2021-10-23   23:44:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Øst junior/senior kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

Document
Tilmeldings liste
Østdanske Junior/Senior kort 2021
Placering: Arrangør Dansk Svømmeunion og
25m Stævne dato: 8. okt  2021 to 10. okt  2021
3 50m Brystsvømning Damer
Junior 31.40 Clara Rybak-Andersen 2003 Glasgow, GBR 4/12/2019
DEN 29.87 Rikke Møller Pedersen 1989 Herning, Danmark 12/12/2013
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 405 Josefine B. Pedersen 1999 Svømmeklubben MK31 DEN 30.86
2 343 Josephine Kruse 2002 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 31.29
3 282 Clara Rybak-Andersen 2003 Gentofte Svømme Klub DEN 31.38
4 335 Dagmar Boeck 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 31.46
5 13 Ida Skov Kragh 2006 A6 Slangerup Svømmeklub DEN 32.08
6 244 Sara Damkjær Bartels 2004 Gladsaxe Svømmeklub DEN 32.22
7 386 Sarah Gudme 2007 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 32.24
8 55 Mille Frydendahl 2006 Sigma Swim Allerød DEN 32.24
9 337 Emilie Nyegaard 2001 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 32.33
10 51 Julie K Rose 2003 Sigma Swim Allerød DEN 32.55
11 3 Pernille Elm Jensen 2003 A6 JGI-Swim DEN 32.60
12 143 Frederikke Mertins 2000 Hvidovre Svømmeklub DEN 32.64
13 425 Freja Søndergaard 2004 Vordingborg Svømme Klub DEN 33.48
14 217 Karoline Barrett 2002 GTI - Greve DEN 33.61
15 41 Nikoline R. Amstrup 2005 Sigma Swim Birkerød DEN 34.09
16 75 Frederikke B. Hansen 2005 Næstved Svømmeklub DEN 34.22
17 416 Liva Gottorp Sørensen 2006 Vest-Brøndby DEN 34.36
18 222 Lærke Blond 2003 Glostrup Svømmeklub DEN 34.44
19 181 Johanne Weber 2005 Helsingør Svømmeklub DEN 34.46
20 21 Emilie Hartvig-Olsen 2006 Solrød Svømmeklub DEN 34.50
21 350 Mathilde Hager 2001 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 34.52
22 191 Caroline Haugland 2007 Helsingør Svømmeklub DEN 34.56
23 145 Sofie Bak 2003 Hvidovre Svømmeklub DEN 34.65
24 400 Cille Kirketerp 2005 Svømmeklubben MK31 DEN 34.84
25 250 Ida Villemoes Poulsen 2007 Gladsaxe Svømmeklub DEN 34.84
26 414 Maya Amstrup Riis 2007 Vest-Brøndby DEN 35.02
27 47 Asta Højberg 2005 Sigma Swim Birkerød DEN 35.17
28 94 Nina Katrine N. Nissen 2006 Lyngby Svømmeklub DEN 35.18
29 83 Mathilde Severs 2006 Lyngby Svømmeklub DEN 35.24
30 275 Amanda Da Silva B. Madsen 2005 Gentofte Svømme Klub DEN 35.24
31 16 Anne Sepstrup-Skjoldner 2005 Solrød Svømmeklub DEN 35.42
32 88 Emily Reuter 2006 Lyngby Svømmeklub DEN 35.59
33 44 Julie Hovmand 2007 Sigma Swim Birkerød DEN 35.60
34 225 Malouca Laura Bruun 2007 Glostrup Svømmeklub DEN 35.68
35 218 Lærke Marie Clausen 2005 GTI - Greve DEN 35.91
36 142 Juliane Sarauw Lundsgaard 2006 Hvidovre Svømmeklub DEN 36.01
37 377 Annika Frederiksen 2007 GTI - Tune I.F. DEN 36.05
38 266 Ella Bagger Kjær 2007 Gentofte Svømme Klub DEN 36.12
39 302 Maria Agnes Jakobsen 2007 Swim Team Taastrup DEN 36.39
40 76 Freja Juul 2006 Næstved Svømmeklub DEN 36.42
41 122 Beatrice Buhr Müller 2006 Kalundborg SK DEN 36.49
42 397 Johanna Rasmussen 2006 Svømmeklubben MK31 DEN 36.57
43 235 Henriette Roos 2006 Gladsaxe Svømmeklub DEN 36.64
44 436 Caroline Søe Jepsen 2007 Svøm Slagelse Korsør DEN 36.92
45 385 Lara Ghizzaui Vallensbæk IF Af 1939 37.52
2007 DEN
10-10-2021 14:02.05 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Holbæk Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner