Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
4 |
|
Elisia Berg |
2006 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
369 |
5 |
|
Maja Andersson |
2006 |
TYRESÖ SS |
35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
449 |
6 |
|
Agnes Arver |
2006 |
TÄBY SIM |
35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
519 |
2 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
4 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
TÄBY SIM |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
DANDERYD |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
6 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Ida Haidari |
2006 |
BOTK-RÖNN |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
8 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
532 |
2 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
SPIF SF |
31.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
3 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
DANDERYD |
30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
409 |
5 |
|
Emilia Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
6 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
417 |
7 |
|
Alva Jacobsson |
2005 |
TYRESÖ SS |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
8 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
423 |
9 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
TÄBY SIM |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
520 |
2 |
|
Meja Johansson |
2006 |
SPIF SF |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Emma Lidell |
2005 |
SKURU IK |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
4 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
5 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
SKK |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
SKURU IK |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
525 |
7 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
SPIF SF |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Emily Yao |
2005 |
LIDINGÖ SK |
30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
523 |
9 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
30.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
SKURU IK |
29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
4 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
5 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
6 |
|
Tilja Stålnacke |
2005 |
SÖDERTÖRN |
28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
7 |
|
Johanna Torell |
2005 |
LIDINGÖ SK |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
8 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
571 |
9 |
|
Erica Griberg |
2005 |
BOTK-RÖNN |
30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer 15-16 år |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
3 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
5 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
TYRESÖ SS |
28.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
6 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
7 |
|
Alva Qvist |
2006 |
SÖDERTÖRN |
28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
8 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
9 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 09:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|