2021-10-26   01:57:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Sandstedts El Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Pass 1 Lördag förmiddag direktfinal

# Laji Osallistujaluettelo Erälista
1 100m Medley Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
2 100m Medley Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
3 25m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
4 25m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
5 50m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
6 50m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
9 25m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
10 25m Fjärilsim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
11 200m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
12 200m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
13 50m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
14 50m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
15 4x50m Medley Damer Final Osallistujaluettelo Erälista
16 4x50m Medley Herrar Final Osallistujaluettelo Erälista
17 50m Ryggsim Damer Final Osallistujaluettelo  
18 50m Ryggsim Herrar Final Osallistujaluettelo  
19 100m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo  
20 100m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo  
21 25m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo  
22 25m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo  
23 100m Bröstsim Damer Final Osallistujaluettelo  
24 100m Bröstsim Herrar Final Osallistujaluettelo  
26 50m Bröstsim Herrar Final Osallistujaluettelo  
25 50m Bröstsim Damer Final Osallistujaluettelo  
27 100m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo  
28 100m Fjärilsim Herrar Final Osallistujaluettelo  
29 50m Fjärilsim Damer Final Osallistujaluettelo  
30 50m Fjärilsim Herrar Final Osallistujaluettelo  
31 4x50m Frisim Damer Final Osallistujaluettelo  
32 4x50m Frisim Herrar Final Osallistujaluettelo  

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner