2021-10-23   23:18:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Vest junior/senior Kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

Document
Tilmeldings liste
Vestdanske Junior/Senior kort 2021
Placering: DGI Huset Vejle Arrangør Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub
25m Stævne dato: 8. okt  2021 to 10. okt  2021
7 50m Rygsvømning Damer
DEN 26.08 Julie Kepp Jensen 2000 Helsingør, Danmark 14-12-2020
DEN 26.98 Mie Østergaard Nielsen 1996 Esbjerg, Danmark 31-03-2012
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 67 Amalie Bach Nielsen 1999 Horsens Svømmeklub DEN 28.35
2 131 Ida Jacobsen 2005 Esbjerg Svømmeklub DEN 28.74
3 136 Melanie Eggertsen 2002 Esbjerg Svømmeklub DEN 28.76
4 230 Snæfridur Sol 2000 Aalborg Svømmeklub DEN 29.22
5 269 Laura Glerup Jensen 1998 Aalborg Svømmeklub DEN 29.42
6 106 Rikke Friis Kanstrup 2006 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. DEN 29.88
7 233 Louise Lie Thisted 2005 Aalborg Svømmeklub DEN 29.96
8 244 Luanna Russo 2006 Aalborg Svømmeklub DEN 30.11
9 261 Fenja Romanski 2005 Aalborg Svømmeklub DEN 30.25
10 359 Alberte Skov Forsberg 2003 Viborg Svømme Klub DEN 30.35
11 24 Mathilde Hvidberg 2007 Ringe Svømme Klub DEN 30.44
12 86 Sofie Trekær Klausen 2003 Horsens Svømmeklub DEN 30.54
13 199 Natascha Alexandra Green 2000 Agfs Svømmeafdeling DEN 30.63
14 125 Amalie Staghøj Andersen 2004 Esbjerg Svømmeklub DEN 30.74
15 355 Louise Houe Andersen 2003 Viborg Svømme Klub DEN 30.99
16 369 Mille Kjær Jensen 2004 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 31.24
17 48 Martha Bjerg 2004 Lyseng IF DEN 31.27
18 204 Emma Brogaard Krogh 2007 Agfs Svømmeafdeling DEN 31.50
19 27 Thilde Rosen Lundsfryd 2004 Ringe Svømme Klub DEN 31.55
20 137 Tiana Mescher 2004 Esbjerg Svømmeklub DEN 31.68
21 194 Sofia Ingeberg 2002 Agfs Svømmeafdeling DEN 31.71
22 255 Victoria Amdi Brinkmann 2007 Aalborg Svømmeklub DEN 31.85
23 292 Nikoline Michaelsen 2007 Svømmeklubben S 68 DEN 31.89
24 323 Clara Jensen 2005 Vejle Svømmeklub DEN 31.99
25 281 Freja Røjkjær Rasmussen 2004 Swim Team Neptun DEN 32.02
26 74 Freja Obert 2006 Horsens Svømmeklub DEN 32.05
27 59 Cille Christensen 2004 Kolding SK DEN 32.06
28 144 Femke Iris Keulen 2005 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.14
29 248 Jazmin Jensen 2005 Aalborg Svømmeklub DEN 32.15
30 189 Emma Bugge Fynbo 2001 Agfs Svømmeafdeling DEN 32.15
31 98 Karoline Prang Andersen 2005 Hobro Svømmeklub DEN 32.25
32 54 Clara Cavo Jørgensen 2007 Lyseng IF DEN 32.46
33 20 Lærke Rosen Lundsfryd 2006 Ringe Svømme Klub DEN 32.55
34 174 Mathilde Linnet Nørgaard 2005 Fredericia Svømmeklub DEN 32.57
35 148 Mathilde Hedekær Mischorr 2005 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.73
36 256 Emilie Pedersen 2007 Aalborg Svømmeklub DEN 32.75
37 71 Annemone Rasmussen 2006 Horsens Svømmeklub DEN 32.75
38 57 Johanne Heilmann 2005 Kolding SK DEN 32.80
39 107 Júlía Gunnlaugsdóttir 2007 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. DEN 33.33
40 344 Sofie Karlov Nielsen 2007 Vejle Svømmeklub DEN 33.36
41 104 Nellie Vad Bisgaard 2006 Hobro Svømmeklub DEN 33.43
42 75 Frida Gode Agersbæk 2007 Horsens Svømmeklub DEN 33.45
43 354 Natasha Do Jespersen 2007 Viborg Svømme Klub DEN 33.72
44 84 Simone Trekær Klausen 2007 Horsens Svømmeklub DEN 34.03
09-10-2021 20:03.24 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Vejle Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner