Program for Regionsstævne Sjælland Nord
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 6, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:15.85 | |
2 | 327 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:18.25 | |
3 | 220 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:18.37 | |
4 | 351 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 1:18.53 | |
5 | 350 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 1:19.80 | |
6 | 225 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:20.69 | |
7 | 334 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:21.58 | |
8 | 226 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 1:21.68 | |
9 | 316 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 1:21.79 | |
10 | 294 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:22.11 | |
11 | 273 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:22.20 | |
12 | 204 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:22.78 | |
13 | 206 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:23.61 | |
14 | 264 | West Bertil | 2009 | HELSINGØR | 0999AC | 25 m | 1:23.63 | |
15 | 197 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 1:23.83 | |
16 | 189 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 1:24.41 | |
17 | 234 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 1:24.70 | |
18 | 213 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:24.84 | |
19 | 255 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:25.33 | |
20 | 233 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 1:25.78 | |
21 | 205 | Moesgaard Andreas | 2010 | ALLERØD | 1079AB | 25 m | 1:26.05 | |
22 | 338 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 1:26.13 | |
23 | 284 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:26.32 | |
24 | 349 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 1:26.91 | |
25 | 283 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:27.82 | |
26 | 249 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 1:27.89 | |
27 | 347 | Hartvigsen William Henry | 2010 | SØLLERØD | 1007AF | 25 m | 1:28.35 | |
28 | 258 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:28.48 | |
29 | 274 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:28.56 | |
30 | 246 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | 1:28.61 | |
31 | 306 | Jensen Daniel Raahauge | 2010 | GENTOFTE | 1011AC | 25 m | 1:29.01 | |
32 | 333 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:29.05 | |
33 | 231 | Mattson Victor Ploug | 2010 | LYNGBY | 1077AH | 25 m | 1:29.19 | |
34 | 309 | Gamborg-Nielsen Erik | 2009 | GENTOFTE | 0933AF | 25 m | 1:29.55 | |
35 | 340 | Ammons Lucas | 2009 | SØLLERØD | 0945AE | 25 m | 1:30.11 | |
36 | 298 | Andersen Alexander | 2009 | GENTOFTE | 0961AF | 25 m | 1:30.12 | |
37 | 193 | Leifelt Elliot | 2010 | BIRKERØD | 1051AI | 25 m | 1:31.95 | |
38 | 313 | Qi Ming | 2010 | GENTOFTE | 1091AB | 25 m | 1:33.06 | |
39 | 198 | Federspiel Storm | 2010 | BIRKERØD | 1027AB | 25 m | 1:34.50 | |
40 | 281 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 1:34.94 | |
41 | 341 | Andersen Christoph Lykke Piil | 2010 | SØLLERØD | 1001AF | 25 m | 1:35.20 | |
42 | 278 | Deurs Mikas Van | 2010 | GLADSAXE | 1047AF | 25 m | 1:35.74 | |
43 | 299 | Bergh Frederik Gunni | 2010 | GENTOFTE | 1049AG | 25 m | 1:35.83 | |
44 | 227 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 1:35.87 | |
45 | 279 | Rasmussen Emil Tihic | 2010 | GLADSAXE | 1045AF | 25 m | 1:37.27 | |
46 | 199 | Schmidt Theo | 2010 | BIRKERØD | 1089AB | 25 m | 1:40.71 | |
47 | 303 | Mollerup Sebastian | 2010 | GENTOFTE | 1001AI | 25 m | 1:40.92 | |
48 | 304 | Fogtmann Storm | 2010 | GENTOFTE | 1053AG | 25 m | 1:41.26 | |
49 | 343 | Homoki Enoch Frederik | 2010 | SØLLERØD | 1097AE | 25 m | 1:43.43 | |
50 | 212 | Schou-Sørensen Max | 2010 | ALLERØD | 1069AI | 25 m | 1:44.59 | |
51 | 192 | Dalhoff Daniel Harboe | 2010 | BIRKERØD | 1049AB | 25 m | 1:44.86 | |
52 | 300 | Bjerregaard-Knudsen Hannibal | 2010 | GENTOFTE | 1057AG | 25 m | 1:44.97 | |
53 | 280 | Frederiksen Jens Ole H. | 2010 | GLADSAXE | 1065AE | 25 m | 1:47.18 | |
54 | 342 | Andersen Elias Brøndum | 2010 | SØLLERØD | 1095AE | 25 m | 1:49.88 | |
55 | 285 | Jacobsen Emil Slot | 2010 | GLADSAXE | 1043AF | 25 m | 1:51.82 | |
56 | 219 | Lollike Frederik | 2010 | ALLERØD | 1089AD | 25 m | 1:56.12 | |
57 | 253 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:32 |