Program för ICA Supermarket Meet 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag FM 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
ICA Supermarket Meet 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Osby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 okt 2021 till den 10 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
|
Krishna Singh |
2010 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
|
Carl Sandström |
2011 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Vincent Williamsson |
2011 |
OSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Filip Semstrand |
2008 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Axel Molldén |
2011 |
SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Nils Filipsson |
2010 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Isak Svensson |
2009 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Kevin Eskilsson |
2011 |
OSBY SS |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
David Opariuc |
2011 |
OSBY SS |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Aleksander Wold |
2007 |
ÄLMHULT |
52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
4 |
|
Anton Bengtsson |
2009 |
MARKARYD |
54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
|
Eric Arvidsson |
2014 |
SS DELFIN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
6 |
|
Samuel Alden Gowidjaja Halim |
2009 |
ÄLMHULT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
1 |
|
Esbjörn Leppänen |
2010 |
SK STIMMET |
48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Kalle Nordborg |
2010 |
OSBY SS |
48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Rasmus Eriksson |
2008 |
SS DELFIN |
45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Charlie Hallberg |
2010 |
OSBY SS |
46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
5 |
|
Oskar Berg |
2012 |
RINGSJÖ SK |
48.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Manne Edholm |
2011 |
MARKARYD |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
1 |
|
Adrian Claëson |
2010 |
OSBY SS |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
2 |
|
Casper Huasson |
2011 |
RINGSJÖ SK |
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
3 |
|
Gustav Ljungberg |
1991 |
SOLENS IF |
37.80 |
|
S14 |
|
71 |
4 |
|
Johan Bendz Lundberg |
2009 |
OSBY SS |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Isak Andersson |
2007 |
OSBY SS |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Axel Balte |
2009 |
OSBY SS |
44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Oscar Nord |
2006 |
OSBY SS |
33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Erik Wiloboken |
2002 |
ÄLMHULT |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
OSBY SS |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Erik Moberg |
2006 |
OSBY SS |
32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Albin Windahl |
2006 |
KLIPPAN |
33.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Fabian Claeson |
2002 |
OSBY SS |
37.17 |
|
S9 - A, 12, + |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-08 20:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
|
|
|
|