADSAXE | 25 m | 2:33.79 | ||
2 | 119 | Hvidovre | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 2:38.85 | ||
3 | 241 | Monstertruck | 2009 | VI39 | 25 m | 2:45.88 | ||
4 | 186 | Gsc Drenge 2 | 2009 | GLADSAXE | 25 m | 2:47.20 | ||
5 | 120 | Hvidovre 2 | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | 3:06.70 | ||
6 | 270 | Bøllerne 2 | 2009 | GTI | 25 m | 3:11.28 | ||
7 | 75 | C-Holds Drenge 1 | 2009 | KØGE | 25 m | 3:11.51 | ||
8 | 139 | Holbæk Drenge 1 | 2009 | HOLBÆK | 25 m | 3:16.73 | ||
9 | 271 | Bøllerne 3 | 2010 | GTI | 25 m | 3:27.00 | ||
10 | 72 | Motor Makreller | 2012 | KØGE | 25 m | |||
11 | 239 | Mini Soldater | 2011 | VI39 | 25 m | |||
12 | 269 | Bøllerne | 2009 | GTI | 25 m | |||
13 | 272 | Bøllerne 4 | 2009 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 39.96 | |
2 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 41.37 | |
3 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 41.96 | |
4 | 103 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 42.34 | |
5 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 42.39 | |
6 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 42.85 | |
7 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 43.18 | |
8 | 53 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | 43.62 | |
9 | 204 | Frostholm Frederikke Lohmann | 2011 | GTI-TUNE | 1152AF | 25 m | 44.76 | |
10 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 45.00 | |
11 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 45.23 | |
12 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 47.11 | |
13 | 227 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 47.43 | |
14 | 108 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 48.06 | |
15 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 48.65 | |
16 | 111 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HVIDOVRE | 1046AA | 25 m | 48.80 | |
17 | 81 | Kasapinova Isidora | 2010 | GTI-ISHØJ | 1094AN | 25 m | 48.90 | |
18 | 42 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 49.30 | |
19 | 59 | Giedraite Austeja | 2012 | KØGE | 1284AB | 25 m | 50.08 | |
20 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 50.42 | |
21 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 50.61 | |
22 | 207 | Svendsen Kathrine R. | 2010 | GTI-TUNE | 1010AP | 25 m | 50.64 | |
23 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 51.22 | |
24 | 80 | Hansen Eva | 2010 | GTI-ISHØJ | 1076AM | 25 m | 51.23 | |
25 | 145 | Olsen Ida Ravn | 2011 | GTI-GREVE | 1142AF | 25 m | 51.86 | |
26 | 41 | Hildebrandt Anna | 2011 | KØGE | 1116AD | 25 m | 52.11 | |
27 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 52.18 | |
28 | 224 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 52.39 | |
29 | 285 | Engelhardt Ronja Berthou | 2011 | AIF | 1136AE | 25 m | 52.76 | |
30 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 52.77 | |
31 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 52.85 | |
32 | 87 | Iskov-Eskebæk Victoria | 2011 | GTI-ISHØJ | 1186AG | 25 m | 53.51 | |
33 | 142 | Aufeldt-Hjort Celina | 2011 | GTI-GREVE | 1134AF | 25 m | 53.61 | |
34 | 65 | Nissen Ida | 2012 | KØGE | 1254AF | 25 m | 53.89 | |
35 | 116 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 54.38 | |
36 | 68 | Kvisgaard Silje | 2012 | KØGE | 1268AB | 25 m | 54.47 | |
37 | 83 | Weiss Lea Marie | 2011 | GTI-ISHØJ | 1124AC | 25 m | 54.51 | |
38 | 205 | Gass Frida | 2011 | GTI-TUNE | 1150AF | 25 m | 54.73 | |
39 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 55.42 | |
40 | 144 | Chu Clara Stougaard | 2011 | GTI-GREVE | 1146AF | 25 m | 55.74 | |
41 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | 56.62 | |
42 | 19 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 56.88 | |
43 | 86 | Rasmussen Mina | 2010 | GTI-ISHØJ | 1020AO | 25 m | 58.02 | |
44 | 14 | Johansen Gudrun | 2011 | RINGSTED | 1192AJ | 25 m | 58.03 | |
45 | 21 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 58.24 | |
46 | 84 | Lundtoft Lærke Have | 2011 | GTI-ISHØJ | 1184AG | 25 m | 59.31 | |
47 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 59.47 | |
48 | 82 | Skive Kaja Dam | 2010 | GTI-ISHØJ | 1096AN | 25 m | 1:00.04 | |
49 | 34 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | 1:00.11 | |
50 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:00.30 | |
51 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | 1:00.40 | |
52 | 56 | Kaiser Andrea | 2012 | KØGE | 1270AE | 25 m | 1:02.19 | |
53 | 79 | Danielsen Clara Funch | 2011 | GTI-ISHØJ | 1180AG | 25 m | 1:02.37 | |
54 | 31 | Holmfjord Nanna | 2010 | RINGSTED | 1076AQ | 25 m | 1:03.77 | |
55 | 13 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | 1:07.37 | |
56 | 25 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 1:07.84 | |
57 | 57 | Jensen Astrid | 2013 | KØGE | 1334AA | 25 m | 1:11.49 | |
58 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | 1:26.11 | |
59 | 3 | Beyarslan Emilia Nora | 2012 | ROSKILDE | 1286AE | 25 m | ||
60 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
61 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
62 | 18 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
63 | 20 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
64 | 22 | Gydemand Cecilia | 2011 | RINGSTED | 1152AK | 25 m | ||
65 | 23 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | ||
66 | 29 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | ||
67 | 35 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
68 | 62 | Sehuusen Carolina | 2012 | KØGE | 1256AF | 25 m | ||
69 | 112 | Hansen Emma Antonia Lund | 2010 | HVIDOVRE | 1090AQ | 25 m | ||
70 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | ||
71 | 158 | Köppen Ellen | 2012 | GTI-GREVE | 1258AG | 25 m | ||
72 | 161 | Dithmar Marie | 2012 | GTI-GREVE | 1220AB | 25 m | ||
73 | 162 | Veggerby Vigga | 2013 | GTI-GREVE | 1394AA | 25 m | ||
74 | 215 | Koch Anabella | 2012 | GTI-TUNE | 1260AG | 25 m | ||
75 | 216 | Keller Anna Stendal | 2012 | GTI-TUNE | 1262AG | 25 m | ||
76 | 217 | Klingsey Astrid | 2012 | GTI-TUNE | 1264AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 33.96 | |
2 | 99 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 38.31 | |
3 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 50 m | 40.47 | |
4 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 40.97 | |
5 | 152 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | 42.66 | |
6 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 43.94 | |
7 | 193 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 43.98 | |
8 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 50 m | 44.47 | |
9 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 44.55 | |
10 | 109 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 44.96 | |
11 | 140 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 45.02 | |
12 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 45.69 | |
13 | 114 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 45.77 | |
14 | 156 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 45.89 | |
15 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 45.90 | |
16 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 46.04 | |
17 | 148 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 46.65 | |
18 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 46.95 | |
19 | 89 | Olesen Bjørn | 2010 | GTI-ISHØJ | 1029AA | 25 m | 47.18 | |
20 | 117 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 47.37 | |
21 | 46 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 47.44 | |
22 | 210 | Rask Magnus Nordal | 2010 | GTI-TUNE | 1041AI | 25 m | 47.92 | |
23 | 287 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101AH | 25 m | 48.02 | |
24 | 66 | Kjellerup Lau | 2011 | KØGE | 1153AC | 25 m | 48.05 | |
25 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 48.16 | |
26 | 150 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | 48.32 | |
27 | 28 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | 48.47 | |
28 | 154 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 48.48 | |
29 | 209 | Völkner Benjamin | 2010 | GTI-TUNE | 1043AI | 25 m | 48.56 | |
30 | 155 | Sødahl-Borres Marcus | 2010 | GTI-GREVE | 1045AI | 25 m | 48.71 | |
31 | 157 | Yellidag Yagiz Mikail | 2011 | GTI-GREVE | 1101AC | 25 m | 48.75 | |
32 | 211 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 49.03 | |
33 | 213 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103AC | 25 m | 49.79 | |
34 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 49.83 | |
35 | 153 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI-GREVE | 0927AE | 25 m | 49.85 | |
36 | 214 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 50.06 | |
37 | 212 | Vedel Oliver | 2010 | GTI-TUNE | 1035AI | 25 m | 50.66 | |
38 | 219 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 50.81 | |
39 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 51.15 | |
40 | 151 | Jensen Jeppe | 2010 | GTI-GREVE | 1033AI | 25 m | 51.81 | |
41 | 48 | Pedersen Mats | 2009 | KØGE | 0957BC | 25 m | 52.11 | |
42 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 52.22 | |
43 | 69 | Enevoldsen Solbjørn | 2012 | KØGE | 1257AB | 25 m | 52.45 | |
44 | 225 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137AE | 25 m | 53.31 | |
45 | 113 | Pohlentz Louie | 2010 | HVIDOVRE | 1025AL | 25 m | 54.10 | |
46 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 54.95 | |
47 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 55.05 | |
48 | 288 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 55.25 | |
49 | 149 | Svenstrup Axel | 2010 | GTI-GREVE | 1031AI | 25 m | 56.14 | |
50 | 70 | Johannessen Theo | 2012 | KØGE | 1253AB | 25 m | 56.91 | |
51 | 16 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | 57.09 | |
52 | 130 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 59.48 | |
53 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 59.92 | |
54 | 15 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | 1:02.63 | |
55 | 24 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:03.03 | |
56 | 61 | Jensen Carl Ørum | 2012 | KØGE | 1203AC | 25 m | 1:03.23 | |
57 | 27 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 1:10.39 | |
58 | 2 | Sejer Emil | 2010 | ROSKILDE | 1095AJ | 25 m | ||
59 | 30 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | ||
60 | 32 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | ||
61 | 33 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
62 | 88 | Hegazy Ali | 2011 | GTI-ISHØJ | 1125AI | 25 m | ||
63 | 90 | Elsborg Asger | 2011 | GTI-ISHØJ | 1173AF | 25 m | ||
64 | 91 | Poulsen Charlie | 2010 | GTI-ISHØJ | 1043AM | 25 m | ||
65 | 92 | Kasapinov David | 2011 | GTI-ISHØJ | 1121AI | 25 m | ||
66 | 93 | Weiss Jan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1117AI | 25 m | ||
67 | 94 | Kirkan Mirxan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1119AI | 25 m | ||
68 | 95 | Pedersen Nicklas Agri | 2011 | GTI-ISHØJ | 1123AI | 25 m | ||
69 | 96 | Estrup-Harfot Noah H | 2010 | GTI-ISHØJ | 1041AM | 25 m | ||
70 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | ||
71 | 159 | Zhang Kai | 2011 | GTI-GREVE | 1111AI | 25 m | ||
72 | 160 | Nielsen Leonardo Nedergaard | 2011 | GTI-GREVE | 1197AB | 25 m | ||
73 | 218 | Milani Nikolas | 2011 | GTI-TUNE | 1127AI | 25 m | ||
74 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 33.43 | |
2 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 33.64 | |
3 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 34.57 | |
4 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 34.68 | |
5 | 208 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 35.41 | |
6 | 51 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 35.63 | |
7 | 85 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 35.81 | |
8 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 36.16 | |
9 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 36.22 | |
10 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 36.57 | |
11 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 36.64 | |
12 | 146 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 36.77 | |
13 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 37.16 | |
14 | 141 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 37.26 | |
15 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 50 m | 37.32 | |
16 | 147 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 37.35 | |
17 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 37.59 | |
18 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 38.12 | |
19 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 38.18 | |
20 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 38.31 | |
21 | 45 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 38.99 | |
22 | 52 | Henriksen Olivia | 2010 | KØGE | 1078AM | 25 m | 38.99 | |
23 | 43 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 39.24 | |
24 | 49 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 39.49 | |
25 | 25 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 40.12 | |
26 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 40.75 | |
27 | 19 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 40.78 | |
28 | 81 | Kasapinova Isidora | 2010 | GTI-ISHØJ | 1094AN | 25 m | 40.79 | |
29 | 143 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 40.86 | |
30 | 39 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 41.54 | |
31 | 204 | Frostholm Frederikke Lohmann | 2011 | GTI-TUNE | 1152AF | 25 m | 42.28 | |
32 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 42.82 | |
33 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 43.06 | |
34 | 203 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 43.41 | |
35 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | 43.52 | |
36 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 43.92 | |
37 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 44.72 | |
38 | 133 | Falkensted Helena | 2011 | HOLBÆK | 1174AF | 25 m | 44.76 | |
39 | 80 | Hansen Eva | 2010 | GTI-ISHØJ | 1076AM | 25 m | 45.05 | |
40 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 45.11 | |
41 | 205 | Gass Frida | 2011 | GTI-TUNE | 1150AF | 25 m | 45.21 | |
42 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 45.53 | |
43 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 45.60 | |
44 | 82 | Skive Kaja Dam | 2010 | GTI-ISHØJ | 1096AN | 25 m | 45.70 | |
45 | 145 | Olsen Ida Ravn | 2011 | GTI-GREVE | 1142AF | 25 m | 45.71 | |
46 | 125 | Pedersen Lea | 2011 | HOLBÆK | 1126AG | 25 m | 45.82 | |
47 | 223 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 46.14 | |
48 | 112 | Hansen Emma Antonia Lund | 2010 | HVIDOVRE | 1090AQ | 25 m | 46.18 | |
49 | 40 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 47.27 | |
50 | 222 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | 47.73 | |
51 | 144 | Chu Clara Stougaard | 2011 | GTI-GREVE | 1146AF | 25 m | 48.04 | |
52 | 162 | Veggerby Vigga | 2013 | GTI-GREVE | 1394AA | 25 m | 48.20 | |
53 | 79 | Danielsen Clara Funch | 2011 | GTI-ISHØJ | 1180AG | 25 m | 49.81 | |
54 | 142 | Aufeldt-Hjort Celina | 2011 | GTI-GREVE | 1134AF | 25 m | 50.01 | |
55 | 86 | Rasmussen Mina | 2010 | GTI-ISHØJ | 1020AO | 25 m | 50.30 | |
56 | 87 | Iskov-Eskebæk Victoria | 2011 | GTI-ISHØJ | 1186AG | 25 m | 50.75 | |
57 | 29 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | 52.31 | |
58 | 284 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 52.74 | |
59 | 21 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 53.40 | |
60 | 84 | Lundtoft Lærke Have | 2011 | GTI-ISHØJ | 1184AG | 25 m | 53.73 | |
61 | 83 | Weiss Lea Marie | 2011 | GTI-ISHØJ | 1124AC | 25 m | 53.96 | |
62 | 197 | Watts Silke | 2011 | SHS-STEVNS | 1186AK | 25 m | 54.42 | |
63 | 55 | Muus Sofie Nørgård | 2011 | KØGE | 1178AC | 25 m | 54.88 | |
64 | 161 | Dithmar Marie | 2012 | GTI-GREVE | 1220AB | 25 m | 55.56 | |
65 | 286 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 56.18 | |
66 | 14 | Johansen Gudrun | 2011 | RINGSTED | 1192AJ | 25 m | 56.64 | |
67 | 207 | Svendsen Kathrine R. | 2010 | GTI-TUNE | 1010AP | 25 m | 57.17 | |
68 | 216 | Keller Anna Stendal | 2012 | GTI-TUNE | 1262AG | 25 m | 57.69 | |
69 | 13 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270AG | 25 m | 58.17 | |
70 | 31 | Holmfjord Nanna | 2010 | RINGSTED | 1076AQ | 25 m | 58.96 | |
71 | 217 | Klingsey Astrid | 2012 | GTI-TUNE | 1264AG | 25 m | 1:00.51 | |
72 | 215 | Koch Anabella | 2012 | GTI-TUNE | 1260AG | 25 m | 1:03.25 | |
73 | 22 | Gydemand Cecilia | 2011 | RINGSTED | 1152AK | 25 m | 1:06.13 | |
74 | 35 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | 1:08.38 | |
75 | 64 | Fijalkowska Emilia | 2012 | KØGE | 1272AE | 25 m | 1:09.55 | |
76 | 158 | Köppen Ellen | 2012 | GTI-GREVE | 1258AG | 25 m | 1:15.19 | |
77 | 23 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | 1:20.42 | |
78 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | 1:20.92 | |
79 | 34 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | 1:21.59 | |
80 | 3 | Beyarslan Emilia Nora | 2012 | ROSKILDE | 1286AE | 25 m | ||
81 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
82 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
83 | 18 | Rasmussen Alde Linnea Bruun | 2010 | RINGSTED | 1070AQ | 25 m | ||
84 | 20 | Boas Ana Luisa | 2010 | RINGSTED | 1072AQ | 25 m | ||
85 | 50 | Mikkelsen Natacha | 2011 | KØGE | 1118AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 30.15 | |
2 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 30.96 | |
3 | 193 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 32.21 | |
4 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 32.84 | |
5 | 194 | Langkær Gustav | 2009 | SHS-STEVNS | 0931BI | 25 m | 33.43 | |
6 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 33.71 | |
7 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 34.94 | |
8 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 35.39 | |
9 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 35.43 | |
10 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 35.54 | |
11 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 36.64 | |
12 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 36.74 | |
13 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 36.85 | |
14 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 37.29 | |
15 | 47 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 37.41 | |
16 | 198 | Seyer-Hansen Villads | 2009 | SHS-STEVNS | 0925BI | 25 m | 37.48 | |
17 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | 37.90 | |
18 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 38.24 | |
19 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 38.52 | |
20 | 109 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 38.56 | |
21 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 39.43 | |
22 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 39.60 | |
23 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 40.31 | |
24 | 228 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 40.78 | |
25 | 226 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143AE | 25 m | 41.34 | |
26 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 41.64 | |
27 | 44 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 42.18 | |
28 | 106 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 42.18 | |
29 | 54 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 42.71 | |
30 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 43.01 | |
31 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 43.80 | |
32 | 28 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | 44.71 | |
33 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 44.81 | |
34 | 24 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 45.28 | |
35 | 287 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101AH | 25 m | 45.61 | |
36 | 26 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 46.53 | |
37 | 113 | Pohlentz Louie | 2010 | HVIDOVRE | 1025AL | 25 m | 46.64 | |
38 | 58 | Jensen August Emil Madvig | 2011 | KØGE | 1129AC | 25 m | 46.74 | |
39 | 289 | Junior Storm | 2012 | AIF | 1221AE | 25 m | 47.14 | |
40 | 90 | Elsborg Asger | 2011 | GTI-ISHØJ | 1173AF | 25 m | 47.36 | |
41 | 27 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 48.31 | |
42 | 105 | Cour-Mosholt Elliott Bjørn La | 2010 | HVIDOVRE | 1035AM | 25 m | 48.43 | |
43 | 130 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 49.16 | |
44 | 160 | Nielsen Leonardo Nedergaard | 2011 | GTI-GREVE | 1197AB | 25 m | 49.28 | |
45 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | 50.23 | |
46 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | 51.75 | |
47 | 137 | Jensen Mathias | 2012 | HOLBÆK | 1217AD | 25 m | 53.62 | |
48 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 53.71 | |
49 | 15 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | 53.88 | |
50 | 288 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 54.84 | |
51 | 93 | Weiss Jan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1117AI | 25 m | 58.20 | |
52 | 218 | Milani Nikolas | 2011 | GTI-TUNE | 1127AI | 25 m | 59.13 | |
53 | 67 | Schimmel Matti | 2013 | KØGE | 1313AA | 25 m | 1:00.08 | |
54 | 92 | Kasapinov David | 2011 | GTI-ISHØJ | 1121AI | 25 m | 1:00.41 | |
55 | 159 | Zhang Kai | 2011 | GTI-GREVE | 1111AI | 25 m | 1:00.81 | |
56 | 63 | Kaiser Emil | 2010 | KØGE | 1043AK | 25 m | 1:00.92 | |
57 | 32 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | 1:02.98 | |
58 | 30 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | 1:03.48 | |
59 | 16 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | 1:04.08 | |
60 | 88 | Hegazy Ali | 2011 | GTI-ISHØJ | 1125AI | 25 m | 1:04.25 | |
61 | 33 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | 1:05.45 | |
62 | 96 | Estrup-Harfot Noah H | 2010 | GTI-ISHØJ | 1041AM | 25 m | 1:09.95 | |
63 | 95 | Pedersen Nicklas Agri | 2011 | GTI-ISHØJ | 1123AI | 25 m | 1:11.27 | |
64 | 94 | Kirkan Mirxan | 2011 | GTI-ISHØJ | 1119AI | 25 m | 1:14.98 | |
65 | 2 | Sejer Emil | 2010 | ROSKILDE | 1095AJ | 25 m | ||
66 | 91 | Poulsen Charlie | 2010 | GTI-ISHØJ | 1043AM | 25 m | ||
67 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | ||
68 | 291 | Holst Lukas | 2011 | HOLBÆK | 1133AJ | 25 m | ||
69 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:54.95 | |
2 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 2:16.23 | |
3 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | ||
4 | 157 | Yellidag Yagiz Mikail | 2011 | GTI-GREVE | 1101AC | 25 m | ||
5 | 213 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 21, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 17.00 | |
2 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | 22.17 | |
3 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 22.56 | |
4 | 133 | Falkensted Helena | 2011 | HOLBÆK | 1174AF | 25 m | 25.00 | |
5 | 224 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 27.57 | |
6 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 28.00 | |
7 | 286 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 30.00 | |
8 | 222 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | 30.03 | |
9 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | 31.27 | |
10 | 284 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 37.62 | |
11 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
12 | 56 | Kaiser Andrea | 2012 | KØGE | 1270AE | 25 m | ||
13 | 59 | Giedraite Austeja | 2012 | KØGE | 1284AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 22, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 17.57 | |
2 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 18.71 | |
3 | 99 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 19.13 | |
4 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 19.76 | |
5 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 23.40 | |
6 | 48 | Pedersen Mats | 2009 | KØGE | 0957BC | 25 m | 24.81 | |
7 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 27.77 | |
8 | 219 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 27.84 | |
9 | 226 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143AE | 25 m | 28.00 | |
10 | 228 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 28.14 | |
11 | 261 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SVØMSK | 1127AC | 25 m | 32.64 | |
12 | 60 | Lyngby Bertram | 2012 | KØGE | 1251AB | 25 m | 33.22 | |
13 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | 36.16 | |
14 | 66 | Kjellerup Lau | 2011 | KØGE | 1153AC | 25 m | ||
15 | 69 | Enevoldsen Solbjørn | 2012 | KØGE | 1257AB | 25 m | ||
16 | 70 | Johannessen Theo | 2012 | KØGE | 1253AB | 25 m | ||
17 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | ||
18 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | ||
19 | 291 | Holst Lukas | 2011 | HOLBÆK | 1133AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 23, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 22.82 | |
2 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 23.22 | |
3 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 24.68 | |
4 | 223 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 25.89 | |
5 | 285 | Engelhardt Ronja Berthou | 2011 | AIF | 1136AE | 25 m | 25.90 | |
6 | 40 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 27.51 | |
7 | 64 | Fijalkowska Emilia | 2012 | KØGE | 1272AE | 25 m | 29.14 | |
8 | 8 | Friis Smilla Magnolia | 2012 | ROSKILDE | 1264AD | 25 m | 29.72 | |
9 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 32.99 | |
10 | 3 | Beyarslan Emilia Nora | 2012 | ROSKILDE | 1286AE | 25 m | ||
11 | 9 | Trenter Viola | 2012 | ROSKILDE | 1290AI | 25 m | ||
12 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | ||
13 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | ||
14 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | ||
15 | 195 | Johnson Mathilde | 2011 | SHS-STEVNS | 1120AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 24, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 23.00 | |
2 | 192 | Karlshøj Ditlev | 2010 | SHS-STEVNS | 1009AN | 25 m | 25.12 | |
3 | 1 | Laxafoss Carl Johan Chabert | 2011 | ROSKILDE | 1153AB | 25 m | 25.96 | |
4 | 63 | Kaiser Emil | 2010 | KØGE | 1043AK | 25 m | 26.93 | |
5 | 287 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101AH | 25 m | 27.00 | |
6 | 289 | Junior Storm | 2012 | AIF | 1221AE | 25 m | 27.00 | |
7 | 225 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137AE | 25 m | 28.00 | |
8 | 54 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 28.76 | |
9 | 47 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 28.81 | |
10 | 288 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 31.28 | |
11 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | 31.37 | |
12 | 2 | Sejer Emil | 2010 | ROSKILDE | 1095AJ | 25 m | 32.31 | |
13 | 58 | Jensen August Emil Madvig | 2011 | KØGE | 1129AC | 25 m | 33.14 | |
14 | 30 | Panzio Mikkel | 2010 | RINGSTED | 1047AM | 25 m | ||
15 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | ||
16 | 137 | Jensen Mathias | 2012 | HOLBÆK | 1217AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 25, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | 22.99 | |
2 | 103 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 23.02 | |
3 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | 31.90 | |
4 | 285 | Engelhardt Ronja Berthou | 2011 | AIF | 1136AE | 25 m | 32.00 | |
5 | 286 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 32.00 | |
6 | 284 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 32.33 | |
7 | 22 | Gydemand Cecilia | 2011 | RINGSTED | 1152AK | 25 m | 35.97 | |
8 | 55 | Muus Sofie Nørgård | 2011 | KØGE | 1178AC | 25 m | 42.15 | |
9 | 34 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | 42.71 | |
