Program för Sydpoolen Knatte Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sydpoolen Knatte Cup 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Medley Mixed 11 år
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Leontine Olsson |
2010 |
BOTK-RÖNN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
4 |
|
Ernst Pettersson |
2010 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Medley Mixed 11 år |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
BOTK-RÖNN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Medley Mixed 11 år |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
TUREBERG |
2:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Ida Renholm |
2010 |
VÄSBY SS |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
TUREBERG |
1:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Tuva Magnusson |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
2:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Medley Mixed 11 år |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
1 |
|
Alaa el Atifi |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
VÄSBY SS |
1:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Ella Johansson |
2010 |
VÄSBY SS |
1:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
VÄSBY SS |
1:38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Claire Luo |
2010 |
VÄSBY SS |
1:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Medley Mixed 11 år |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Stina Fleck |
2010 |
VÄSBY SS |
1:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Elton Rosén |
2010 |
VÄSBY SS |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Vera Landegren |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
VÄSBY SS |
1:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 13:27:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|