2021-10-23   23:23:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Øst junior/senior kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

Document
Tilmeldings liste
Østdanske Junior/Senior kort 2021
Placering: Arrangør Dansk Svømmeunion og
25m Stævne dato: 8. okt  2021 to 10. okt  2021
6 400m Frisvømning Herrer
Junior 3:45.45 Frederik Siem Pedersen 1991 Istanbul, Tyrkiet 10/12/2009
DEN 3:36.82 Mads Glæsner 1988 Istanbul, Tyrkiet 10/12/2009
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 230 Alfred August Grubert 2001 Gladsaxe Svømmeklub DEN 3:52.63
2 159 Christopher H. Brown 2002 Holbæk Svømme Klub DEN 3:56.72
3 276 Lucas Bruun Strøbek 2001 Gentofte Svømme Klub DEN 3:56.85
4 341 Lasse Darlem Brandt 2003 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 3:57.81
5 370 Valdemar Kristensen 2003 Søllerød Svømmeklub DEN 3:57.85
6 233 Carl Krabbe Heldgaard 2004 Gladsaxe Svømmeklub DEN 4:01.78
7 457 Axel Sebastian Karal  Melberg 2005 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 4:01.86 LAT
8 35 Emil Kildahl Døssing 2002 Sigma Swim Birkerød DEN 4:02.12
9 369 Christoffer Weiss 2002 Søllerød Svømmeklub DEN 4:03.68
10 110 Mikkel Roed 2004 Køge Svømmeklub DEN 4:03.93
11 57 Theodor Wernberg Løvgreen 2005 Sigma Swim Allerød DEN 4:04.33
12 340 Kasper Bonnichsen 2002 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:04.84
13 378 Oscar Isberg 2004 GTI - Tune I.F. DEN 4:05.82
14 129 Ulrik Blach Petersen 2001 Hørsholm Svømmeforening DEN 4:08.73
15 303 Philip Krogh Brønnicke 2000 Swim Team Taastrup DEN 4:10.04
16 33 Andreas Hoffmann 2003 Sigma Swim Birkerød DEN 4:10.38
17 325 Oscar Kroos 2004 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 4:10.81
18 85 Phillip Niemann Madsen 2004 Lyngby Svømmeklub DEN 4:11.26
19 147 Mads Lind 2002 Hvidovre Svømmeklub DEN 4:11.70
20 307 Andreas Stampe Dalgaard 2004 Swim Team Taastrup DEN 4:11.90
21 151 Calvin Konge Neess 2005 Holbæk Svømme Klub DEN 4:12.99
22 160 Oliver Lystlund 2003 Holbæk Svømme Klub DEN 4:14.25
23 228 Gustav Krabbe Heldgaard 2006 Gladsaxe Svømmeklub DEN 4:14.60
24 201 Lukas Frederiksen 2004 Helsinge Svømmeklub DEN 4:15.66
25 200 Viktor Junker Neldeberg 2004 Helsinge Svømmeklub DEN 4:17.07
26 213 Daniel Bastholm 2005 GTI - Greve DEN 4:18.62
27 411 Theodor Møller 2005 Vest-Brøndby DEN 4:19.51
28 107 Philip H. Christensen 2004 Køge Svømmeklub DEN 4:20.12
29 199 Tobias Frederiksen 2006 Helsinge Svømmeklub DEN 4:22.81
30 263 Oscar Rybak-Andersen 2005 Gentofte Svømme Klub DEN 4:23.56
31 330 Frederik Skytte Nielsen 2005 Svømmeklubben Syd DEN 4:29.14
32 198 Lasse S. Frederiksen 2006 Helsinge Svømmeklub DEN 4:33.44
33 56 Noah Anker-Møller 2006 Sigma Swim Allerød DEN 4:33.55
10-10-2021 14:02.06 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Holbæk Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner