Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start liste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
KVIK |
47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
3 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
HOVEDSTAD |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
4 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
VI39 |
46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
5 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
VI39 |
47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
1 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
KVIK |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
|
Alma Madrid Poulsen |
2011 |
GTI-TUNE |
43.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
KVIK |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
4 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
GSK |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Zoi Asholt |
2011 |
HOVEDSTAD |
43.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Esther Daugaard |
2011 |
SOLRØD |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
1 |
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
VI39 |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
GSK |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
KØGE |
41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
4 |
|
Natacha Steinbach mikkelsen |
2011 |
KØGE |
41.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Caroline Harding |
2011 |
HVIDOVRE |
42.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Frederikke Lohmann Frostholm |
2011 |
GTI-TUNE |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
HOVEDSTAD |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
HVIDOVRE |
40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Maja Lund Nielsen |
2010 |
NÆSTVED |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
KVIK |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
RINGSTED |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
6 |
|
Line Birkebæk |
2011 |
HVIDOVRE |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Emilie Villadsen |
2010 |
NÆSTVED |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
VI39 |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
HOVEDSTAD |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
SOLRØD |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
5 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
SVØMSK |
36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI-GREVE |
36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
HOVEDSTAD |
35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
HOVEDSTAD |
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
HVIDOVRE |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Mie Neergaard |
2010 |
GTI-TUNE |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
GSK |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI-ISHØJ |
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final Årg. 2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
GSK |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
HOVEDSTAD |
39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
HOVEDSTAD |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
VEST |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
SOLRØD |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
RINGSTED |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Final Årg. 2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
KVIK |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
VI39 |
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
NÆSTVED |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI-TUNE |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
5 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
MK31 |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
GSK |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-10-2021 08:42.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|