2021-12-09   11:12:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:13
Anm tid
Start ca:
2
3
222 4 Vincent Repetowicz Panahi 2006 SÖDERTÄLJE
315 5 Gustav Jansson 2006 SÖDERTÖRN
349 6 Elias Garheden 2005 SÖDERTÖRN
7
8
9
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:14
2
264 3 Niklas Nygren 2006 SÖDERTÖRN 49.75
548 4 Arvid  Elfwing 2006 SPIF SF 45.98
302 5 Edvin Skogsberg 2006 SÖDERTÖRN 43.00
3 6 Jonathan Essien 2006 BOTK-RÖNN 43.98
373 7 Lucas Samuelsson 2006 TYRESÖ SS 48.61
493 8 Olle Hägerman 2006 ÅKERSBERGA 49.90
9
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:16
57 2 Alexander Trindade 2006 LIDINGÖ SK 40.75
496 3 Melvin Bosson 2006 ÅKERSBERGA 40.00
4 4 Jonathan Olsson Stridh 2006 BOTK-RÖNN 39.55
527 5 Rasmus Bäckman 2006 SPIF SF 39.07 L
482 6 Benjamin Wirelius 2006 WISBY SS 39.08
221 7 Sixten  Selander 2006 SÖDERTÄLJE 39.69
67 8 Axel Johansson 2005 LIDINGÖ SK 40.71
54 9 Adam Joseph Michel 2006 LIDINGÖ SK 40.92
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:17
156 2 Casper Drozdz 2006 SKK 38.41
498 3 Leon Bocké 2006 ÅKERSBERGA 38.18
32 4 Erik Sundström Curstedt 2005 DANDERYD 37.82
199 5 Jonatan Eriksson 2006 SKK 36.34
528 6 Justin Åkesson 2006 SPIF SF 37.51 L
497 7 Axel Wikner 2005 ÅKERSBERGA 38.00
278 8 Hampus Glanshed 2006 SÖDERTÖRN 38.26
55 9 Maxim Jelagin 2005 LIDINGÖ SK 38.83
Gren 31, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:18
Anm tid
Start ca:
196 2 Vincent Flores 2005 SKK 35.94
526 3 Gabriel Romero 2006 SPIF SF 35.49 L
58 4 Martin Gertz 2005 LIDINGÖ SK 32.60
242 5 Elton Söderberg 2006 SÖDERTÄLJE 31.97
261 6 Malcolm Honkanen 2005 SÖDERTÖRN 32.44
250 7 Albin Tetli 2005 SÖDERTÄLJE 34.16
329 8 Emil Johanson 2005 SÖDERTÖRN 35.86
194 9 Felix Norlin 2005 SKK 36.04
2021-09-26 09:28:27 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner