Program för Neppan Knatte-Cup Höst 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 start 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Neppan Knatte-Cup Höst 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Ellinor Ekelund |
2011 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Tove Eriksson |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Yolanda Taxén |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Fabronia Nehme |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
2:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Liv Gullberg |
2009 |
SK NEPTUN |
1:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Elsa Jannergren |
2010 |
SK NEPTUN |
1:54.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
1 |
|
Nicole Nyström |
2010 |
SK NEPTUN |
1:51.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Alma Brantemark |
2011 |
SK NEPTUN |
1:50.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
3 |
|
Sofia Fahlen |
2009 |
SK NEPTUN |
1:46.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
4 |
|
Emilia Lauritzen |
2010 |
SK NEPTUN |
1:41.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
Liv Nyman |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
6 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
SPIF SF |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Moa Löf |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
1:51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
8 |
|
Thelma Verdier |
2011 |
SK NEPTUN |
1:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
SK NEPTUN |
1:39.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Malva Sjödahl |
2009 |
SK NEPTUN |
1:34.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Lily Dymling |
2009 |
TÄBY SIM |
1:31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Melissa Stålhammar Kierkegaard |
2009 |
SK NEPTUN |
1:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Isabelle Wallqvist |
2009 |
SK NEPTUN |
1:34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
7 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
1:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Sonja Walter |
2010 |
SK NEPTUN |
1:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 10:30:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|