2021-12-09   10:27:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Startlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
1 100m Medley Damer 12 oy
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 433 Elin Javehed 2009 Täby Sim SWE 1:17.14
2 434 Lovisa Silverbratt 2009 Täby Sim SWE 1:19.14
3 282 Moa  Bäckström 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:21.97
4 265 Stella Svensson 2009 Södertörns Simsällskap SWE 1:22.85
5 324 Sofia Travar 2011 Södertörns Simsällskap SWE 1:22.93
6 277 Emilia Lindberg 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:25.10
7 483 Lovis Samuelsson 2010 Wisby Simsällskap SWE 1:26.10
8 233 Venessa Walldèn 2009 Södertälje Simsällskap SWE 1:26.53
9 474 Freja Nilsson 2009 Wisby Simsällskap SWE 1:26.64
10 76 Stella Rahm 2009 Skuru Idrottsklubb SWE 1:28.11
11 279 Jessica Ritmberg 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:28.55
12 236 Vera Landegren 2010 Södertälje Simsällskap SWE 1:29.21
13 289 Wilda Hellman 2009 Södertörns Simsällskap SWE 1:29.49
14 234 Lova Wahlstedt 2010 Södertälje Simsällskap SWE 1:29.73
15 25 Emma von Sydow 2009 Danderyd Simklubb SWE 1:30.04
16 554 Evelina Kopparberg 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:31.59
17 323 Meya Svanljung 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:31.79
18 26 Julia Dijkstra 2009 Danderyd Simklubb SWE 1:31.80
19 341 Sonja Duhlin 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:33.69
20 325 Elina Lindman 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:34.34
21 359 Edith Dinnesen 2009 Turebergs Simklubb SWE 1:34.42
22 398 Matilda Ireby 2009 Tyresö Simsällskap SWE 1:34.60
23 326 Selena Stojanovic 2011 Södertörns Simsällskap SWE 1:34.82
24 23 Signe Roos 2009 Danderyd Simklubb SWE 1:35.07
25 24 Ellen Rosander 2009 Danderyd Simklubb SWE 1:35.48
26 176 Juni Agerhäll 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:36.21
27 353 Alicia Melin 2009 Turebergs Simklubb SWE 1:36.59
28 145 Ida Lövblom 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:36.90
29 327 Sophie Gunnarsson 2011 Södertörns Simsällskap SWE 1:38.87
30 335 Emelie Dahlborn 2009 Södertörns Simsällskap SWE 1:39.17
31 152 Svea Knagge 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:40.06
32 28 Astrid Lerne 2010 Danderyd Simklubb SWE 1:41.00
33 147 Signe Feldhof 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:41.20
34 240 Clara Holmerin 2009 Södertälje Simsällskap SWE 1:42.57
35 174 Elin Schmidt 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:46.00
36 307 Sofia Silver 2010 Södertörns Simsällskap SWE 1:46.90
37 154 Carolina Herlitz 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:47.00
38 235 Ofelia Winkler 2011 Södertälje Simsällskap SWE 1:47.27
39 144 Ida Hagspiel 2011 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:49.88
40 150 Elisia Witt Hjort 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:50.25
41 143 Rafaela Panagiotidou 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:50.94
42 155 Hanna Gustafsson 2009 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:51.30
43 148 Sofia Andrén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:53.07
44 158 Maja Wessén 2010 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 1:54.20
45 540 Judith Axelson 2009 Stockholmspolisens IF SF SWE 1:55.90
2021-09-24 11:38:58 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner