2021-10-21   22:48:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Martti Ollgren Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Osallistujaluettelo
Martti Ollgren -uinnit
Paikka: Tampereen uintikeskus Järjestäjä: TaTU Tampere
Allas: 25m syys 25, 2021 to syys 25, 2021
1 Mansen nopein Muija N 25m vu
11 ja vanhemmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 521 Mimosa Jallow Kampuksen Plaani 24.52
1994 FIN
2 527 Jenni Moisio Kampuksen Plaani 25.63
2002 FIN
3 524 Mia Pentti Kampuksen Plaani 25.64
2002 FIN
4 140 Veera Kivirinta TaTu Tampere 25.91
1995 FIN
5 328 Viivi Merisalo 2002 Uinti Tampere FIN 25.98
6 327 Kanerva Kinnunen 2004 Uinti Tampere FIN 26.23
7 316 Nea Norismaa 1995 Uinti Tampere FIN 26.38
8 320 Aino Jussila 2000 Uinti Tampere FIN 26.60
9 314 Hanna Hammar 1998 Uinti Tampere FIN 26.62
10 134 Claudia Åvist 1997 TaTu Tampere FIN 26.71
11 530 Emilia Isoviita 2007 Kampuksen Plaani FIN 27.34
12 146 Anniina Murto 2001 TaTu Tampere FIN 27.60
13 97 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura FIN 30.00
14 529 Julia Lampinen 2009 Kampuksen Plaani FIN 30.71
15 116 Kaisa Majasaari 2009 Porin Uimaseura FIN 30.72
16 131 Ella Harell 2007 Porin Uimaseura FIN 31.34
17 82 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit FIN 31.40
18 41 Pinjasisko Isoaho 2009 Vaajakosken Uimaseura FIN 31.61
19 100 Elviira Salminen 2006 Porin Uimaseura FIN 31.72
20 218 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere FIN 32.11
21 113 Minttu-Ilona Saine 2008 Porin Uimaseura FIN 32.71
22 205 Pihla Lehtivuori 2008 TaTu Tampere FIN 33.09
23 105 Jasmin Salo 2008 Porin Uimaseura FIN 33.69
24 84 Krista Pajula 2008 Kankaanpään Uimarit FIN 34.48
25 541 Lili Kannisto 2009 Vanders FIN 34.62
26 122 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura FIN 34.79
27 102 Alina Kärki 2009 Porin Uimaseura FIN 34.94
28 217 Margareth Toomet 2008 TaTu Tampere FIN 35.19
29 129 Henna Mäkelä 2009 Porin Uimaseura FIN 35.56
30 183 Sanni Korhonen 2009 TaTu Tampere FIN 36.07
31 42 Milma Taipale 2008 Vaajakosken Uimaseura FIN 36.43
32 177 Emmi Oksanen 2009 TaTu Tampere FIN 36.47
33 193 Ekaterina Burnevskaya 2009 TaTu Tampere FIN 36.88
34 130 Oona Vaurio 2009 Porin Uimaseura FIN 37.15
35 201 Miisa Yltävä 2008 TaTu Tampere FIN 37.27
36 214 Kiti Jernström 2007 TaTu Tampere FIN 37.72
37 176 Ida Hamilton 2008 TaTu Tampere FIN 37.80
38 223 Elea Sarkki 2010 TaTu Tampere FIN 38.58
39 128 Eevia Marjamäki 2010 Porin Uimaseura FIN 38.84
40 123 Ia  Vesterlund 2008 Porin Uimaseura FIN 39.95
41 106 Julia Belov 2007 Porin Uimaseura FIN 40.32
42 230 Fanny Viitanen 2010 TaTu Tampere FIN 40.63
43 108 Inka Jäntti 2009 Porin Uimaseura FIN 41.40
44 178 Lila Reiman 2007 TaTu Tampere FIN 41.45
45 89 Ida Heino 2000 Porin Uimaseura FIN 41.82
46 119 Lilja-Maria Viljanen 2010 Porin Uimaseura FIN 42.09
47 195 Sina Huvila 2010 TaTu Tampere FIN 42.16
48 210 Emma Hamilton 2010 TaTu Tampere FIN 44.45
49 232 Olivia Nurmi 2010 TaTu Tampere FIN 50.25
50 547 Isla Smeds 2010 TaTu Tampere FIN
51 236 Kerttu Repokorpi 2010 TaTu Tampere FIN
52 227 Sani Kärkkäinen 2010 TaTu Tampere FIN
25-09-2021 10.16.22 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner