2021-12-09   11:02:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy
Final 1 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:16
Anm tid
Start ca:
2
3
37 4 Isabelle Burström 2009 DANDERYD 58.27
127 5 Matilda Lagergren 2011 SKURU IK 56.17
168 6 Ella Svanholm 2009 SKK 56.20
7
8
9
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:18
362 2 Tilma Djurman 2009 TYRESÖ SS 54.34
344 3 Minnah Lloyd 2011 SÖDERTÖRN 53.37
565 4 Ellie Ohlin 2010 SPIF SF 51.32 L
327 5 Sophie Gunnarsson 2011 SÖDERTÖRN 49.11
151 6 Ebba Callberg 2010 SKK 50.04
143 7 Rafaela Panagiotidou 2010 SKK 52.49
111 8 Wilma Brandberg 2011 SKURU IK 53.89
144 9 Ida Hagspiel 2011 SKK 55.55
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:19
307 2 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 48.92
155 3 Hanna Gustafsson 2009 SKK 48.60
172 4 Francesca Grims Medici 2010 SKK 48.00
240 5 Clara Holmerin 2009 SÖDERTÄLJE 47.93
110 6 Stina Håkansson Bravell 2009 SKURU IK 47.98
385 7 Wilda Johansson 2010 TYRESÖ SS 48.23
145 8 Ida Lövblom 2010 SKK 48.89
150 9 Elisia Witt Hjort 2009 SKK 48.94
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:21
106 2 Linnéa Milic 2011 SKURU IK 47.80
174 3 Elin Schmidt 2009 SKK 47.17
175 4 Alma Sundvall 2009 SKK 47.00
158 5 Maja Wessén 2010 SKK 46.77
147 6 Signe Feldhof 2010 SKK 46.89
193 7 Silja Kristjansdottir 2010 SKK 47.00
343 8 Olivia Wennerberg 2010 SÖDERTÖRN 47.69
335 9 Emelie Dahlborn 2009 SÖDERTÖRN 47.93
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
11:22
Anm tid
Start ca:
148 2 Sofia Andrén 2010 SKK 46.13
483 3 Lovis Samuelsson 2010 WISBY SS 45.82
24 4 Ellen Rosander 2009 DANDERYD 45.64
474 5 Freja Nilsson 2009 WISBY SS 45.42
326 6 Selena Stojanovic 2011 SÖDERTÖRN 45.43
28 7 Astrid Lerne 2010 DANDERYD 45.68
152 8 Svea Knagge 2010 SKK 45.90
154 9 Carolina Herlitz 2010 SKK 46.61
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:24
353 2 Alicia Melin 2009 TUREBERG 45.05
402 3 Olivia Skoglund 2009 TYRESÖ SS 44.50
323 4 Meya Svanljung 2010 SÖDERTÖRN 43.96
176 5 Juni Agerhäll 2009 SKK 43.29
341 6 Sonja Duhlin 2010 SÖDERTÖRN 43.32
359 7 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 44.40
100 8 Blanka Schröder 2011 SKURU IK 44.76
325 9 Elina Lindman 2010 SÖDERTÖRN 45.22
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:25
234 2 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 42.78
25 3 Emma von Sydow 2009 DANDERYD 42.36
277 4 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 41.82
23 5 Signe Roos 2009 DANDERYD 41.69 L
233 6 Venessa Walldèn 2009 SÖDERTÄLJE 41.78
236 7 Vera Landegren 2010 SÖDERTÄLJE 41.89
289 8 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 42.59
102 9 Ella Sjökvist 2010 SKURU IK 42.78
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12 oy Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
11:26
398 2 Matilda Ireby 2009 TYRESÖ SS 41.09
434 3 Lovisa Silverbratt 2009 TÄBY SIM 38.56
282 4 Moa  Bäckström 2010 SÖDERTÖRN 38.25
265 5 Stella Svensson 2009 SÖDERTÖRN 36.88
433 6 Elin Javehed 2009 TÄBY SIM 37.26
279 7 Jessica Ritmberg 2010 SÖDERTÖRN 38.30
324 8 Sofia Travar 2011 SÖDERTÖRN 39.46
26 9 Julia Dijkstra 2009 DANDERYD 41.45
2021-09-26 09:28:21 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner