Program for Sydpoolen Knatte Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sydpoolen Knatte Cup 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
25m Fjärilsim Mixed 11 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
104 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
112 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Janina Höjertz |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Vera Landegren |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
109 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Alaa el Atifi |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
75 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
105 |
|
Ella Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
25.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
77 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
114 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Oskar Franzén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
173 |
|
Ida Ledensjö |
2010 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
55 |
|
Sean Sawander |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
27 |
|
Franz Ahlm |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Emilia Liu Nilsson |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
30 |
|
Tuva Magnusson |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Molly Wahlund Gran |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
163 |
|
Ernst Pettersson |
2010 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
94 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
96 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 08:14:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|