Startliste for UGP 3 2021 med Hexpol Sprinten, Säffle
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms GP 3 (25m) med Hexpol Spinten
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffles Nya Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Parsteel AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
No participants |
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
58 |
|
Alice Johnson |
2005 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
10:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Ellen Roos |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
10:47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Ellen Lindner |
2005 |
Karlstads Simsällskap |
SWE |
10:58.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
113 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
Örebro Simallians |
SWE |
11:21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
1 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
11:17.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
2 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
10:50.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
11:05.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
11:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
Örebro Simallians |
SWE |
11:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Ella Bäcker |
2007 |
Grums Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Wilma Jonsson |
2007 |
Grums Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
Grums Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
|
Status |
|
1 |
6 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
10:57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Rut Kämblad |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
11:00.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:20:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|