10 | 23 | Mortensen Dagmar Starcke | 2013 | RINGSTED | 1306AC | 25 m | 43.40 | |
11 | 68 | Kvisgaard Silje | 2012 | KØGE | 1268AB | 25 m | 49.83 | |
12 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | ||
13 | 14 | Johansen Gudrun | 2011 | RINGSTED | 1192AJ | 25 m | ||
14 | 57 | Jensen Astrid | 2013 | KØGE | 1334AA | 25 m | ||
15 | 62 | Sehuusen Carolina | 2012 | KØGE | 1256AF | 25 m | ||
16 | 65 | Nissen Ida | 2012 | KØGE | 1254AF | 25 m | ||
17 | 125 | Pedersen Lea | 2011 | HOLBÆK | 1126AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 26, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 23.00 | |
2 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 23.96 | |
3 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 28.00 | |
4 | 61 | Jensen Carl Ørum | 2012 | KØGE | 1203AC | 25 m | 29.99 | |
5 | 106 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 30.58 | |
6 | 289 | Junior Storm | 2012 | AIF | 1221AE | 25 m | 32.00 | |
7 | 15 | Christensen Aksel Holdt | 2011 | RINGSTED | 1129AI | 25 m | 38.28 | |
8 | 16 | Grøn-Henriksen Albert | 2013 | RINGSTED | 1311AB | 25 m | ||
9 | 32 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | ||
10 | 33 | Sukkot Noah | 2011 | RINGSTED | 1161AH | 25 m | ||
11 | 60 | Lyngby Bertram | 2012 | KØGE | 1251AB | 25 m | ||
12 | 67 | Schimmel Matti | 2013 | KØGE | 1313AA | 25 m | ||
13 | 196 | pilegaard Oskar Dyrholm | 2011 | SHS-STEVNS | 1137AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Roskilde 1 | 2009 | ROSKILDE | 25 m | 1:11.00 | ||
2 | 119 | Hvidovre | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 2:16.57 | ||
3 | 273 | Dolphin Mix | 2009 | GTI | 25 m | 2:17.71 | ||
4 | 240 | Stjernemix | 2009 | VI39 | 25 m | 2:22.15 | ||
5 | 274 | Dolphin Mix Ii | 2009 | GTI | 25 m | 2:31.82 | ||
6 | 76 | C-Hold Mix | 2009 | KØGE | 25 m | 2:33.14 | ||
7 | 263 | Svømsk | 2010 | SVØMSK | 25 m | 2:34.28 | ||
8 | 275 | Dolphin Mix Iii | 2010 | GTI | 25 m | 2:36.29 | ||
9 | 276 | Dolphin Mix Iv | 2010 | GTI | 25 m | 2:43.73 | ||
10 | 277 | Dolphin Mix V | 2010 | GTI | 25 m | 2:48.91 | ||
11 | 236 | Frugtsalat | 2011 | VI39 | 25 m | 2:58.27 | ||
12 | 278 | Dolphin Mix Vi | 2009 | GTI | 25 m | 2:58.35 | ||
13 | 237 | Pingvinerne Fra Madagascar | 2011 | VI39 | 25 m | 2:58.54 | ||
14 | 279 | Dolphin Mix Vii | 2010 | GTI | 25 m | 3:03.49 | ||
15 | 71 | de Seje Sild | 2011 | KØGE | 25 m | 3:05.28 | ||
16 | 280 | Dolphin Mix Viii | 2010 | GTI | 25 m | 3:22.16 | ||
17 | 78 | Tonsende Tun | 2010 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 105, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:27.01 | |
2 | 206 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 1:28.78 | |
3 | 53 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | 1:31.85 | |
4 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:32.11 | |
5 | 208 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 1:33.45 | |
6 | 167 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:33.81 | |
7 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:34.24 | |
8 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:36.58 | |
9 | 141 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 1:40.34 | |
10 | 227 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 1:42.78 | |
11 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | 1:43.07 | |
12 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 1:44.74 | |
13 | 147 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 1:45.88 | |
14 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:46.55 | |
15 | 286 | Nygaard Alma Marie | 2011 | AIF | 1108AA | 25 m | 1:48.24 | |
16 | 171 | Berner-Magnusson Vera | 2010 | GLADSAXE | 1088AI | 25 m | 1:53.23 | |
17 | 143 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 1:53.80 | |
18 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 1:54.65 | |
19 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 1:56.37 | |
20 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | 1:56.40 | |
21 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 1:56.94 | |
22 | 224 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 1:57.97 | |
23 | 223 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 2:00.61 | |
24 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 2:04.73 | |
25 | 146 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 2:05.82 | |
26 | 203 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 2:10.14 | |
27 | 85 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 2:11.64 | |
28 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | 2:13.61 | |
29 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:35.07 | |
30 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
31 | 169 | Hansen Sofie Juhl | 2011 | GLADSAXE | 1132AC | 25 m | ||
32 | 182 | Fosbøl Magda | 2011 | GLADSAXE | 1144AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 106, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:12.07 | |
2 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:23.14 | |
3 | 173 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:30.10 | |
4 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:32.90 | |
5 | 174 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:35.39 | |
6 | 180 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:36.29 | |
7 | 46 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 1:38.03 | |
8 | 164 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:39.89 | |
9 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:40.23 | |
10 | 170 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:41.12 | |
11 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:41.20 | |
12 | 177 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 1:43.27 | |
13 | 28 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | 1:48.47 | |
14 | 54 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 1:52.33 | |
15 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 1:52.44 | |
16 | 26 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 1:53.38 | |
17 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 1:54.59 | |
18 | 48 | Pedersen Mats | 2009 | KØGE | 0957BC | 25 m | 1:54.90 | |
19 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 1:56.66 | |
20 | 192 | Karlshøj Ditlev | 2010 | SHS-STEVNS | 1009AN | 25 m | 2:03.26 | |
21 | 178 | Frederiksen Jens Ole H. | 2010 | GLADSAXE | 1065AE | 25 m | 2:03.65 | |
22 | 27 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 2:12.45 | |
23 | 2 | Sejer Emil | 2010 | ROSKILDE | 1095AJ | 25 m | ||
24 | 24 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | ||
25 | 129 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | ||
26 | 176 | Rasmussen Emil Tihic | 2010 | GLADSAXE | 1045AF | 25 m | ||
27 | 183 | Deurs Mikas Van | 2010 | GLADSAXE | 1047AF | 25 m | ||
28 | 184 | Andersen Richard | 2010 | GLADSAXE | 1041AF | 25 m | ||
29 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
30 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 107, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:25.07 | |
2 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:26.46 | |
3 | 206 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 1:28.07 | |
4 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:29.03 | |
5 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 1:31.87 | |
6 | 165 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:32.03 | |
7 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 1:32.36 | |
8 | 51 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:32.93 | |
9 | 103 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:33.26 | |
10 | 141 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 1:33.41 | |
11 | 108 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:34.26 | |
12 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:35.21 | |
13 | 172 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:35.56 | |
14 | 208 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 1:36.92 | |
15 | 85 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:38.03 | |
16 | 49 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 1:39.36 | |
17 | 146 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 1:40.43 | |
18 | 169 | Hansen Sofie Juhl | 2011 | GLADSAXE | 1132AC | 25 m | 1:40.63 | |
19 | 39 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 1:42.09 | |
20 | 45 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 1:42.69 | |
21 | 147 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 1:42.77 | |
22 | 171 | Berner-Magnusson Vera | 2010 | GLADSAXE | 1088AI | 25 m | 1:42.91 | |
23 | 42 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 1:43.29 | |
24 | 40 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | 1:43.46 | |
25 | 166 | Christensen Emma Klug | 2011 | GLADSAXE | 1184AC | 25 m | 1:44.12 | |
26 | 143 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 1:48.49 | |
27 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 1:48.83 | |
28 | 284 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:49.63 | |
29 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 1:50.54 | |
30 | 116 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 1:51.84 | |
31 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:52.56 | |
32 | 168 | Seitzberg Lara Viig | 2011 | GLADSAXE | 1106AD | 25 m | 1:54.89 | |
33 | 203 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 1:59.11 | |
34 | 111 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HVIDOVRE | 1046AA | 25 m | 2:01.83 | |
35 | 182 | Fosbøl Magda | 2011 | GLADSAXE | 1144AG | 25 m | 2:04.80 | |
36 | 224 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 2:10.03 | |
37 | 181 | Engedal Liv | 2010 | GLADSAXE | 1068AA | 25 m | 2:35.51 | |
38 | 7 | Borch Marie | 2011 | ROSKILDE | 1144AC | 25 m | ||
39 | 50 | Mikkelsen Natacha | 2011 | KØGE | 1118AD | 25 m | ||
40 | 79 | Danielsen Clara Funch | 2011 | GTI-ISHØJ | 1180AG | 25 m | ||
41 | 80 | Hansen Eva | 2010 | GTI-ISHØJ | 1076AM | 25 m | ||
42 | 81 | Kasapinova Isidora | 2010 | GTI-ISHØJ | 1094AN | 25 m | ||
43 | 82 | Skive Kaja Dam | 2010 | GTI-ISHØJ | 1096AN | 25 m | ||
44 | 83 | Weiss Lea Marie | 2011 | GTI-ISHØJ | 1124AC | 25 m | ||
45 | 84 | Lundtoft Lærke Have | 2011 | GTI-ISHØJ | 1184AG | 25 m | ||
46 | 86 | Rasmussen Mina | 2010 | GTI-ISHØJ | 1020AO | 25 m | ||
47 | 87 | Iskov-Eskebæk Victoria | 2011 | GTI-ISHØJ | 1186AG | 25 m | ||
48 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | ||
49 | 142 | Aufeldt-Hjort Celina | 2011 | GTI-GREVE | 1134AF | 25 m | ||
50 | 144 | Chu Clara Stougaard | 2011 | GTI-GREVE | 1146AF | 25 m | ||
51 | 145 | Olsen Ida Ravn | 2011 | GTI-GREVE | 1142AF | 25 m | ||
52 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | ||
53 | 204 | Frostholm Frederikke Lohmann | 2011 | GTI-TUNE | 1152AF | 25 m | ||
54 | 205 | Gass Frida | 2011 | GTI-TUNE | 1150AF | 25 m | ||
55 | 207 | Svendsen Kathrine R. | 2010 | GTI-TUNE | 1010AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 108, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:12.16 | |
2 | 179 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:22.20 | |
3 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:22.77 | |
4 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:25.50 | |
5 | 174 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:26.32 | |
6 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:27.19 | |
7 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 1:27.25 | |
8 | 173 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:27.82 | |
9 | 180 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:28.56 | |
10 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 1:31.77 | |
11 | 153 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI-GREVE | 0927AE | 25 m | 1:31.99 | |
12 | 140 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 1:32.49 | |
13 | 164 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:32.84 | |
14 | 170 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:33.28 | |
15 | 177 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 1:34.94 | |
16 | 183 | Deurs Mikas Van | 2010 | GLADSAXE | 1047AF | 25 m | 1:35.74 | |
17 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 1:35.83 | |
18 | 150 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | 1:35.87 | |
19 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 1:36.07 | |
20 | 176 | Rasmussen Emil Tihic | 2010 | GLADSAXE | 1045AF | 25 m | 1:37.27 | |
21 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:37.74 | |
22 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 1:38.81 | |
23 | 47 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 1:40.02 | |
24 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:41.09 | |
25 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 1:41.14 | |
26 | 117 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 1:41.66 | |
27 | 156 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 1:42.71 | |
28 | 154 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 1:43.20 | |
29 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 1:43.81 | |
30 | 152 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | 1:44.47 | |
31 | 148 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 1:46.38 | |
32 | 178 | Frederiksen Jens Ole H. | 2010 | GLADSAXE | 1065AE | 25 m | 1:47.18 | |
33 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:47.25 | |
34 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 1:47.65 | |
35 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:48.38 | |
36 | 211 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 1:48.91 | |
37 | 214 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 1:50.42 | |
38 | 110 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | 1:50.68 | |
39 | 175 | Jacobsen Emil Slot | 2010 | GLADSAXE | 1043AF | 25 m | 1:51.82 | |
40 | 89 | Olesen Bjørn | 2010 | GTI-ISHØJ | 1029AA | 25 m | 1:53.11 | |
41 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 2:02.80 | |
