2021-10-28   22:17:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Region Syd Turnering 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Document
Tilmeldings liste
Region Syd Turnering 1
Placering: UC Syds svømmehal Arrangør
25m Stævne dato: 25. sep  2021 to 25. sep  2021
18 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 115 Karoline Kristensen 2004 Fredericia Svømmeklub DEN 1:02.10
2 101 Mathilde Søe 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:02.89
3 175 Anna Dora Bernsdorf 2006 Fredericia Svømmeklub DEN 1:03.44
4 139 Karoline Hellesøe 2006 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:05.03
5 152 Alma Ehrenreich-Birn 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:05.75
6 168 Sofie Karlov Nielsen 2007 Vejle Svømmeklub DEN 1:06.01
7 92 Nicoline Lee T. Sørensen 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:09.96
8 133 Maria Møberg Nielsen 2007 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:10.29
9 161 Isabel Qvist Jensen 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:10.50
10 91 Mathilde Sofie Karmar 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:11.04
11 71 Johanne Falkenby Skytte 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:12.39
12 160 Idun Kjeldsmark Gregersen 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:14.81
13 19 Maya K. Alstrup-Lopez 2007 Frem Odense DEN 1:14.93
14 154 Anne Stæhr 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:15.24
15 35 Amalie Haals Jensen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:15.41
16 111 Johanne Riber 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:16.03
17 16 Elvira Køstner Kristensen 2008 Frem Odense DEN 1:16.62
18 90 Lea Timmermand 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:17.02
19 69 Ida Riddersholm 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:17.83
20 155 Augusta Dalsgaard 2007 Vejle Svømmeklub DEN 1:19.17
21 157 Emilia Daa Andersen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:19.21
22 103 Kristine Walløe Poulsen 2007 Fredericia Svømmeklub DEN 1:19.34
23 163 Karla Nøhr Rixen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:20.01
24 150 Alberte Andersen 2008 Vejle Svømmeklub DEN 1:22.64
25 109 Esther Korsholm 2008 Fredericia Svømmeklub DEN 1:23.21
26 76 Mille Nørskov Kaltoft 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:25.54
27 143 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:25.62
28 3 Inés Mendoza 2007 Kolding SK DEN 1:30.75
29 50 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:33.55
30 63 Sofie Fur Lisby 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:35.23
31 52 Silke Grene 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:37.19
32 146 Rishika Shankarganesh 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:38.32
33 130 Maren Skovsborg 2008 Blåvandshuk Svømmeklub DEN 1:42.31
34 12 Fie Nørregaard 2009 Kolding SK DEN 1:47.08
35 25 Sille Nisted Petersen 2009 Frem Odense DEN 1:49.19
36 7 Wilma Stubager Knudsen 2009 Kolding SK DEN 1:49.59
37 56 Jemima Patterson 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:49.99
38 42 Lærke Lykke-Kjeldsen 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:52.33
39 62 Silje Sofie Sig Heiberg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:08.86
40 110 Elizabeth Garbacenka 2010 Fredericia Svømmeklub DEN 2:32.36
41 30 Lucca Holm Bergholdt 2008 Frem Odense DEN
42 11 Sofie Boulund 2009 Kolding SK DEN
43 5 Marie Licht 2009 Kolding SK DEN
25-09-2021 08:14.33 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Esbjerg Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner