Program för Septembersim 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar CD
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
391 |
3 |
|
Theo Fromlet Kolsrud |
2009 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
4 |
|
Oliver Fridblom |
2009 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
5 |
|
Karl Lundell |
2009 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar CD |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
1 |
|
Vladislav Mashkov |
2008 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
406 |
2 |
|
Benjamin Henareh |
2009 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Albert Strigén |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
412 |
4 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
5 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
6 |
|
Mikael Filinau |
2009 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
7 |
|
Albin Grafström |
2009 |
TYRESÖ SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
8 |
|
Henry Arvered |
2010 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar CD |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
1 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
2 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
TYRESÖ SS |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
3 |
|
Axel Engman |
2009 |
WISBY SS |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Kasper Lee |
2008 |
SK NEPTUN |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Simon Rehn |
2008 |
SK NEPTUN |
1:12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
6 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
7 |
|
Malte Lyth |
2008 |
WISBY SS |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
8 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
TÄBY SIM |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 10:22:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|