Startliste for Øst junior/senior kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Østdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og |
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
26.98 |
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Esbjerg, Danmark |
31/03/2012 |
|
|
DEN |
26.08 |
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
|
Helsingør, Danmark |
14/12/2020 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
317 |
|
Sofie Hansen |
2002 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
234 |
|
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
306 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Julie Stampe |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
404 |
|
Lærke Rask Sander |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
155 |
|
Zara Wendel |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
179 |
|
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
182 |
|
Linnea Hietala |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
279 |
|
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
298 |
|
Sofie Lund-Schierbeck |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Sif Bramm |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
427 |
|
Marie Louise B Andersen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
248 |
|
Zenia Aarestrup |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
17 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
63 |
|
Astrid Mulipola |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
271 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
316 |
|
Siv Reimer |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
401 |
|
Kajsa Salomonsen |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
426 |
|
Silje Mathiasen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
87 |
|
Alma Olivarius |
2005 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
265 |
|
Nina Griffin |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
84 |
|
Rebecca Bell |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
277 |
|
Alba Mantoni |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
124 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
DEN |
31.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
164 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
299 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
326 |
|
Molly Namensen |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
125 |
|
Amalie Nielsen |
2003 |
GTI - Ishøj |
DEN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
407 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
260 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
48 |
|
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
288 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
267 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
396 |
|
Maya Jacobsen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
11 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
112 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
295 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
113 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 14:02.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|