2021-10-26   02:32:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Gant ÅSK Games 2021

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Kilpailujakso

# Løb Sponsor Startliste Programliste
1 50m Vapaauinti Masters Naiset Final Citywork Startliste Programliste
2 50m Vapaauinti Masters Miehet Final Disne Oy Startliste Programliste
3 50m Vapaauinti Erityisryhmät Naiset Final Asuntovuokraus Avori Startliste Programliste
4 50m Vapaauinti Erityisryhmät Miehet Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy Startliste Programliste
5 100m Sekauinti Naiset, T-12 Final Muovitech Finland Oy Startliste Programliste
6 100m Sekauinti Miehet, P-13 Final Turun Satama Oy Startliste Programliste
7 50m Rintauinti Naiset, T-10 Final LKV Suominen Oy Startliste Programliste
8 50m Rintauinti Miehet, P-11 Final Boomerang ProFashion Oy Startliste Programliste
9 100m Perhosuinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy Startliste Programliste
10 100m Perhosuinti Miehet, P-13 Final Korjauspartnerit Startliste Programliste
11 50m Selkäuinti Naiset, T-10 Final Intersport Sello Startliste Programliste
12 50m Selkäuinti Miehet, P-11 Final Ortomat Herpola Startliste Programliste
13 50m Rintauinti Erityisryhmät Naiset Final Aquanetti Startliste Programliste
14 50m Rintauinti Erityisryhmät Miehet Final Kahvila Otava Startliste Programliste
15 100m Vapaauinti Naiset, T-12 Final Turun Satama Oy Startliste Programliste
16 100m Vapaauinti Miehet, P13 Final LKV Suominen Oy Startliste Programliste
17 50m Perhosuinti Naiset, T-10 Final Suomen Asunnon Osto Startliste Programliste
18 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Final Topi Riivari Oy Startliste Programliste
19 100m Rintauinti Naiset, T12 Final Boomerang ProFashion Oy Startliste Programliste
20 100m Rintauinti Miehet, P-13 Final Asuntovuokraus Avori Startliste Programliste
21 50m Vapaauinti Naiset, T-10 Final Korjauspartnerit Startliste Programliste
22 50m Vapaauinti Miehet, P-11 Final DFDS Startliste Programliste
23 100m Selkäuinti Naiset, T-12 Final yritysväliltys.com Startliste Programliste
24 100m Selkäuinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy Startliste Programliste
25 100m Sekauinti Masters Naiset Final DFDS Startliste Programliste
26 100m Sekauinti Masters Miehet Final Citywork Startliste Programliste
27 4x50m Sekauintiviesti Naiset, T-15 Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi Startliste Programliste
28 4x50m Sekauintiviesti Miehet, P-16 Final Gant ProFashion Oy Startliste Programliste

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner