2021-12-09   11:20:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:40
Anm tid
Start ca:
2
3
493 4 Olle Hägerman 2006 ÅKERSBERGA
482 5 Benjamin Wirelius 2006 WISBY SS 42.59
349 6 Elias Garheden 2005 SÖDERTÖRN
7
8
9
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:41
2
373 3 Lucas Samuelsson 2006 TYRESÖ SS 39.17
56 4 Theo Tollbring 2005 LIDINGÖ SK 38.25
3 5 Jonathan Essien 2006 BOTK-RÖNN 37.82
329 6 Emil Johanson 2005 SÖDERTÖRN 38.20
518 7 Sam Asaad 2006 SPIF SF 38.78
278 8 Hampus Glanshed 2006 SÖDERTÖRN 40.12
9
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:43
194 2 Felix Norlin 2005 SKK 36.95
67 3 Axel Johansson 2005 LIDINGÖ SK 36.33
57 4 Alexander Trindade 2006 LIDINGÖ SK 36.05
496 5 Melvin Bosson 2006 ÅKERSBERGA 35.40
250 6 Albin Tetli 2005 SÖDERTÄLJE 35.51
221 7 Sixten  Selander 2006 SÖDERTÄLJE 36.20
4 8 Jonathan Olsson Stridh 2006 BOTK-RÖNN 36.70
156 9 Casper Drozdz 2006 SKK 37.17
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:44
222 2 Vincent Repetowicz Panahi 2006 SÖDERTÄLJE 34.35
498 3 Leon Bocké 2006 ÅKERSBERGA 34.29
261 4 Malcolm Honkanen 2005 SÖDERTÖRN 34.04
199 5 Jonatan Eriksson 2006 SKK 33.62
58 6 Martin Gertz 2005 LIDINGÖ SK 33.82
32 7 Erik Sundström Curstedt 2005 DANDERYD 34.28
497 8 Axel Wikner 2005 ÅKERSBERGA 34.30
264 9 Niklas Nygren 2006 SÖDERTÖRN 34.57
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:45
Anm tid
Start ca:
197 2 David Berggren 2005 SKK 32.80
122 3 Eskil Bränström 2006 SKURU IK 32.60
196 4 Vincent Flores 2005 SKK 32.19
55 5 Maxim Jelagin 2005 LIDINGÖ SK 30.59
217 6 William Hamilton 2006 SKK 30.74 L
54 7 Adam Joseph Michel 2006 LIDINGÖ SK 32.45
242 8 Elton Söderberg 2006 SÖDERTÄLJE 32.75
61 9 Ludvig Aronsson 2005 LIDINGÖ SK 32.86
2021-09-26 09:28:24 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner