2021-12-09   12:21:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 12 oy
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:47
Anm tid
Start ca:
342 2 Wendela Melin 2010 SÖDERTÖRN 55.02
474 3 Freja Nilsson 2009 WISBY SS 53.06
174 4 Elin Schmidt 2009 SKK 51.28
147 5 Signe Feldhof 2010 SKK 50.39
144 6 Ida Hagspiel 2011 SKK 50.70
151 7 Ebba Callberg 2010 SKK 51.28
155 8 Hanna Gustafsson 2009 SKK 54.90
9
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 12 oy Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:49
148 2 Sofia Andrén 2010 SKK 49.99
289 3 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 46.73
341 4 Sonja Duhlin 2010 SÖDERTÖRN 45.10
47 5 Liv Fahlen 2010 GUSTAVSBER 44.29
145 6 Ida Lövblom 2010 SKK 44.53
326 7 Selena Stojanovic 2011 SÖDERTÖRN 46.23
152 8 Svea Knagge 2010 SKK 47.13
327 9 Sophie Gunnarsson 2011 SÖDERTÖRN 50.00
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 12 oy Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:50
325 2 Elina Lindman 2010 SÖDERTÖRN 44.24
402 3 Olivia Skoglund 2009 TYRESÖ SS 43.12
353 4 Alicia Melin 2009 TUREBERG 42.65
434 5 Lovisa Silverbratt 2009 TÄBY SIM 41.87
26 6 Julia Dijkstra 2009 DANDERYD 42.59
240 7 Clara Holmerin 2009 SÖDERTÄLJE 43.09
24 8 Ellen Rosander 2009 DANDERYD 43.86
154 9 Carolina Herlitz 2010 SKK 44.28
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 12 oy Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:51
236 2 Vera Landegren 2010 SÖDERTÄLJE 40.38
279 3 Jessica Ritmberg 2010 SÖDERTÖRN 39.99
234 4 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 39.71
324 5 Sofia Travar 2011 SÖDERTÖRN 39.22
25 6 Emma von Sydow 2009 DANDERYD 39.46
233 7 Venessa Walldèn 2009 SÖDERTÄLJE 39.78
335 8 Emelie Dahlborn 2009 SÖDERTÖRN 40.15
323 9 Meya Svanljung 2010 SÖDERTÖRN 41.37
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 12 oy Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:52
Anm tid
Start ca:
277 2 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 37.86
433 3 Elin Javehed 2009 TÄBY SIM 36.17
554 4 Evelina Kopparberg 2009 SPIF SF 35.62
265 5 Stella Svensson 2009 SÖDERTÖRN 32.33
359 6 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 35.53
282 7 Moa  Bäckström 2010 SÖDERTÖRN 35.97
483 8 Lovis Samuelsson 2010 WISBY SS 37.68
176 9 Juni Agerhäll 2009 SKK 38.84
2021-09-26 09:28:18 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner