2021-12-08   07:17:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
13 50m Fjärilsim Damer 15-16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 137 Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening SWE 29.94 L
2 140 Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening SWE 30.37
3 136 Elvira Lönnberg Flores 2006 Spårvägen Simförening SWE 30.47 L
4 92 Bonnie Tham 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 31.28
5 59 Johanna Torell 2005 Lidingö Simklubb SWE 31.58
6 269 Julia Ottosson 2006 Södertörns Simsällskap SWE 31.72
7 255 Alva Qvist 2006 Södertörns Simsällskap SWE 31.73
8 121 Linnea Bäckström 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 32.04
9 123 Alva Furingsten 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 32.29 L
10 256 Ellinor Eldh 2006 Södertörns Simsällskap SWE 32.33
11 520 Meja Johansson 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 32.33
12 484 Frida Steen 2005 Väsby Simsällskap SWE 32.35
13 247 Marit Seeliger 2005 Södertälje Simsällskap SWE 32.42
14 408 Alicia Söderlind 2005 Tyresö Simsällskap SWE 32.54
15 479 Ella Adman 2006 Wisby Simsällskap SWE 32.56
16 263 Natalie Nilsson 2005 Södertörns Simsällskap SWE 32.79
17 530 Linn Solehav 2005 Stockholmspolisens IF SF SWE 32.88
18 525 Klara Klingberg 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 32.90
19 90 Elisia Berg 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 33.00
20 571 Erica Griberg 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 33.10
21 510 Karolina Tylets 2006 Åkersberga Simsällskap SWE 33.11
22 201 Emelie Sveding 2005 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 33.15
23 241 Clara Teljstedt 2006 Södertälje Simsällskap SWE 33.28
24 409 Emilia Bertoli 2005 Tyresö Simsällskap SWE 33.39
25 532 Alice Sjödén-Sikström 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 33.85 L
26 139 Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening SWE 34.11
27 519 Clementina  Orsi 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 34.25 L
28 93 Emma Lidell 2005 Skuru Idrottsklubb SWE 34.49
29 448 Amanda Lindberg 2006 Täby Sim SWE 34.86
30 8 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 34.98
31 60 Emily Yao 2005 Lidingö Simklubb SWE 34.99
32 40 Filippa Bonorden 2005 Danderyd Simklubb SWE 35.15
33 423 Bea Hellborg 2006 Täby Sim SWE 35.37
34 523 Sara Wattad 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 35.95
35 266 Tilja Stålnacke 2005 Södertörns Simsällskap SWE 36.17
36 44 Felicia Malkan-Juvelin 2005 Danderyd Simklubb SWE 36.25
37 219 Cheyenne Bäckstrand 2005 Södertälje Simsällskap SWE 36.43
38 85 Linnea Hyllegren 2006 Skuru Idrottsklubb SWE 36.69
39 34 Irma Ehrengren 2005 Danderyd Simklubb SWE 36.89
40 268 Ebba Mattisson 2006 Södertörns Simsällskap SWE 36.91
41 12 Julia Kantoluoto 2005 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 37.47
42 36 Julia Anttila 2006 Danderyd Simklubb SWE 38.07
43 449 Agnes Arver 2006 Täby Sim SWE 38.24
44 555 Alva Ek 2006 Stockholmspolisens IF SF SWE 40.04 L
45 5 Ida Haidari 2006 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 41.12 L
46 522 Ebba Bigosinska 2005 Stockholmspolisens IF SF SWE 42.41
47 224 Selma Danielsson 2006 Södertälje Simsällskap SWE 50.63
2021-09-24 11:39:03 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner