Program för Novembersim 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 nov 2021 till den 7 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
2 |
|
Matilda Bergqvist |
2012 |
SK HAJEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Marika Legowska |
2011 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Nora Therén |
2010 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Astrid Isén |
2007 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
2011 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
|
Maja Shcheblykina |
2009 |
POSEIDON |
1:03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
3 |
|
Elvira Mårtensson Rosén |
2010 |
POSEIDON |
57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Ellen Johansson |
2010 |
LÖNSBODA |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
5 |
|
Tyra Olsson |
2011 |
RINGSJÖ SK |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
6 |
|
Lilly Borgman |
2012 |
VALJEVIKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
1 |
|
Olivia Pålsson |
2011 |
VALJEVIKEN |
55.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2 |
|
Amy Blacquire |
2010 |
TRELLEBORG |
53.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
3 |
|
Anna Wegemo |
2009 |
SK RAN |
51.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
4 |
|
Signe Isaksson |
2010 |
POSEIDON |
53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
Sara Stråth |
2009 |
SK RAN |
53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
6 |
|
Matilda Fors |
2009 |
POSEIDON |
57.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
1 |
|
Tindra Warnholtz |
2010 |
SK RAN |
49.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
LÖNSBODA |
47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Alma Johansson |
2008 |
LÖNSBODA |
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Lisen Burnesson |
2008 |
LANDSKRONA |
47.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Kajsa Hansson |
2008 |
ESLÖVS SS |
48.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
6 |
|
Sonja Fredriksson |
2009 |
POSEIDON |
50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
1 |
|
Freja Johansson |
2010 |
SK RAN |
46.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
|
Hanna Dao |
2010 |
POSEIDON |
46.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Ella Larsson |
2009 |
LANDSKRONA |
46.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
4 |
|
Ieva Drazdziule |
2010 |
POSEIDON |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
SK HAJEN |
46.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
6 |
|
Greta Sandell |
2009 |
HS |
47.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Ebba Reslow-Plym |
2008 |
ESLÖVS SS |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
2 |
|
Isabella Stoltz |
2008 |
SJÖBO SS |
45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Vera Holst |
2008 |
HS |
44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
4 |
|
Matilda Hult Filus |
2009 |
RINGSJÖ SK |
44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
5 |
|
Alma Lindgren |
2009 |
SK RAN |
45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Hanna Håkansson |
2009 |
ESLÖVS SS |
45.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
1 |
|
Vilda Grönberg |
2009 |
POSEIDON |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Alma Nilsson |
2009 |
HS |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Clara Landmyr |
2009 |
ESLÖVS SS |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
4 |
|
Elise Henriksson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
5 |
|
Alicia Johansson-Lindvist |
2010 |
SK RAN |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
6 |
|
Alice Forsberg |
2008 |
SS IDEN |
44.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
1 |
|
Liv Lundin Linnér |
2011 |
POSEIDON |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
|
Ida Johansson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
3 |
|
Ella Knutsson |
2009 |
TRELLEBORG |
41.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
4 |
|
Hilda L Christensen |
2010 |
RINGSJÖ SK |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Daniella Nilsson |
2009 |
HS |
42.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Natta-Li Edvardsson |
2008 |
HS |
42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
1 |
|
Felicia Jönsson |
2009 |
HS |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
2 |
|
Agnes Wiking |
2010 |
TRELLEBORG |
40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
RINGSJÖ SK |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
4 |
|
Emmy Ekvall |
2009 |
LANDSKRONA |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Alva Engström |
2010 |
SK HAJEN |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Jenny Rappe |
2007 |
ESLÖVS SS |
41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
1 |
|
Margareta Ciardi |
2009 |
POSEIDON |
40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Anja Lindroth |
2009 |
POSEIDON |
38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Kajsa Berg |
2009 |
HS |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Siri Fältman |
2008 |
HS |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Matilda Nilsson |
2008 |
HS |
38.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
6 |
|
Moa Sandahl |
2008 |
SS IDEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
1 |
|
Eyla Lidberg |
2008 |
HS |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Ida Sohn |
2008 |
RØNNE |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
3 |
|
Clara Steen |
2003 |
POSEIDON |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
4 |
|
Elin Melin |
2000 |
POSEIDON |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Alice Christensen |
2008 |
HS |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Livia Landmyr |
2006 |
ESLÖVS SS |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-06 17:16:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|