2021-10-23   23:29:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Øst junior/senior kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

Document
Tilmeldings liste
Østdanske Junior/Senior kort 2021
Placering: Arrangør Dansk Svømmeunion og
25m Stævne dato: 8. okt  2021 to 10. okt  2021
5 400m Frisvømning Damer
Junior 4:06.51 Mie Østergaard Nielsen 1996 Berlin, TYskland 23/10/2011
DEN 3:58.02 Lotte Friis 1988 Szczecin, Polen 10/12/2011
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 100 Naya Modin Thomsen 2003 Køge Svømmeklub DEN 4:14.69
2 342 Liva Stjernholm 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:16.63
3 249 Viktoria Freja Sørensen 2004 Gladsaxe Svømmeklub DEN 4:17.12
4 37 Maria Lund 2003 Sigma Swim Birkerød DEN 4:18.32
5 39 Kajsa G. Christensen 2004 Sigma Swim Birkerød DEN 4:19.47
6 323 Sara Sylvest 2000 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 4:21.57
7 321 Emilia C. R. Olsen 2004 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 4:25.10
8 352 Lærke Schelde-Mollerup 2003 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:25.26
9 59 Andrea Lindberg Vedøe 2006 Sigma Swim Allerød DEN 4:26.13
10 383 Anna Andersen 2007 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 4:26.40
11 96 Sofia Norre Bendt 2003 Lyngby Svømmeklub DEN 4:26.56
12 178 Caroline Trøjgaard 2005 Helsingør Svømmeklub DEN 4:27.24
13 4 Sif Bramm 2006 A6 JGI-Swim DEN 4:29.67
14 365 Alba Lyhne Weiner 2004 Søllerød Svømmeklub DEN 4:31.46
15 351 Mathilda Hyldal Jung 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:34.32
16 231 Amalie Brammer Kærgaard 2004 Gladsaxe Svømmeklub DEN 4:34.46
17 269 Emilie Hostrup Sahlberg 2005 Gentofte Svømme Klub DEN 4:34.59
18 7 Silja Brage 2005 A6 JGI-Swim DEN 4:35.30
19 158 Mathilde Nielsen 2003 Holbæk Svømme Klub DEN 4:35.40
20 224 Clara Hartvig-Olsen 2004 Glostrup Svømmeklub DEN 4:36.57
21 134 Lærke Dann-Nielsen 2005 Hvidovre Svømmeklub DEN 4:37.81
22 417 Ella Gohr Metz 2005 Vest-Brøndby DEN 4:37.95
23 454 Caroline Bach Mindested 2005 Sigma Swim Allerød DEN 4:41.61
24 345 Sofie Hertzberg 2002 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 4:44.69
25 22 Jaqueline Haack 2006 Solrød Svømmeklub DEN 4:46.35
26 418 Anna Blom Bygum 2006 Vest-Brøndby DEN 4:46.93
27 398 Maja Zastrojevic 2006 Svømmeklubben MK31 DEN 4:48.09
28 152 Alberte Pedersen 2006 Holbæk Svømme Klub DEN 4:48.13
29 394 Ella Emilia Soelberg 2007 Svømmeklubben MK31 DEN 4:49.27
30 45 Røskva Rosenbohm 2007 Sigma Swim Birkerød DEN 4:49.52
31 393 Caroline Hansen 2007 Svømmeklubben MK31 DEN 4:50.55
32 31 Vivian Bahador Snitker 2007 Sigma Swim Birkerød DEN 4:52.54
33 334 Amalie Carlsen Risager 2006 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 5:01.54
10-10-2021 14:02.06 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Holbæk Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner