2022-05-25   01:45:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 3 2021 med Falu Sprinten, Falun

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 16/10 Klockan 16.00 (Insimning 14.30-15.45)

Document
Startlista
UNGDOMS-GP 3 (25M) 2021 MED FALU SPRINTEN 2021
Plats: Lugnets Simhall Arrangör: Falu Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021
34 50m Ryggsim Damer
Sponsor: Falu Sprinten
11 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Borlänge Simsällskap 34.35
131 Mira Björkman 2010 SWE
2 Borlänge Simsällskap 37.44
130 Linn Olsson 2010 SWE
3 Falu Simsällskap 44.56
139 Nathalie Sjöblom 2010 SWE
4 Falu Simsällskap 45.62
137 Sophia Rosenqvist 2010 SWE
5 Falu Simsällskap 47.02
149 Lilian Karsberg 2010 SWE
6 145 Klara Mozny Falu Simsällskap 53.15
2011 SWE
12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Falu Simsällskap 41.21
146 Nellie Szabo 2009 SWE
2 Vansbro AIK Simklubb 42.24
153 Alicia Blixt 2009 SWE
3 Falu Simsällskap 46.07
143 Elin Wennberg 2009 SWE
4 Falu Simsällskap 48.86
147 Ella Hansson 2009 SWE L
13 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 105 Karin Lepschi 2008 Strängnäs Simklubb SWE 37.60
2 3 Tindra Byqvist 2008 Bollnäs Simsällskap SWE 38.36
3 1 Elsa Strömberg 2008 Bollnäs Simsällskap SWE 39.23 L
4 36 Doris von Hofsten 2008 Falu Simsällskap SWE 39.70
5 106 Emma Henriksson 2008 Strängnäs Simklubb SWE 42.41
6 7 Amanda Häll 2008 Bollnäs Simsällskap SWE 45.60
7 2 Alice Persson 2008 Bollnäs Simsällskap SWE 49.62
8 25 Inez Eklund 2008 Simklubben Ena SWE 50.19
14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 4 Edith Wallberg 2007 Bollnäs Simsällskap SWE 32.06
2 9 Moa Sjödin 2007 Borlänge Simsällskap SWE 36.79
3 135 Olivia Eriksson 2007 Falu Simsällskap SWE 38.75
4 56 Klara Appelgren 2007 Sandvikens Sim o Hoppklubb SWE 39.42
5 20 Kristina Lind 2007 Simklubben Ena SWE 42.28 L
6 19 Elna Zetterberg 2007 Simklubben Ena SWE 42.45
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 28 Julia Lindgren 2004 Falu Simsällskap SWE 30.52
2 58 Saga Andersson 2006 Söderhamns Simsällskap SWE 31.44
3 140 Ellen Lundin 2005 Falu Simsällskap SWE 35.20
4 59 Ida Furuström 2005 Söderhamns Simsällskap SWE 35.28
5 61 Emelie Runarsson 2006 Söderhamns Simsällskap SWE 36.35
6 33 Hanna Frank 2006 Falu Simsällskap SWE 37.07
7 12 Hedvig Eriksson 2006 Borlänge Simsällskap SWE 38.51
8 23 Tilde Svegårdh 2005 Simklubben Ena SWE 39.36
9 55 Enya Söderlund 2006 Sandvikens Sim o Hoppklubb SWE 40.71
10 16 Stella Malm 2006 Borlänge Simsällskap SWE 41.12
11 132 Lovisa Morén 2006 Falu Simsällskap SWE 43.39
12 57 Maja Sundvik 2006 Sandvikens Sim o Hoppklubb SWE
2021-10-14 12:23:03 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner