2021-10-23   21:41:01
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Øst junior/senior kortbane

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 16.30

Document
Tilmeldings liste
Østdanske Junior/Senior kort 2021
Placering: Arrangør Dansk Svømmeunion og
25m Stævne dato: 8. okt  2021 to 10. okt  2021
2 50m Frisvømning Herrer
Junior 22.13 Rasmus Nickelsen 2003 Helsingør, Danmark 20/12/2020
DEN 21.26 Jakob S. Andkjær 1985 Istanbul, Tyrkiet 13/12/2009
# ID Navn Født Klub Nat Anmtid Status
1 149 Oliver Jacobsen 1997 Hvidovre Svømmeklub DEN 22.33
2 175 Alexander Tullberg 2003 Helsingør Svømmeklub DEN 22.77
3 428 Mikkel Mortensen 2003 Svøm Slagelse Korsør DEN 22.96
4 324 Jonas M. Jørgensen 2001 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 22.99
5 104 August Ryom 2002 Køge Svømmeklub DEN 23.07
6 38 Frederik Eg Ibsen 2002 Sigma Swim Birkerød DEN 23.17
7 354 Gustav Klit Stjernholm 2002 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 23.17
8 276 Lucas Bruun Strøbek 2001 Gentofte Svømme Klub DEN 23.21
9 32 Alfred Højberg 2002 Sigma Swim Birkerød DEN 23.39
10 189 Thorvald Bomholt Larsen 2003 Helsingør Svømmeklub DEN 23.39
11 34 Alexander Vergereau 2004 Sigma Swim Birkerød DEN 23.42
12 378 Oscar Isberg 2004 GTI - Tune I.F. DEN 23.46
13 255 Christian Crone 2001 Gladsaxe Svømmeklub DEN 23.58
14 387 Sean Petersen 2006 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 23.70
15 430 Rajmund Koska 2003 Svøm Slagelse Korsør DEN 23.75
16 239 Mathias Vestergaard 2001 Gladsaxe Svømmeklub DEN 23.79
17 29 Theodor L Munch-Jensen 2002 Solrød Svømmeklub DEN 23.80
18 61 Sebastian Sand Gottlieb 2005 Sigma Swim Allerød DEN 23.94
19 294 Frederik Jørgensen 2003 Farum Svømmeklub DEN 23.97
20 79 Magnus Løhr 2001 Næstved Svømmeklub DEN 24.01
21 144 Gustav Haugård Hansen 2002 Hvidovre Svømmeklub DEN 24.08
22 242 Oliver Thor Sørensen 2000 Gladsaxe Svømmeklub DEN 24.16
23 108 Matthias Hansen 2001 Køge Svømmeklub DEN 24.17
24 103 Gustav Jørgensen 2000 Køge Svømmeklub DEN 24.18
25 153 David Arneskov 2002 Holbæk Svømme Klub DEN 24.26
26 185 Magnus Tullberg 2005 Helsingør Svømmeklub DEN 24.27
27 349 Mikkel Hjelm 2003 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 24.42
28 128 Sebastian Hviid Larsen 2004 Hørsholm Svømmeforening DEN 24.49
29 333 Alexander Slente 2004 Svømmeklubben Syd DEN 24.49
30 219 Nicolai D. B. Hansen 2004 GTI - Greve DEN 24.52
31 156 Elias Noe 2004 Holbæk Svømme Klub DEN 24.59
32 6 Nicolai Wiuff 2002 A6 JGI-Swim DEN 24.77
33 109 Lucas Møller Larsen 2005 Køge Svømmeklub DEN 24.78
34 73 Lucas Jul Pedersen 2003 Næstved Svømmeklub DEN 24.78
35 344 William Studsgaard 2004 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 24.79
36 353 Samuel Nonemaker 2000 Svømmeklubben Triton Ballerup DEN 24.83
37 228 Gustav Krabbe Heldgaard 2006 Gladsaxe Svømmeklub DEN 24.83
38 210 Christopher Vejlbo Hansen 2005 Haslev Svømmeklub DEN 24.88
39 429 Tobias Daniel Larsen 2001 Svøm Slagelse Korsør DEN 24.90
40 246 William Bogø Andersen 2005 Gladsaxe Svømmeklub DEN 24.96
41 420 Lars Thor Sørensen 1999 Vest-Brøndby DEN 24.98
42 140 Anton Rytter Bech 2005 Hvidovre Svømmeklub DEN 24.99
43 310 Alexander Cueto Rasmussen 2004 Swim Team Taastrup DEN 25.00
44 184 Lucas Burmester 2002 Helsingør Svømmeklub DEN 25.02
45 82 Harald Franck Næstved Svømmeklub 25.04
2003 DEN
46 297 Viktor Nysøe Rehling Farum Svømmeklub 25.05
2001 DEN
47 245 William Bendix Schmidt Gladsaxe Svømmeklub 25.06
2005 DEN
48 278 August Arup Neergaard Gentofte Svømme Klub 25.14
2005 DEN
49 247 William Leth Gladsaxe Svømmeklub 25.24
2004 DEN
50 287 Bertram Olesen Frederikssund Svømmeklub 25.29
2005 DEN
51 289 Victor Dyrhauge Frederikssund Svømmeklub 25.37
2004 DEN
52 388 Sebastian Rendlev Vallensbæk IF Af 1939 25.40
2005 DEN
53 274 Erik Schmidt Gentofte Svømme Klub 25.41
2005 DEN
54 434 Konrad Clausen Svøm Slagelse Korsør 25.41
2005 DEN
55 177 Bjørn Cramer Hansen Helsingør Svømmeklub 25.42
2004 DEN
56 281 Laurits Boserup Gentofte Svømme Klub 25.56
2005 DEN
57 81 Hjalte Petersen Næstved Svømmeklub 25.60
2004 DEN
58 116 Joachim Poulsen Køge Svømmeklub 25.62
2006 DEN
59 204 Louie Uldall Helsinge Svømmeklub 25.68
2005 DEN
60 264 Peter Bjerre Olsen Gentofte Svømme Klub 25.69
2006 DEN
61 54 Frederik Gersby Sigma Swim Allerød 25.79
2006 DEN
62 308 Sune Vergmann Swim Team Taastrup 25.80
2005 DEN
63 203 Asger Bols Jeppesen Helsinge Svømmeklub 25.83
2005 DEN
64 379 Magnus Ulrik Larsen GTI - Tune I.F. 25.95
2005 DEN
65 187 Nicklas Reinstrup Helsingør Svømmeklub 25.99
2006 DEN
66 10 Nicolai Therkelsen A6 Svømmeklubben Laksen 25.99
2003 DEN
67 123 Patrick Skov Vinding Kalundborg SK 26.01
2005 DEN
68 412 Rodi Cetinkaya Vest-Brøndby 26.03
2006 DEN
69 64 Emil Isaksen Roskilde Svømning 26.06
2005 DEN
70 183 Linus Heinrichsen Helsingør Svømmeklub 26.17
2006 DEN
71 146 Viktor Bernstein Hvidovre Svømmeklub 26.19
2006 DEN
72 202 Alexander Kühnell Helsinge Svømmeklub 26.29
2006 DEN
73 92 Mads Emil Christiansen Lyngby Svømmeklub 26.29
2006 DEN
74 173 Jonas Holm Clausen Helsingør Svømmeklub 26.47
2006 DEN
75 199 Tobias Frederiksen Helsinge Svømmeklub 26.54
2006 DEN
76 384 Frederik Vestergaard Vallensbæk IF Af 1939 26.59
2006 DEN
77 169 Elias Jensen Hillerød Svømmeklub 26.67
2006 DEN
78 170 Lucas T. Mortensen Hillerød Svømmeklub 27.12
2004 DEN
79 270 Hannibal Wamberg Gentofte Svømme Klub 27.15
2006 DEN
80 68 Sebastian Møller-Munkøe 2005 Roskilde Svømning DEN 29.71
81 67 Morten Hemmingsen 2006 Roskilde Svømning DEN 30.41
10-10-2021 14:02.05 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licens til: Holbæk Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner