2021-12-09   11:27:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1- Insim 09:00 start 10:00

Document
Heatlista
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
Plats: Erikdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
2
3
158 4 Maja Wessén 2010 SKK 1:54.20
155 5 Hanna Gustafsson 2009 SKK 1:51.30
148 6 Sofia Andrén 2010 SKK 1:53.07
540 7 Judith Axelson 2009 SPIF SF 1:55.90
8
9
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
150 2 Elisia Witt Hjort 2009 SKK 1:50.25
154 3 Carolina Herlitz 2010 SKK 1:47.00
174 4 Elin Schmidt 2009 SKK 1:46.00
147 5 Signe Feldhof 2010 SKK 1:41.20
240 6 Clara Holmerin 2009 SÖDERTÄLJE 1:42.57
307 7 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 1:46.90
144 8 Ida Hagspiel 2011 SKK 1:49.88
143 9 Rafaela Panagiotidou 2010 SKK 1:50.94
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:05
152 2 Svea Knagge 2010 SKK 1:40.06
327 3 Sophie Gunnarsson 2011 SÖDERTÖRN 1:38.87
353 4 Alicia Melin 2009 TUREBERG 1:36.59
24 5 Ellen Rosander 2009 DANDERYD 1:35.48
176 6 Juni Agerhäll 2009 SKK 1:36.21
145 7 Ida Lövblom 2010 SKK 1:36.90
335 8 Emelie Dahlborn 2009 SÖDERTÖRN 1:39.17
28 9 Astrid Lerne 2010 DANDERYD 1:41.00
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:07
326 2 Selena Stojanovic 2011 SÖDERTÖRN 1:34.82
359 3 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 1:34.42
341 4 Sonja Duhlin 2010 SÖDERTÖRN 1:33.69
323 5 Meya Svanljung 2010 SÖDERTÖRN 1:31.79
26 6 Julia Dijkstra 2009 DANDERYD 1:31.80
325 7 Elina Lindman 2010 SÖDERTÖRN 1:34.34
398 8 Matilda Ireby 2009 TYRESÖ SS 1:34.60
23 9 Signe Roos 2009 DANDERYD 1:35.07
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:09
Anm tid
Start ca:
25 2 Emma von Sydow 2009 DANDERYD 1:30.04
289 3 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 1:29.49
279 4 Jessica Ritmberg 2010 SÖDERTÖRN 1:28.55
474 5 Freja Nilsson 2009 WISBY SS 1:26.64
76 6 Stella Rahm 2009 SKURU IK 1:28.11
236 7 Vera Landegren 2010 SÖDERTÄLJE 1:29.21
234 8 Lova Wahlstedt 2010 SÖDERTÄLJE 1:29.73
554 9 Evelina Kopparberg 2009 SPIF SF 1:31.59
Gren 1, 100m Medley Damer 12 oy Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:11
483 2 Lovis Samuelsson 2010 WISBY SS 1:26.10
324 3 Sofia Travar 2011 SÖDERTÖRN 1:22.93
282 4 Moa  Bäckström 2010 SÖDERTÖRN 1:21.97
433 5 Elin Javehed 2009 TÄBY SIM 1:17.14
434 6 Lovisa Silverbratt 2009 TÄBY SIM 1:19.14
265 7 Stella Svensson 2009 SÖDERTÖRN 1:22.85
277 8 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 1:25.10
233 9 Venessa Walldèn 2009 SÖDERTÄLJE 1:26.53
2021-09-26 09:28:14 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner