2021-10-19   10:48:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Affärsverken Cup 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

# Laji Osallistujaluettelo Erälista
1 25m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
2 25m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
5 100m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
29 50m Extralopp Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
0 Prisutdelning gren 1-6    
0 Paus    
8 25m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
0 Prisutdelning gren 8-12    
0 Paus    
14 25m Bröstsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
15 50m Bröstsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
16 50m Bröstsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Bröstsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Bröstsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
30 200m Extralopp Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
0 Prisutdelning gren 14-18    
0 Paus    
20 25m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Fjärilsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
23 100m Fjärilsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
24 100m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
0 Prisutdelning gren 20-24    
0 Paus    
25 4x50m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
26 4x50m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
27 4x100m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
28 4x100m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
0 Prisutdelning gren 25-28    

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner