2021-12-08   07:55:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
35 50m Frisim Herrar 12 oy
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 181 Lucas Bouchet 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 29.12
2 478 Axel Engman 2009 Wisby Simsällskap SWE 30.86
3 95 Eric Björkholm 2009 Skuru Idrottsklubb SWE 32.41
4 178 Felix Bang 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 33.08
5 187 Anton Hagspiel 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 33.29
6 336 Eric Söderlund 2010 Södertörns Simsällskap SWE 33.51
7 337 Folke Duhlin 2009 Södertörns Simsällskap SWE 33.72
8 86 Alexander Kvarfordh Andres 2009 Skuru Idrottsklubb SWE 34.57
9 286 Simon Hamzehnejad 2009 Södertörns Simsällskap SWE 34.71
10 288 Viggo Hanikat 2009 Södertörns Simsällskap SWE 35.37
11 146 Erik Gylje 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 36.13
12 75 Henry Arvered 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 36.54
13 157 Philip Panagiotidis 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 37.66
14 237 Nikola Boskov 2009 Södertälje Simsällskap SWE 38.67
15 30 Joshua myrnäs 2010 Danderyd Simklubb SWE 38.68
16 142 Christian Nilsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 40.73
17 159 Harley Andersson 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 41.43
18 149 Alex Azimi 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 41.83
19 381 Vicente Lucero 2009 Tyresö Simsällskap SWE 42.18
20 566 Henry Lövkist 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE 42.22 L
21 301 Truls Forsgren 2012 Södertörns Simsällskap SWE 42.77
22 165 Sebastian Mann 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 42.78
23 387 William Földvary-Nagy 2010 Tyresö Simsällskap SWE 43.28
24 319 Thor Lieu 2011 Södertörns Simsällskap SWE 43.67
25 309 Viggo Stenbacka 2009 Södertörns Simsällskap SWE 43.68
26 99 Nils Ekengren 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 44.54
27 395 Lukas Stahlhut 2009 Tyresö Simsällskap SWE 44.81
28 173 Anton Lundqvist 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 44.93
29 128 Sebastian Fredriksson 2010 Skuru Idrottsklubb SWE 45.51
30 321 Douglas Hanikat 2011 Södertörns Simsällskap SWE 46.65
31 380 Albin Grafström 2009 Tyresö Simsällskap SWE 46.89
32 160 Amos Svenns 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 47.71
33 389 Erik Turesson 2010 Tyresö Simsällskap SWE 49.77
34 167 Adam Bonderud 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 52.28
35 171 Jacob Thomsen 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 52.58
36 564 Leonardo Romero 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE 57.01
37 567 Sixten De Wendel 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE
38 27 Einar Rutberg 2009 Danderyd Simklubb SWE
39 330 Maksym Madon 2010 Södertörns Simsällskap SWE
40 133 Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb SWE
41 31 Cesar Önnesjö 2010 Danderyd Simklubb SWE
42 364 Leon Karlsson 2010 Tyresö Simsällskap SWE
2021-09-19 16:34:10 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner