2021-12-09   11:54:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
6 100m Medley Herrar 15-16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 196 Vincent Flores 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:05.75
2 242 Elton Söderberg 2006 Södertälje Simsällskap SWE 1:07.96
3 53 Axel Gustavsson 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:08.37
4 199 Jonatan Eriksson 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:09.16
5 261 Malcolm Honkanen 2005 Södertörns Simsällskap SWE 1:10.01
6 197 David Berggren 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:10.76
7 58 Martin Gertz 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:10.79
8 32 Erik Sundström Curstedt 2005 Danderyd Simklubb SWE 1:12.77
9 194 Felix Norlin 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:12.99
10 482 Benjamin Wirelius 2006 Wisby Simsällskap SWE 1:13.20
11 55 Maxim Jelagin 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:13.43
12 156 Casper Drozdz 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:14.15
13 497 Axel Wikner 2005 Åkersberga Simsällskap SWE 1:15.00
14 496 Melvin Bosson 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 1:15.76
15 528 Justin Åkesson 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:16.85
16 221 Sixten  Selander 2006 Södertälje Simsällskap SWE 1:16.87
17 57 Alexander Trindade 2006 Lidingö Simklubb SWE 1:16.99
18 498 Leon Bocké 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 1:17.07
19 54 Adam Joseph Michel 2006 Lidingö Simklubb SWE 1:17.25
20 250 Albin Tetli 2005 Södertälje Simsällskap SWE 1:17.70
21 527 Rasmus Bäckman 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:18.36
22 61 Ludvig Aronsson 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:19.00
23 278 Hampus Glanshed 2006 Södertörns Simsällskap SWE 1:19.29
24 329 Emil Johanson 2005 Södertörns Simsällskap SWE 1:19.50
25 4 Jonathan Olsson Stridh 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 1:20.14
26 3 Jonathan Essien 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 1:20.20
27 373 Lucas Samuelsson 2006 Tyresö Simsällskap SWE 1:20.30
28 216 Oscar Flores 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:20.95
29 518 Sam Asaad 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:22.03
30 56 Theo Tollbring 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:24.66
31 67 Axel Johansson 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:25.08
32 526 Gabriel Romero 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:26.08
33 407 Lukas Ekenhill 2006 Tyresö Simsällskap SWE 1:27.39
34 264 Niklas Nygren 2006 Södertörns Simsällskap SWE 1:29.00
35 493 Olle Hägerman 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 1:41.24
36 548 Arvid  Elfwing 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:41.56
2021-09-24 11:39:01 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner