2021-12-09   11:37:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
9 50m Fjärilsim Damer 12 oy
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 265 Stella Svensson 2009 Södertörns Simsällskap SWE 32.33
2 359 Edith Dinnesen 2009 Turebergs Simklubb SWE 35.53
3 554 Evelina Kopparberg 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE 35.62
4 282 Moa  Bäckström 2010 Södertörns Simsällskap SWE 35.97
5 433 Elin Javehed 2009 Täby Sim SWE 36.17
6 483 Lovis Samuelsson 2010 Wisby Simsällskap SWE 37.68
7 277 Emilia Lindberg 2010 Södertörns Simsällskap SWE 37.86
8 176 Juni Agerhäll 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 38.84
9 324 Sofia Travar 2011 Södertörns Simsällskap SWE 39.22
10 25 Emma von Sydow 2009 Danderyd Simklubb SWE 39.46
11 234 Lova Wahlstedt 2010 Södertälje Simsällskap SWE 39.71
12 233 Venessa Walldèn 2009 Södertälje Simsällskap SWE 39.78
13 279 Jessica Ritmberg 2010 Södertörns Simsällskap SWE 39.99
14 335 Emelie Dahlborn 2009 Södertörns Simsällskap SWE 40.15
15 236 Vera Landegren 2010 Södertälje Simsällskap SWE 40.38
16 323 Meya Svanljung 2010 Södertörns Simsällskap SWE 41.37
17 434 Lovisa Silverbratt 2009 Täby Sim SWE 41.87
18 26 Julia Dijkstra 2009 Danderyd Simklubb SWE 42.59
19 353 Alicia Melin 2009 Turebergs Simklubb SWE 42.65
20 240 Clara Holmerin 2009 Södertälje Simsällskap SWE 43.09
21 402 Olivia Skoglund 2009 Tyresö Simsällskap SWE 43.12
22 23 Signe Roos 2009 Danderyd Simklubb SWE 43.85
23 24 Ellen Rosander 2009 Danderyd Simklubb SWE 43.86
24 325 Elina Lindman 2010 Södertörns Simsällskap SWE 44.24
25 154 Carolina Herlitz 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 44.28
26 47 Liv Fahlen 2010 Gustavsbergs Simsällskap SWE 44.29
27 145 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 44.53
28 341 Sonja Duhlin 2010 Södertörns Simsällskap SWE 45.10
29 326 Selena Stojanovic 2011 Södertörns Simsällskap SWE 46.23
30 289 Wilda Hellman 2009 Södertörns Simsällskap SWE 46.73
31 152 Svea Knagge 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 47.13
32 148 Sofia Andrén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 49.99
33 327 Sophie Gunnarsson 2011 Södertörns Simsällskap SWE 50.00
34 147 Signe Feldhof 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 50.39
35 144 Ida Hagspiel 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 50.70
36 174 Elin Schmidt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 51.28
37 151 Ebba Callberg 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 51.28
38 474 Freja Nilsson 2009 Wisby Simsällskap SWE 53.06
39 155 Hanna Gustafsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 54.90
40 342 Wendela Melin 2010 Södertörns Simsällskap SWE 55.02
2021-09-24 11:39:02 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner