Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
61 |
|
Simon Nyhus |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
133 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
94 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
147 |
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Carl Hertel |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
168 |
|
Mikkel Prüsse-Olsen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
William To Frederiksen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Kasper Granlund Thomsen |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Nikolaj Klempar Larsen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
74 |
|
Emil Klinge Vølund Tømmerholt |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
97 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
149 |
|
Valdemar Hvid |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
73 |
|
Alfred Sørensen Stage |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Semih Güven Karaibrahim |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
135 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
77 |
|
Marcus Sødahl-Borres |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
140 |
|
Benjamin Völkner |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2021 19:34.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|