2021-12-09   11:24:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:54
Anm tid
Start ca:
154 2 Carolina Herlitz 2010 SKK 53.70
335 3 Emelie Dahlborn 2009 SÖDERTÖRN 53.41
342 4 Wendela Melin 2010 SÖDERTÖRN 53.06
193 5 Silja Kristjansdottir 2010 SKK 53.00
176 6 Juni Agerhäll 2009 SKK 53.02
307 7 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 53.36
28 8 Astrid Lerne 2010 DANDERYD 53.68
9
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:56
143 2 Rafaela Panagiotidou 2010 SKK 52.42
403 3 Wilma Johem 2009 TYRESÖ SS 51.95
401 4 Andréa Carlsvärd 2009 TYRESÖ SS 51.39
174 5 Elin Schmidt 2009 SKK 50.03
308 6 Tuva Hodneland 2009 SÖDERTÖRN 51.31
385 7 Wilda Johansson 2010 TYRESÖ SS 51.77
326 8 Selena Stojanovic 2011 SÖDERTÖRN 52.12
126 9 Tilde Barton 2010 SKURU IK 52.64
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:57
327 2 Sophie Gunnarsson 2011 SÖDERTÖRN 49.75
234 3 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 49.29
155 4 Hanna Gustafsson 2009 SKK 49.23
236 5 Vera Landegren 2010 SÖDERTÄLJE 48.88
175 6 Alma Sundvall 2009 SKK 49.12
151 7 Ebba Callberg 2010 SKK 49.23
24 8 Ellen Rosander 2009 DANDERYD 49.30
102 9 Ella Sjökvist 2010 SKURU IK 49.89
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:59
483 2 Lovis Samuelsson 2010 WISBY SS 48.05
148 3 Sofia Andrén 2010 SKK 47.89
306 4 Nova Svensson 2010 SÖDERTÖRN 47.58
535 5 Sigrid Mueller 2011 SPIF SF 47.33
353 6 Alicia Melin 2009 TUREBERG 47.41
359 7 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 47.81
338 8 Ida Persson 2010 SÖDERTÖRN 47.94
289 9 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 48.82
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:00
Anm tid
Start ca:
26 2 Julia Dijkstra 2009 DANDERYD 46.98
25 3 Emma von Sydow 2009 DANDERYD 46.55
233 4 Venessa Walldèn 2009 SÖDERTÄLJE 45.94
434 5 Lovisa Silverbratt 2009 TÄBY SIM 44.83
433 6 Elin Javehed 2009 TÄBY SIM 45.36
323 7 Meya Svanljung 2010 SÖDERTÖRN 46.07
325 8 Elina Lindman 2010 SÖDERTÖRN 46.67
397 9 Ylva Mikaelsson 2009 TYRESÖ SS 47.13
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 12 oy Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:01
277 2 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 44.30
265 3 Stella Svensson 2009 SÖDERTÖRN 42.98
474 4 Freja Nilsson 2009 WISBY SS 42.69
282 5 Moa  Bäckström 2010 SÖDERTÖRN 39.73
76 6 Stella Rahm 2009 SKURU IK 41.12
324 7 Sofia Travar 2011 SÖDERTÖRN 42.92
341 8 Sonja Duhlin 2010 SÖDERTÖRN 44.26
399 9 Viola Thulin 2009 TYRESÖ SS 44.60
2021-09-26 09:28:25 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner