Ohjelma Aalborg Cup 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Haraldslund svømmehal |
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
26. nov 2021 to 28. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
199 |
|
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:42.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
473 |
|
Asta Højberg |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Julie Kvolbæk Hedegaard |
2006 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
2:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
416 |
|
Tilde Søe Bach |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
368 |
|
Liva Lauridsen Vorgod |
2005 |
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
DEN |
2:51.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
349 |
|
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
2:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Marie Kromann Møller |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:57.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
295 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
DEN |
3:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
3:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
437 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
3:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
208 |
|
Amalie Kirkegaard |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
395 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
3:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Laura Sofie Renneberg |
2005 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
3:14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
119 |
|
Ida Loft Andersen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
248 |
|
Signe Laursen |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
357 |
|
Matilde Christiansen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
3:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Mathilde Lucassen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
3:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
3:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
309 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
3:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
252 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
475 |
|
Dicte Flensted |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
3:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
384 |
|
Freja Møller Winther |
2006 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
3:53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
370 |
|
Kathrine Uhrenholt |
2008 |
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26-11-2021 14:42.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|