2021-12-09   11:19:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 15-16 år
Final 1 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:08
Anm tid
Start ca:
219 2 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 45.00
5 3 Ida Haidari 2006 BOTK-RÖNN 43.35
479 4 Ella Adman 2006 WISBY SS 42.97
525 5 Klara Klingberg 2006 SPIF SF 42.17
266 6 Tilja Stålnacke 2005 SÖDERTÖRN 42.92
40 7 Filippa Bonorden 2005 DANDERYD 43.16
263 8 Natalie Nilsson 2005 SÖDERTÖRN 44.63
449 9 Agnes Arver 2006 TÄBY SIM 46.81
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 15-16 år Final 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:10
448 2 Amanda Lindberg 2006 TÄBY SIM 42.01
268 3 Ebba Mattisson 2006 SÖDERTÖRN 41.44
34 4 Irma Ehrengren 2005 DANDERYD 41.06
520 5 Meja Johansson 2006 SPIF SF 40.73
92 6 Bonnie Tham 2006 SKURU IK 40.95
532 7 Alice Sjödén-Sikström 2006 SPIF SF 41.43 L
571 8 Erica Griberg 2005 BOTK-RÖNN 41.65
33 9 Elsa Ekenbäck 2006 DANDERYD 42.03
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 15-16 år Final 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:11
44 2 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 40.39
59 3 Johanna Torell 2005 LIDINGÖ SK 39.55
484 4 Frida Steen 2005 VÄSBY SS 38.66
247 5 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 38.03
256 6 Ellinor Eldh 2006 SÖDERTÖRN 38.40
417 7 Alva Jacobsson 2005 TYRESÖ SS 38.83
8 8 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 BOTK-RÖNN 39.58
139 9 Wilma Eld 2005 SPÅRVÄGEN 40.61
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 15-16 år Final 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:12
201 2 Emelie Sveding 2005 SKK 37.31
269 3 Julia Ottosson 2006 SÖDERTÖRN 36.80
241 4 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 36.29
140 5 Alexandra Alkas Alias 2006 SPÅRVÄGEN 35.66
408 6 Alicia Söderlind 2005 TYRESÖ SS 35.86
136 7 Elvira Lönnberg Flores 2006 SPÅRVÄGEN 36.43
255 8 Alva Qvist 2006 SÖDERTÖRN 37.12
137 9 Alma Thunberg 2005 SPÅRVÄGEN 37.85
2021-09-26 09:28:27 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner