Program for Arne Borgs minne & TYR sprint
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Medley Herrar 15-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
196 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
242 |
|
Elton Söderberg |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Jonatan Eriksson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Malcolm Honkanen |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Martin Gertz |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
32 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
194 |
|
Felix Norlin |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
482 |
|
Benjamin Wirelius |
2006 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
497 |
|
Axel Wikner |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
496 |
|
Melvin Bosson |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
528 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
221 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
498 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
250 |
|
Albin Tetli |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
527 |
|
Rasmus Bäckman |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
61 |
|
Ludvig Aronsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
278 |
|
Hampus Glanshed |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
329 |
|
Emil Johanson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Jonathan Essien |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
373 |
|
Lucas Samuelsson |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
216 |
|
Oscar Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
518 |
|
Sam Asaad |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
56 |
|
Theo Tollbring |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Axel Johansson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
526 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
407 |
|
Lukas Ekenhill |
2006 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
264 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
493 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:41.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
548 |
|
Arvid Elfwing |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-24 11:39:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|