Program för Espoo Swim Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
11 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
169 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
190 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
354 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
199 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
33.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
347 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
282 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
241 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
343 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
166 |
|
Helmi Tossavainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
51 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
362 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
377 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
339 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
18 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
208 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
230 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
219 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
191 |
|
Emma Lönnberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
351 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
294 |
|
Aino Sarvilahti |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
81 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
64 |
|
Beatriz Coloma Vanhala |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
206 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
297 |
|
Elisa Rita |
2005 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
106 |
|
Maria Rautiainen |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
221 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
253 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
299 |
|
Paulina Pessi |
2008 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
295 |
|
Saaga Lehmus |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
205 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
261 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
291 |
|
Katja Räsänen |
2000 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
337 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
320 |
|
Viivi Valkama |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
321 |
|
Sophie Storbjörk |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
165 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 08.31.28 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|