2021-10-26   00:47:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma TUA NOI - uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
1 100m Sekauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 126 Anniina Murto 2001 TaTu Tampere FIN 1:05.01
2 36 Emilia Rahola 2006 Porin Uimaseura FIN 1:08.33
3 45 Viola Karismaa 2005 Porin Uimaseura FIN 1:10.99
4 93 Saana Vähämaa 2002 Rauman Uimaseura FIN 1:11.13
5 97 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:12.00
6 38 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura FIN 1:13.33
7 13 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit FIN 1:16.58
8 137 Eerika Kivistö 2006 Swimming Team Rauma FIN 1:16.90
9 135 Olivia Uusitorppa 2004 Swimming Team Rauma FIN 1:17.54
10 51 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura FIN 1:18.34
11 85 Ella Harell 2007 Porin Uimaseura FIN 1:19.03
12 140 Siiri Simula 2008 Swimming Team Rauma FIN 1:23.54
13 37 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura FIN 1:23.72
14 54 Minttu-Ilona Saine 2008 Porin Uimaseura FIN 1:24.02
15 71 Rebekka Pihl 2008 Porin Uimaseura FIN 1:27.37
16 40 Elviira Salminen 2006 Porin Uimaseura FIN 1:29.61
17 46 Jasmin Salo 2008 Porin Uimaseura FIN 1:31.18
18 139 Josefiina Björklöf 2008 Swimming Team Rauma FIN 1:32.37
19 72 Meea Marjamäki 2008 Porin Uimaseura FIN 1:37.39
20 68 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura FIN 1:41.69
21 31 Ida Heino 2000 Porin Uimaseura FIN 1:49.74
22 90 Boròka Kiss 2003 Porin Uimaseura FIN
23 8 Lilli Järvenpää 2006 Harjavallan Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
2 100m Sekauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 29 Leevi Luhtanen 2000 Porin Uimaseura FIN 1:04.43
2 32 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura FIN 1:07.44
3 33 Juho Kallio 2007 Porin Uimaseura FIN 1:25.75
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
3 100m Vapaauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 30 Nea Reunanen 2001 Porin Uimaseura FIN 59.92
2 92 Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura FIN 1:00.69
3 100 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:00.81
4 34 Hilla-Maaria Juhola 2007 Porin Uimaseura FIN 1:02.37
5 101 viivi Elonen 2008 Rauman Uimaseura FIN 1:03.65
6 96 Veera Tall 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:03.75
7 98 Saara Lehto 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:04.22
8 94 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura FIN 1:06.68
9 99 Enni Huttunen 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:06.69
10 132 Jenna Rautava 2003 Vesihelmen Uimaseura FIN 1:07.52
11 41 Matilda Hautaniemi 2007 Porin Uimaseura FIN 1:08.06
12 39 Nelli Ranne 2007 Porin Uimaseura FIN 1:08.80
13 14 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit FIN 1:10.06
14 128 Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka FIN 1:12.75
15 3 Kiira Saarinen 2008 Porin Uimaseura FIN 1:13.15
16 142 Alisa Uusitorppa 2007 Swimming Team Rauma FIN 1:17.49
17 35 Stella Seppälä 2007 Porin Uimaseura FIN 1:17.72
18 107 Elsa Salla 2008 Rauman Uimaseura FIN 1:17.86
19 102 Emilia Taipalus 2008 Rauman Uimaseura FIN 1:23.23
20 68 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura FIN 1:29.22
21 22 Pipsa Salokangas 2007 Porin Pyrintö FIN
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
4 100m Vapaauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 9 Patrik Pihlajamäki 2002 Kankaanpään Uimarit FIN 56.86
2 95 Joonas Arponen 2005 Rauman Uimaseura FIN 58.87
3 12 Mikko Siekkinen 1975 Kankaanpään Uimarit FIN 1:01.63
4 127 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka FIN 1:02.63
5 44 Benjamin Salo 2006 Porin Uimaseura FIN 1:03.60
6 118 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:04.42
