Program för Äggadoppet 2024
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Lähtölista Laji 9
|
Kilpailu |
Tatti-uinnit 2021 |
|
Tulostuspäivämäärä |
25 syyskuu 2021 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
13:08 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Työväen Uimarit ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
25 syyskuu 2021 |
|
|
|
|
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Carolina Lilly Maria Isomaa |
2008 |
08B212 |
KemTU |
|
50m |
45.34 |
44.34 |
3 |
Oona Lipponen |
2006 |
06A127 |
KemTU |
|
25m |
34.47 |
34.47 |
4 |
Armi Tavi |
2007 |
07A987 |
KemTU |
|
25m |
35.73 |
35.73 |
5 |
Tilda Keskitalo |
2007 |
07B096 |
KemTU |
|
25m |
52.99 |
52.99 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Peppi Räsänen |
2012 |
12A090 |
OuLo |
|
25m |
|
|
2 |
Minka Nätynki |
2011 |
11A195 |
SCR |
|
25m |
|
|
3 |
Minka Adeleine Torvikoski |
2011 |
11A047 |
KemTU |
|
25m |
56.03 |
56.03 |
4 |
Isla Liedes |
2010 |
10A647 |
OuLo |
|
50m |
1:02.35 |
1:02.35 |
5 |
Iida Niemi |
2008 |
08A394 |
KemUS |
|
25m |
|
|
6 |
Silja Saario |
2010 |
10A626 |
OuLo |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hilma Tiri |
2011 |
11A227 |
HAHE |
|
50m |
48.39 |
48.39 |
2 |
Saana Runtti |
2010 |
10A339 |
HAHE |
|
50m |
41.57 |
41.57 |
3 |
Milla Seppälä |
2007 |
07A592 |
KemTU |
|
25m |
39.72 |
39.72 |
4 |
Veera Antinmaa |
2011 |
11A135 |
OuLo |
|
50m |
41.32 |
41.32 |
5 |
Juulia Koskinen |
2010 |
10A407 |
KemTU |
|
25m |
46.60 |
46.60 |
6 |
Hilla Saukko |
2009 |
09A708 |
HAHE |
|
50m |
54.22 |
54.22 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saga Tuisku |
2005 |
05A593 |
KemTU |
|
25m |
39.24 |
39.24 |
2 |
Aino Kauppinen |
2006 |
06A658 |
KemTU |
|
25m |
38.08 |
38.08 |
3 |
Heini Kela |
2009 |
09A683 |
KemUS |
|
50m |
35.95 |
35.95 |
4 |
Eerika Häcklin |
2008 |
08A323 |
HAHE |
|
25m |
36.21 |
36.21 |
5 |
Moona Leinonen |
2008 |
08A774 |
HAHE |
|
50m |
38.33 |
38.33 |
6 |
Ronja Räsänen |
2010 |
10A501 |
OuLo |
|
50m |
39.63 |
39.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saana Lauhava |
2005 |
05A581 |
SCR |
|
50m |
34.81 |
34.81 |
2 |
Jutta Mört |
2005 |
05B027 |
KemTU |
|
25m |
32.70 |
32.70 |
3 |
Hanna-Maria Korpilähde |
2004 |
04A536 |
RoiUS |
|
50m |
31.39 |
31.39 |
4 |
Sara Lappalainen |
2007 |
07A676 |
SCR |
|
25m |
31.71 |
31.71 |
5 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
04B182 |
SCR |
|
25m |
33.86 |
33.86 |
6 |
Saara Nissinen |
2006 |
06A834 |
KemTU |
|
25m |
35.07 |
35.07 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.14 |
Tulostuspäivämäärä |
25 syyskuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit |
Tulostusaika |
13:08 |
|