42 | 202 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 2:18.07 | |
43 | 4 | Nørskov Gustav Caning | 2010 | ROSKILDE | 1047AN | 25 m | ||
44 | 102 | Sabic Daniel | 2009 | HVIDOVRE | 0957BG | 25 m | ||
45 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | ||
46 | 128 | Markvardsen Oscar Løwe | 2009 | HOLBÆK | 0917BF | 25 m | ||
47 | 130 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
48 | 149 | Svenstrup Axel | 2010 | GTI-GREVE | 1031AI | 25 m | ||
49 | 151 | Jensen Jeppe | 2010 | GTI-GREVE | 1033AI | 25 m | ||
50 | 155 | Sødahl-Borres Marcus | 2010 | GTI-GREVE | 1045AI | 25 m | ||
51 | 184 | Andersen Richard | 2010 | GLADSAXE | 1041AF | 25 m | ||
52 | 192 | Karlshøj Ditlev | 2010 | SHS-STEVNS | 1009AN | 25 m | ||
53 | 193 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | ||
54 | 209 | Völkner Benjamin | 2010 | GTI-TUNE | 1043AI | 25 m | ||
55 | 210 | Rask Magnus Nordal | 2010 | GTI-TUNE | 1041AI | 25 m | ||
56 | 212 | Vedel Oliver | 2010 | GTI-TUNE | 1035AI | 25 m | ||
57 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 109, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:19.13 | |
2 | 233 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:19.28 | |
3 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:19.40 | |
4 | 165 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:19.42 | |
5 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:19.86 | |
6 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 1:20.56 | |
7 | 43 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 1:23.14 | |
8 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 1:24.05 | |
9 | 172 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:26.28 | |
10 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 1:26.88 | |
11 | 53 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | 1:27.07 | |
12 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 50 m | 1:27.24 | |
13 | 166 | Christensen Emma Klug | 2011 | GLADSAXE | 1184AC | 25 m | 1:28.83 | |
14 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 1:29.16 | |
15 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 1:29.80 | |
16 | 25 | Sonne Emma Dejløw | 2011 | RINGSTED | 1110AD | 25 m | 1:30.53 | |
17 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 1:32.03 | |
18 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:32.33 | |
19 | 251 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:36.77 | |
20 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 1:37.22 | |
21 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 1:38.05 | |
22 | 19 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:40.01 | |
23 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 1:40.38 | |
24 | 133 | Falkensted Helena | 2011 | HOLBÆK | 1174AF | 25 m | 1:40.94 | |
25 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 1:42.66 | |
26 | 21 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 1:44.64 | |
27 | 190 | Gudbrand Isabel | 2011 | AIF | 1124AI | 25 m | 1:45.00 | |
28 | 125 | Pedersen Lea | 2011 | HOLBÆK | 1126AG | 25 m | 1:45.01 | |
29 | 168 | Seitzberg Lara Viig | 2011 | GLADSAXE | 1106AD | 25 m | 1:46.21 | |
30 | 285 | Engelhardt Ronja Berthou | 2011 | AIF | 1136AE | 25 m | 1:46.84 | |
31 | 223 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 1:48.27 | |
32 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 1:50.00 | |
33 | 124 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:55.34 | |
34 | 135 | Ljunggren Sofie | 2011 | HOLBÆK | 1178AF | 25 m | 1:55.69 | |
35 | 136 | Christiansen Caroline | 2011 | HOLBÆK | 1122AL | 25 m | 2:00.00 | |
36 | 5 | Dam Laura | 2011 | ROSKILDE | 1182AF | 25 m | ||
37 | 29 | Oggesen Maja | 2010 | RINGSTED | 1074AQ | 25 m | ||
38 | 31 | Holmfjord Nanna | 2010 | RINGSTED | 1076AQ | 25 m | ||
39 | 34 | Granno Patricia Isadora Guldbæk | 2011 | RINGSTED | 1194AJ | 25 m | ||
40 | 35 | Thiel Sophia Erdmann | 2010 | RINGSTED | 1078AQ | 25 m | ||
41 | 41 | Hildebrandt Anna | 2011 | KØGE | 1116AD | 25 m | ||
42 | 52 | Henriksen Olivia | 2010 | KØGE | 1078AM | 25 m | ||
43 | 55 | Muus Sofie Nørgård | 2011 | KØGE | 1178AC | 25 m | ||
44 | 122 | Lazzaro Clara | 2010 | HOLBÆK | 1098AM | 25 m | ||
45 | 181 | Engedal Liv | 2010 | GLADSAXE | 1068AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 110, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 1:13.07 | |
2 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:13.46 | |
3 | 179 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:14.17 | |
4 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:14.39 | |
5 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:14.59 | |
6 | 102 | Sabic Daniel | 2009 | HVIDOVRE | 0957BG | 25 m | 1:15.06 | |
7 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 1:16.21 | |
8 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:16.46 | |
9 | 194 | Langkær Gustav | 2009 | SHS-STEVNS | 0931BI | 25 m | 1:17.64 | |
10 | 232 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 1:17.80 | |
11 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | 1:20.13 | |
12 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 1:21.16 | |
13 | 44 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 1:22.79 | |
14 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:23.30 | |
15 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 1:23.83 | |
16 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 50 m | 1:24.76 | |
17 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:26.67 | |
18 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:28.71 | |
19 | 250 | Madsen Lucas | 2009 | VORDINGB | 0967BD | 25 m | 1:28.72 | |
20 | 234 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:29.05 | |
21 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:29.12 | |
22 | 54 | Bagger Simon Lynghøj | 2009 | KØGE | 0917AD | 25 m | 1:30.49 | |
23 | 198 | Seyer-Hansen Villads | 2009 | SHS-STEVNS | 0925BI | 25 m | 1:30.98 | |
24 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 1:33.84 | |
25 | 129 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | 1:35.15 | |
26 | 26 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 1:38.54 | |
27 | 24 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:43.78 | |
28 | 46 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 1:44.20 | |
29 | 47 | Fjeldsted Markus | 2010 | KØGE | 1085AB | 25 m | 1:44.52 | |
30 | 192 | Karlshøj Ditlev | 2010 | SHS-STEVNS | 1009AN | 25 m | 1:49.77 | |
31 | 2 | Sejer Emil | 2010 | ROSKILDE | 1095AJ | 25 m | 1:52.57 | |
32 | 28 | Christensen Magnus Lykke | 2009 | RINGSTED | 0977BH | 25 m | 1:53.79 | |
33 | 288 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 1:55.96 | |
34 | 175 | Jacobsen Emil Slot | 2010 | GLADSAXE | 1043AF | 25 m | 1:57.47 | |
35 | 202 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 1:57.86 | |
36 | 27 | Paustian Linus | 2010 | RINGSTED | 1079AD | 25 m | 2:01.65 | |
37 | 32 | Paysen Nikolaj Lynge | 2009 | RINGSTED | 0979BH | 25 m | 2:32.64 | |
38 | 4 | Nørskov Gustav Caning | 2010 | ROSKILDE | 1047AN | 25 m | ||
39 | 48 | Pedersen Mats | 2009 | KØGE | 0957BC | 25 m | ||
40 | 91 | Poulsen Charlie | 2010 | GTI-ISHØJ | 1043AM | 25 m | ||
41 | 96 | Estrup-Harfot Noah H | 2010 | GTI-ISHØJ | 1041AM | 25 m | ||
42 | 163 | Markersen Malthe | 2009 | GLADSAXE | 0941BI | 25 m | ||
43 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 119, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:35.23 | |
2 | 121 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:37.45 | |
3 | 235 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:39.71 | |
4 | 244 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 1:39.92 | |
5 | 254 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018AA | 25 m | 1:40.08 | |
6 | 255 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 1:40.57 | |
7 | 229 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:41.32 | |
8 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:42.02 | |
9 | 242 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 1:47.89 | |
10 | 39 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | 1:50.10 | |
11 | 199 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 1:51.54 | |
12 | 107 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 1052AK | 25 m | 1:52.91 | |
13 | 51 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:54.54 | |
14 | 97 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:55.48 | |
15 | 141 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 1:56.07 | |
16 | 191 | Andersen Anna | 2010 | SHS-STEVNS | 1042AH | 25 m | 1:56.39 | |
17 | 53 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096AH | 25 m | 1:56.65 | |
18 | 252 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SVØMSK | 1088AE | 25 m | 1:58.43 | |
19 | 256 | Pico Rosa | 2010 | SVØMSK | 1038AA | 25 m | 1:58.94 | |
20 | 258 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SVØMSK | 1038AO | 25 m | 1:59.19 | |
21 | 125 | Pedersen Lea | 2011 | HOLBÆK | 1126AG | 25 m | 2:00.03 | |
22 | 253 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 2:00.18 | |
23 | 111 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HVIDOVRE | 1046AA | 25 m | 2:02.92 | |
24 | 131 | Balterzen Alma | 2010 | HOLBÆK | 1086AN | 25 m | 2:05.00 | |
25 | 123 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 2:06.98 | |
26 | 42 | Moris Caroline Elisabeth | 2010 | KØGE | 1092AH | 25 m | 2:07.69 | |
27 | 108 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 2:09.94 | |
28 | 248 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 2:10.00 | |
29 | 43 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046AC | 25 m | 2:11.06 | |
30 | 49 | Ertman Melina | 2011 | KØGE | 1176AA | 25 m | 2:12.39 | |
31 | 260 | Johansson Laura | 2010 | SVØMSK | 1032AA | 25 m | 2:16.64 | |
32 | 206 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 2:17.77 | |
33 | 116 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 2:19.01 | |
34 | 45 | Kiding Lucca | 2011 | KØGE | 1186AA | 25 m | 2:19.09 | |
35 | 246 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 2:28.96 | |
36 | 41 | Hildebrandt Anna | 2011 | KØGE | 1116AD | 25 m | ||
37 | 50 | Mikkelsen Natacha | 2011 | KØGE | 1118AD | 25 m | ||
38 | 52 | Henriksen Olivia | 2010 | KØGE | 1078AM | 25 m | ||
39 | 85 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | ||
40 | 98 | Lading Emilie Hougaard | 2010 | HØRSHOLM | 1034AO | 25 m | ||
41 | 143 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | ||
42 | 146 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | ||
43 | 147 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | ||
44 | 203 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | ||
45 | 208 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |
Løb 120, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965AF | 25 m | 1:30.45 | |
2 | 104 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:36.78 | |
3 | 249 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:38.17 | |
4 | 201 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 1:40.50 | |
5 | 243 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 1:41.57 | |
6 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:43.11 | |
7 | 36 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:43.37 | |
8 | 101 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:47.73 | |
9 | 126 | Nielsen Mikkel Sivebæk | 2009 | HOLBÆK | 0903BF | 25 m | 1:49.55 | |
10 | 134 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 1:50.00 | |
11 | 230 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 1:50.55 | |
12 | 127 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:52.72 | |
13 | 99 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 1:54.81 | |
14 | 247 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:55.00 | |
15 | 109 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 1:57.15 | |
16 | 100 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:57.47 | |
17 | 44 | Johannessen Elias Elborg | 2009 | KØGE | 0925AE | 25 m | 1:58.16 | |
18 | 211 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 1:59.96 | |
19 | 153 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GTI-GREVE | 0927AE | 25 m | 2:01.39 | |
20 | 11 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 50 m | 2:03.06 | |
21 | 245 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 2:08.55 | |
22 | 26 | Sukkot Gabriel | 2009 | RINGSTED | 0933BC | 25 m | 2:09.29 | |
23 | 140 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 2:10.37 | |
24 | 46 | Lundsberg Luka | 2010 | KØGE | 1095AB | 25 m | 2:12.91 | |
25 | 259 | Denholt Jeppe | 2010 | SVØMSK | 1061AF | 25 m | 2:14.91 | |
26 | 257 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SVØMSK | 1023AD | 25 m | 2:19.62 | |
27 | 37 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | ||
28 | 89 | Olesen Bjørn | 2010 | GTI-ISHØJ | 1029AA | 25 m | ||
29 | 117 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | ||
30 | 148 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | ||
31 | 149 | Svenstrup Axel | 2010 | GTI-GREVE | 1031AI | 25 m | ||
32 | 150 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | ||
33 | 151 | Jensen Jeppe | 2010 | GTI-GREVE | 1033AI | 25 m | ||
34 | 152 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | ||
35 | 154 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | ||
36 | 155 | Sødahl-Borres Marcus | 2010 | GTI-GREVE | 1045AI | 25 m | ||
37 | 156 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | ||
38 | 200 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
39 | 209 | Völkner Benjamin | 2010 | GTI-TUNE | 1043AI | 25 m | ||
40 | 210 | Rask Magnus Nordal | 2010 | GTI-TUNE | 1041AI | 25 m | ||
41 | 212 | Vedel Oliver | 2010 | GTI-TUNE | 1035AI | 25 m | ||
42 | 214 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | ||
43 | 292 | Neergaard Hampus de | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:38 |