2021-12-09   11:28:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 15-16 år
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:34
Anm tid
Start ca:
2
3
423 4 Bea Hellborg 2006 TÄBY SIM 43.01
369 5 Maja Andersson 2006 TYRESÖ SS 41.33
512 6 Nerejda Zakeri 2005 SPIF SF 41.56
449 7 Agnes Arver 2006 TÄBY SIM 43.02
8
9
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 15-16 år Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:35
5 2 Ida Haidari 2006 BOTK-RÖNN 39.61
219 3 Cheyenne Bäckstrand 2005 SÖDERTÄLJE 39.20
201 4 Emelie Sveding 2005 SKK 37.23
202 5 Emelie Bilands 2006 SKK 36.63
571 6 Erica Griberg 2005 BOTK-RÖNN 36.65
268 7 Ebba Mattisson 2006 SÖDERTÖRN 38.55
532 8 Alice Sjödén-Sikström 2006 SPIF SF 39.40
448 9 Amanda Lindberg 2006 TÄBY SIM 40.04
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 15-16 år Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:36
484 2 Frida Steen 2005 VÄSBY SS 36.42
123 3 Alva Furingsten 2006 SKURU IK 36.16
479 4 Ella Adman 2006 WISBY SS 35.29
263 5 Natalie Nilsson 2005 SÖDERTÖRN 35.04
114 6 Matilda Bergström 2005 SKURU IK 35.13
40 7 Filippa Bonorden 2005 DANDERYD 35.66
44 8 Felicia Malkan-Juvelin 2005 DANDERYD 36.26
33 9 Elsa Ekenbäck 2006 DANDERYD 36.54
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 15-16 år Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:38
137 2 Alma Thunberg 2005 SPÅRVÄGEN 34.50
59 3 Johanna Torell 2005 LIDINGÖ SK 34.31
241 4 Clara Teljstedt 2006 SÖDERTÄLJE 34.16
266 5 Tilja Stålnacke 2005 SÖDERTÖRN 33.49
256 6 Ellinor Eldh 2006 SÖDERTÖRN 33.72
140 7 Alexandra Alkas Alias 2006 SPÅRVÄGEN 34.27
8 8 Lollobelle Nordström-Renlund 2005 BOTK-RÖNN 34.41
93 9 Emma Lidell 2005 SKURU IK 34.84
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 15-16 år Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:39
Anm tid
Start ca:
409 2 Emilia Bertoli 2005 TYRESÖ SS 33.15
525 3 Klara Klingberg 2006 SPIF SF 32.71
269 4 Julia Ottosson 2006 SÖDERTÖRN 32.38
136 5 Elvira Lönnberg Flores 2006 SPÅRVÄGEN 31.13
247 6 Marit Seeliger 2005 SÖDERTÄLJE 31.45
408 7 Alicia Söderlind 2005 TYRESÖ SS 32.60
255 8 Alva Qvist 2006 SÖDERTÖRN 32.83
139 9 Wilma Eld 2005 SPÅRVÄGEN 33.40
2021-09-26 09:28:23 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner