2021-12-08   08:06:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
31 50m Bröstsim Herrar 15-16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 242 Elton Söderberg 2006 Södertälje Simsällskap SWE 31.97
2 261 Malcolm Honkanen 2005 Södertörns Simsällskap SWE 32.44
3 58 Martin Gertz 2005 Lidingö Simklubb SWE 32.60
4 250 Albin Tetli 2005 Södertälje Simsällskap SWE 34.16
5 53 Axel Gustavsson 2005 Lidingö Simklubb SWE 35.26
6 526 Gabriel Romero 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 35.49 L
7 329 Emil Johanson 2005 Södertörns Simsällskap SWE 35.86
8 196 Vincent Flores 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 35.94
9 194 Felix Norlin 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 36.04
10 199 Jonatan Eriksson 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 36.34
11 528 Justin Åkesson 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 37.51 L
12 32 Erik Sundström Curstedt 2005 Danderyd Simklubb SWE 37.82
13 497 Axel Wikner 2005 Åkersberga Simsällskap SWE 38.00
14 498 Leon Bocké 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 38.18
15 278 Hampus Glanshed 2006 Södertörns Simsällskap SWE 38.26
16 156 Casper Drozdz 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 38.41
17 55 Maxim Jelagin 2005 Lidingö Simklubb SWE 38.83
18 527 Rasmus Bäckman 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 39.07 L
19 482 Benjamin Wirelius 2006 Wisby Simsällskap SWE 39.08
20 4 Jonathan Olsson Stridh 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 39.55
21 221 Sixten  Selander 2006 Södertälje Simsällskap SWE 39.69
22 496 Melvin Bosson 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 40.00
23 67 Axel Johansson 2005 Lidingö Simklubb SWE 40.71
24 57 Alexander Trindade 2006 Lidingö Simklubb SWE 40.75
25 54 Adam Joseph Michel 2006 Lidingö Simklubb SWE 40.92
26 302 Edvin Skogsberg 2006 Södertörns Simsällskap SWE 43.00
27 3 Jonathan Essien 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 43.98
28 548 Arvid  Elfwing 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 45.98
29 373 Lucas Samuelsson 2006 Tyresö Simsällskap SWE 48.61
30 264 Niklas Nygren 2006 Södertörns Simsällskap SWE 49.75
31 493 Olle Hägerman 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 49.90
32 315 Gustav Jansson 2006 Södertörns Simsällskap SWE
33 349 Elias Garheden 2005 Södertörns Simsällskap SWE
34 222 Vincent Repetowicz Panahi 2006 Södertälje Simsällskap SWE
2021-09-23 21:25:49 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner