Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 -Insim 15:00 start 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 17 oä
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
4 |
|
Malin Ekstrand |
2002 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
521 |
5 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
SPIF SF |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
509 |
6 |
|
Lisa Palo |
2004 |
ÅKERSBERGA |
48.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 17 oä |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
508 |
3 |
|
Nora Lundberg |
2003 |
ÅKERSBERGA |
41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
4 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
ÅKERSBERGA |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
502 |
6 |
|
Klara Isaksson |
2003 |
ÅKERSBERGA |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
7 |
|
Ella Bolmstrand |
2004 |
SKK |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
8 |
|
Elin Nygren |
2003 |
SÖDERTÖRN |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 17 oä |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
SÖDERTÖRN |
38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
3 |
|
Filippa Malmström |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
36.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
4 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SKK |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
471 |
7 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
8 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
SKK |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
9 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÖRN |
38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 50m Bröstsim Damer 17 oä |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
SKK |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
LIDINGÖ SK |
34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SKURU IK |
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
5 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
6 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
7 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
8 |
|
Emma Parsons |
2002 |
TYRESÖ SS |
34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
420 |
9 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 15:42:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|