7 20 Julius Hilaja 2007 Pihlavan Työväen Urheilijat FIN 1:19.11
8 121 Kaarlo Pärssinen 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:20.40
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
5 50m Selkäuinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 92 Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura FIN 31.50
2 137 Eerika Kivistö 2006 Swimming Team Rauma FIN 33.96
3 135 Olivia Uusitorppa 2004 Swimming Team Rauma FIN 34.41
4 13 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit FIN 34.48
5 41 Matilda Hautaniemi 2007 Porin Uimaseura FIN 34.88
6 51 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura FIN 38.10
7 139 Josefiina Björklöf 2008 Swimming Team Rauma FIN 40.16
8 46 Jasmin Salo 2008 Porin Uimaseura FIN 40.37
9 22 Pipsa Salokangas 2007 Porin Pyrintö FIN
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
6 50m Selkäuinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 127 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka FIN 31.12
2 138 Leevi Jalava 2004 Swimming Team Rauma FIN 33.70
3 145 Kaapo Jokinen 2007 Swimming Team Rauma FIN 36.72
01-10-2021 20.35.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
7 100m Perhosuinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 28 Janina Ollikainen 2000 Porin Uimaseura FIN 1:04.11
2 97 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:06.22
3 36 Emilia Rahola 2006 Porin Uimaseura FIN 1:12.37
4 96 Veera Tall 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:14.12
5 98 Saara Lehto 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:18.28
6 37 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura FIN 1:25.71
7 147 Ilona Nordman 2008 Swimming Team Rauma FIN 1:31.96
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
8 100m Perhosuinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 32 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura FIN 1:04.01
2 95 Joonas Arponen 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:05.99
3 44 Benjamin Salo 2006 Porin Uimaseura FIN 1:07.93
4 118 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
9 50m Vapaauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 92 Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura FIN 27.30
2 30 Nea Reunanen 2001 Porin Uimaseura FIN 27.42
3 100 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura FIN 27.57
4 34 Hilla-Maaria Juhola 2007 Porin Uimaseura FIN 28.22
5 45 Viola Karismaa 2005 Porin Uimaseura FIN 28.31
6 90 Boròka Kiss 2003 Porin Uimaseura FIN 28.90
7 13 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit FIN 29.03
8 134 Alisa Ailanen 2004 Swimming Team Rauma FIN 29.29
9 39 Nelli Ranne 2007 Porin Uimaseura FIN 29.72
10 143 Iisa Vanne 2008 Swimming Team Rauma FIN 29.82
11 132 Jenna Rautava 2003 Vesihelmen Uimaseura FIN 30.48
12 94 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura FIN 30.76
13 3 Kiira Saarinen 2008 Porin Uimaseura FIN 30.84
14 85 Ella Harell 2007 Porin Uimaseura FIN 30.90
15 40 Elviira Salminen 2006 Porin Uimaseura FIN 31.72
16 72 Meea Marjamäki 2008 Porin Uimaseura FIN 31.77
17 43 Matilda Lampela 2004 Porin Uimaseura FIN 31.95
18 54 Minttu-Ilona Saine 2008 Porin Uimaseura FIN 31.98
19 128 Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka FIN 32.31
20 142 Alisa Uusitorppa 2007 Swimming Team Rauma FIN 34.78
21 35 Stella Seppälä 2007 Porin Uimaseura FIN 35.80
22 102 Emilia Taipalus 2008 Rauman Uimaseura FIN 37.68
23 22 Pipsa Salokangas 2007 Porin Pyrintö FIN 1:03.74
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
10 50m Vapaauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 9 Patrik Pihlajamäki 2002 Kankaanpään Uimarit FIN 24.52
2 29 Leevi Luhtanen 2000 Porin Uimaseura FIN 25.07
3 12 Mikko Siekkinen 1975 Kankaanpään Uimarit FIN 26.98
4 44 Benjamin Salo 2006 Porin Uimaseura FIN 27.83
5 127 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka FIN 28.04
6 138 Leevi Jalava 2004 Swimming Team Rauma FIN 28.98
7 15 mika karlsson 2004 Kankaanpään Uimarit FIN 31.20
8 121 Kaarlo Pärssinen 2007 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
11 200m Rintauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 93 Saana Vähämaa 2002 Rauman Uimaseura FIN 2:46.16
2 101 viivi Elonen 2008 Rauman Uimaseura FIN 2:54.50
3 38 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura FIN 2:59.16
4 48 Lyyli Järvi 2007 Porin Uimaseura FIN 3:00.99
5 99 Enni Huttunen 2005 Rauman Uimaseura FIN 3:02.18
6 14 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit FIN 3:02.36
7 51 Linnea Azzola 2007 Porin Uimaseura FIN 3:05.37
8 71 Rebekka Pihl 2008 Porin Uimaseura FIN 3:39.09
9 107 Elsa Salla 2008 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
12 200m Rintauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 133 Santeri Ahinko 2004 Vesihelmen Uimaseura FIN 2:34.56
2 7 Oskari Ovaskainen 2000 Porin Uimaseura FIN 2:35.70
3 136 Vilho Verronen 2004 Swimming Team Rauma FIN 2:44.93
4 33 Juho Kallio 2007 Porin Uimaseura FIN 2:59.26
5 20 Julius Hilaja 2007 Pihlavan Työväen Urheilijat FIN 3:24.24
6 145 Kaapo Jokinen 2007 Swimming Team Rauma FIN 3:55.88
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
13 50m Vapaauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 2 Lili Kannisto 2009 Vanders FIN 30.68
2 19 Ella Lehtimäki 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 34.95
3 84 Miila Lintula 2010 Porin Uimaseura FIN 37.95 L
4 66 Inka Tomula 2010 Porin Uimaseura FIN 38.72
5 148 Inka Helo 2010 Swimming Team Rauma FIN 39.90
6 62 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 41.19
7 49 Inka Jäntti 2009 Porin Uimaseura FIN 41.40
8 11 Signe Törmälä 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 41.81
9 89 Maija Novikova 2010 Porin Uimaseura FIN 41.82
10 63 Lilja-Maria Viljanen 2010 Porin Uimaseura FIN 42.09
11 65 Sofia Luotonen 2010 Porin Uimaseura FIN 42.43
12 88 Saara Sällilä 2009 Porin Uimaseura FIN 43.65
13 76 Edla Maria Levola 2012 Porin Uimaseura FIN 45.07
14 69 Lotta Hatanpää 2010 Porin Uimaseura FIN 46.97
15 83 Elma Ryynänen 2013 Porin Uimaseura FIN 47.63
16 79 Frida Sämpi 2011 Porin Uimaseura FIN 48.73
17 25 Linda Kirvesmäki 2011 Porin Pyrintö FIN
18 60 Maija Haapala 2009 Porin Uimaseura FIN
19 26 Emma Jokinen 2010 Porin Pyrintö FIN
20 23 Nelli Järvensivu 2011 Porin Pyrintö FIN
21 24 Venla Ketonen 2012 Porin Pyrintö FIN
22 130 Hilma Piitari 2012 Uinti-Vakka FIN
23 4 Erin Koivisto 2010 Porin Uimaseura FIN
24 91 Siiri Puronaho 2010 Porin Uimaseura FIN
25 5 Viivi Sällilä 2011 Porin Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
14 50m Vapaauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 73 Viljami Rautiainen 2009 Porin Uimaseura FIN 34.73
2 144 Olli Vanne 2009 Swimming Team Rauma FIN 35.22
3 129 Severi Saario 2008 Uinti-Vakka FIN 36.38
4 56 Fran Klaric 2009 Porin Uimaseura FIN 36.76
5 87 Oskari Frans Johannes
Salminen
2008 Porin Uimaseura FIN 38.24
6 57 Olavi Mäkinen 2009 Porin Uimaseura FIN 39.53
7 53 Niilo Rantala 2012 Porin Uimaseura FIN 40.30
8 52 Arttu Kankaanpää 2010 Porin Uimaseura FIN 40.98
9 61 Jose Bly 2009 Porin Uimaseura FIN 41.45
10 18 August Eliel Perkkiö 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 42.15
11 58 Urho Suominen 2009 Porin Uimaseura FIN 42.58
12 131 Eemil Piitari 2010 Uinti-Vakka FIN 44.26
13 146 Veeti Jalava 2009 Swimming Team Rauma FIN 45.65
14 21 Benjamin Finnberg 2009 Pihlavan Työväen Urheilijat FIN 47.35
15 81 Felix Azzola 2010 Porin Uimaseura FIN 49.79
16 86 Elias Alanissi 2011 Porin Uimaseura FIN 52.86
17 125 Vilho Kylliäinen 2012 Rauman Uimaseura FIN
18 1 Jalmari Leppänen 2010 Porin Uimaseura SWE
19 112 Elias Heino 2008 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
15 100m Sekauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 106 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:24.72
2 117 Helvi Huttunen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:25.71
3 67 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura FIN 1:33.09
4 74 Eevia Marjamäki 2010 Porin Uimaseura FIN 1:39.00
5 63 Lilja-Maria Viljanen 2010 Porin Uimaseura FIN 1:50.83
6 49 Inka Jäntti 2009 Porin Uimaseura FIN 1:51.42
7 78 Oona Vaurio 2009 Porin Uimaseura FIN
8 130 Hilma Piitari 2012 Uinti-Vakka FIN
9 64 Sara Hakonen 2009 Porin Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
16 100m Sekauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 70 Sisu Eino Antero Kuusisto 2010 Porin Uimaseura FIN 2:00.15
2 61 Jose Bly 2009 Porin Uimaseura FIN 2:01.33
3 129 Severi Saario 2008 Uinti-Vakka FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
17 50m Perhosuinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 59 Kaisa Majasaari 2009 Porin Uimaseura FIN 34.55
2 75 Melina Hautaniemi 2009 Porin Uimaseura FIN 39.83
3 16 Laura Räikkälä 2009 Kankaanpään Uimarit FIN 41.97
4 62 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 46.82
5 116 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura FIN 50.41
6 141 Elsa Ailanen 2009 Swimming Team Rauma FIN 53.34
7 110 Sienna Lehtola 2011 Rauman Uimaseura FIN 53.65
8 108 Miisa Pärssinen 2011 Rauman Uimaseura FIN 55.34
9 115 Elsa Nevalainen 2012 Rauman Uimaseura FIN 57.21
10 113 Minttu Hellsten 2012 Rauman Uimaseura FIN 57.47
11 114 Aleksandra Mattila 2010 Rauman Uimaseura FIN 1:05.91
12 111 Rauha Heino 2011 Rauman Uimaseura FIN 1:09.30
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
18 50m Perhosuinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 55 Eino Luhtanen 2008 Porin Uimaseura FIN 36.26
2 103 Veeti Elonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 44.35
3 109 Tiitus Sirola 2011 Rauman Uimaseura FIN 51.14
4 105 Eeli Mikkonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 52.25
5 57 Olavi Mäkinen 2009 Porin Uimaseura FIN 52.72
6 61 Jose Bly 2009 Porin Uimaseura FIN 56.52
7 10 Gabriel Kannisto 2011 Vanders FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
19 100m Vapaauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 106 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:15.47
2 19 Ella Lehtimäki 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 1:17.11
3 117 Helvi Huttunen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:18.62
4 75 Melina Hautaniemi 2009 Porin Uimaseura FIN 1:19.93
5 67 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura FIN 1:20.44
6 64 Sara Hakonen 2009 Porin Uimaseura FIN 1:20.64
7 78 Oona Vaurio 2009 Porin Uimaseura FIN 1:21.06
8 116 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura FIN 1:29.81
9 84 Miila Lintula 2010 Porin Uimaseura FIN 1:29.95
10 62 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 1:31.39
11 108 Miisa Pärssinen 2011 Rauman Uimaseura FIN 1:32.96
12 110 Sienna Lehtola 2011 Rauman Uimaseura FIN 1:34.08
13 11 Signe Törmälä 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 1:36.40
14 111 Rauha Heino 2011 Rauman Uimaseura FIN 1:41.10
15 114 Aleksandra Mattila 2010 Rauman Uimaseura FIN 1:48.58
16 122 Janina Nylund 2011 Rauman Uimaseura FIN
17 115 Elsa Nevalainen 2012 Rauman Uimaseura FIN
18 113 Minttu Hellsten 2012 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
20 100m Vapaauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 104 Daniel Przado 2008 Rauman Uimaseura FIN 1:03.56
2 144 Olli Vanne 2009 Swimming Team Rauma FIN 1:17.16
3 73 Viljami Rautiainen 2009 Porin Uimaseura FIN 1:17.93
4 103 Veeti Elonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:18.39
5 56 Fran Klaric 2009 Porin Uimaseura FIN 1:19.86
6 87 Oskari Frans Johannes
Salminen
2008 Porin Uimaseura FIN 1:29.37
7 57 Olavi Mäkinen 2009 Porin Uimaseura FIN 1:30.21
8 105 Eeli Mikkonen 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:31.39
9 18 August Eliel Perkkiö 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 1:32.90
10 10 Gabriel Kannisto 2011 Vanders FIN 1:37.38
11 21 Benjamin Finnberg 2009 Pihlavan Työväen Urheilijat FIN 2:07.29
12 120 Aatu Satola 2010 Rauman Uimaseura FIN
13 119 Topi Mäkinen 2012 Rauman Uimaseura FIN
14 123 Tristan Julius Peric 2010 Rauman Uimaseura FIN
15 109 Tiitus Sirola 2011 Rauman Uimaseura FIN
16 124 Akseli Tauluvuori 2011 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
21 50m Selkäuinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 2 Lili Kannisto 2009 Vanders FIN 36.28
2 49 Inka Jäntti 2009 Porin Uimaseura FIN 46.15
3 62 Sofia Suojakari 2011 Porin Uimaseura FIN 47.01
4 66 Inka Tomula 2010 Porin Uimaseura FIN 49.81
5 130 Hilma Piitari 2012 Uinti-Vakka FIN 50.17
6 84 Miila Lintula 2010 Porin Uimaseura FIN 51.45
7 79 Frida Sämpi 2011 Porin Uimaseura FIN 52.26
8 76 Edla Maria Levola 2012 Porin Uimaseura FIN 52.82
9 148 Inka Helo 2010 Swimming Team Rauma FIN 53.35
10 25 Linda Kirvesmäki 2011 Porin Pyrintö FIN
11 24 Venla Ketonen 2012 Porin Pyrintö FIN
12 26 Emma Jokinen 2010 Porin Pyrintö FIN
13 23 Nelli Järvensivu 2011 Porin Pyrintö FIN
14 122 Janina Nylund 2011 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
22 50m Selkäuinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 104 Daniel Przado 2008 Rauman Uimaseura FIN 34.35
2 144 Olli Vanne 2009 Swimming Team Rauma FIN 40.02
3 58 Urho Suominen 2009 Porin Uimaseura FIN 49.61
4 120 Aatu Satola 2010 Rauman Uimaseura FIN 49.80
5 53 Niilo Rantala 2012 Porin Uimaseura FIN 50.51
6 81 Felix Azzola 2010 Porin Uimaseura FIN 52.07
7 52 Arttu Kankaanpää 2010 Porin Uimaseura FIN 53.62
8 146 Veeti Jalava 2009 Swimming Team Rauma FIN 53.87
9 119 Topi Mäkinen 2012 Rauman Uimaseura FIN 1:05.99
10 125 Vilho Kylliäinen 2012 Rauman Uimaseura FIN
11 1 Jalmari Leppänen 2010 Porin Uimaseura SWE
12 123 Tristan Julius Peric 2010 Rauman Uimaseura FIN
13 124 Akseli Tauluvuori 2011 Rauman Uimaseura FIN
14 82 Jonas Tamminen 2012 Porin Uimaseura FIN
15 18 August Eliel Perkkiö 2010 Kankaanpään Uimarit FIN
16 149 Peetu Jussila 2011 Porin Uimaseura FIN
17 27 Marlon Martin 2011 Porin Pyrintö FIN
18 112 Elias Heino 2008 Rauman Uimaseura FIN
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
23 200m Vapaauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 59 Kaisa Majasaari 2009 Porin Uimaseura FIN 2:35.71
2 141 Elsa Ailanen 2009 Swimming Team Rauma FIN 2:48.69
3 16 Laura Räikkälä 2009 Kankaanpään Uimarit FIN 2:51.86
4 67 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura FIN 2:55.50
5 74 Eevia Marjamäki 2010 Porin Uimaseura FIN 3:14.00
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
24 200m Vapaauinti Miehet
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 55 Eino Luhtanen 2008 Porin Uimaseura FIN 2:52.15
2 87 Oskari Frans Johannes
Salminen
2008 Porin Uimaseura FIN 3:23.04
3 58 Urho Suominen 2009 Porin Uimaseura FIN 3:28.39
01-10-2021 20.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Porin Uimaseura
Document
Osallistujaluettelo
TUA NOI uinnit
Paikka: Keskustan uimahalli Järjestäjä: Porin Uimaseura ry
Allas: 25m loka 2, 2021 to loka 2, 2021
25 200m Sekauinti Naiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 45 Viola Karismaa 2005 Porin Uimaseura FIN 2:27.06
2 28 Janina Ollikainen 2000 Porin Uimaseura FIN 2:27.25
3 38 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura FIN 2:36.25<