2021-12-09   11:29:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
21 50m Ryggsim Damer 15-16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 136 Elvira Lönnberg Flores 2006 Spårvägen Simförening SWE 31.13
2 247 Marit Seeliger 2005 Södertälje Simsällskap SWE 31.45
3 269 Julia Ottosson 2006 Södertörns Simsällskap SWE 32.38
4 408 Alicia Söderlind 2005 Tyresö Simsällskap SWE 32.60
5 525 Klara Klingberg 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 32.71
6 255 Alva Qvist 2006 Södertörns Simsällskap SWE 32.83
7 409 Emilia Bertoli 2005 Tyresö Simsällskap SWE 33.15
8 139 Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening SWE 33.40
9 266 Tilja Stålnacke 2005 Södertörns Simsällskap SWE 33.49
10 256 Ellinor Eldh 2006 Södertörns Simsällskap SWE 33.72
11 241 Clara Teljstedt 2006 Södertälje Simsällskap SWE 34.16
12 140 Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening SWE 34.27
13 59 Johanna Torell 2005 Lidingö Simklubb SWE 34.31
14 8 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 34.41
15 137 Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening SWE 34.50
16 93 Emma Lidell 2005 Skuru Idrottsklubb SWE 34.84
17 12 Julia Kantoluoto 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 35.00
18 263 Natalie Nilsson 2005 Södertörns Simsällskap SWE 35.04
19 114 Matilda Bergström 2005 Skuru Idrottsklubb SWE 35.13
20 479 Ella Adman 2006 Wisby Simsällskap SWE 35.29
21 40 Filippa Bonorden 2005 Danderyd Simklubb SWE 35.66
22 123 Alva Furingsten 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 36.16
23 44 Felicia Malkan-Juvelin 2005 Danderyd Simklubb SWE 36.26
24 484 Frida Steen 2005 Väsby Simsällskap SWE 36.42
25 510 Karolina Tylets 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 36.43
26 33 Elsa Ekenbäck 2006 Danderyd Simklubb SWE 36.54
27 202 Emelie Bilands 2006 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 36.63
28 571 Erica Griberg 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 36.65
29 60 Emily Yao 2005 Lidingö Simklubb SWE 36.74
30 201 Emelie Sveding 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 37.23
31 530 Linn Solehav 2005 Stockholmspolisens IF SF SWE 38.25
32 268 Ebba Mattisson 2006 Södertörns Simsällskap SWE 38.55
33 522 Ebba Bigosinska 2005 Stockholmspolisens IF SF SWE 38.56
34 219 Cheyenne Bäckstrand 2005 Södertälje Simsällskap SWE 39.20
35 532 Alice Sjödén-Sikström 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 39.40
36 5 Ida Haidari 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 39.61
37 448 Amanda Lindberg 2006 Täby Sim SWE 40.04
38 369 Maja Andersson 2006 Tyresö Simsällskap SWE 41.33
39 512 Nerejda Zakeri 2005 Stockholmspolisens IF SF SWE 41.56
40 224 Selma Danielsson 2006 Södertälje Simsällskap SWE 42.40
41 423 Bea Hellborg 2006 Täby Sim SWE 43.01
42 449 Agnes Arver 2006 Täby Sim SWE 43.02
2021-09-24 11:39:04 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner